Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Stiže ipak malo ranije za nas :) od 14. 12. 🥳
Taman kada SBB otključava dodatne kanale, ako Skyshowtime ide preko EON-a, možda dobijemo mesec dana gratis? 🙂
 
Taman kada SBB otključava dodatne kanale, ako Skyshowtime ide preko EON-a, možda dobijemo mesec dana gratis? 🙂

Ako Showtime bude deo EON ponude, onda je njegova cena uračunata u mesečni paket. Nema ništa extra gratis.
 
Bilo bi sjajno da kao i HBO MAX bude preko EON-a.
Em imaju mesečno sigurne prihode, em nama korisnicima servis je konstantno aktivan.
Držim fige da se odluče na takvu saradnju.
 
Pre par dana vidim da je HBOMax izbacio sve sezone The Office-a, pomislih neće Sho skoro. Kad eto ti sad. Odlična vest
 
Mislim da samo HBO nudi srpske (hrvatske, ex-yu) titlove za The Office.
 
Звао сбб, кажу да немају информацију да ће бити део њихове понуде.
 
U najavi za SkyShowtime koja je bila procurila jasno se između ostalih video i logo EON-a.
Naravno da operateri ne znaju, nije prvi put da informacije prvo budu objavljene na forumu, pa tek onda od strane operatera.
 
Надам се да је тако а не да договор није постигнут или раскинут. Потражио сам на нету неки инфо око тога али нема их нигде.
 
Надам се да је тако а не да договор није постигнут или раскинут. Потражио сам на нету неки инфо око тога али нема их нигде.
Čim ćute nema dogovora. Da su ga postigli objavili bi već, da smanje rasipanje korisnika zbog Arene.
 
U najavi za SkyShowtime koja je bila procurila jasno se između ostalih video i logo EON-a.
Naravno da operateri ne znaju, nije prvi put da informacije prvo budu objavljene na forumu, pa tek onda od strane operatera.

Ali to nije bio naš EON.
 
Nekako mi je malo verovatno da SBB premium korisnicima uz HBO Max "besplatno" omogući i SkyShowtime, ali videćemo...
 
United Grupa je vlasnik svih kablovskih operatera koji imaju EON OTT servis u ponudi (Srbija, Hrvatska, Slovenija, BiH, Bugarska i mislim Grcka) te s toga ne vidim razlog zasto ne bi SkyShowTime VOD ili sam striming dodali u sklopu najveceg paketa.
 
Krenulo zatvoreno testiranje. Aplikacija je lokalizovana, srpski titlovi postoje ali ne za sve sadrzaje. Meni je zapalo za oko da Halo, koji je iz njihove produkcije i novija je serija, nema srpski titl barem u ovom trenutku.
 
Znaci za sad lokalizovan netflix,pa skyshowtime,nesto malo prime i disney ni malo.
 
Nemam informaciju da li ce biti aplikacija za Samsung TV. Jedino za Android TV znam da ce biti.
 
SkyShowtime. Iz nekog razloga još nemaju app za Samsung televizore.
 
da li ima playspeed među funkcijama? kao što YouTube ima
 
Nazad
Vrh Dno