Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Da,od svih servisa ja sam najvise na RD za 4e mesecno ;)
Ја плаћам пола године 16€, а имам и ХБО макс свој налог и нетфликс од пријатеља. А и ово ће стићи преко СББ -а 😉
 
To vidiš nikako da probam, a seriju Longmire recimo ne nalazim nigde osim na Netflix USA. Ostalo mi je manje-više dostupno. Pretpostavljam da je ima na RD? Ne snalazim se najbolje sa tim, ponekad skinem nešto sa tor…a klasično, nekada Elementum varijanta. Pozdrav za Salac UE i shamanNS, u više navrata ste mi ranije pomogli oko nekih stvari ovde na forumu, respect.
 
Poslednja izmena:
Dobri su to decaci :)
 
Има ли неких оквирних информација када стартује шоутајм?

ПС: @Gileb - хвала за то дечак 😁
 
Sta je to RD?
 
Zna li se nesto da li je odgodjen skyshowtime do daljnjeg? Videh sad da su na hbo max-u dodali shameless/ besramnike seriju a ta serija je upravo jedna od najboljih SHOWTIME serija. Nikad je do sada nije bilo za gledati a sad je dodadose na Max-u i to u godini kada SkyShowtime izlazi kroz koji mesec kod nas
 
Ovo je i meni palo na pamet, jeste čudno, neočekivano skroz...
 
Iovako Showtime ne dolazi u Srbiju pre 2023,samim tim HBO će imati Shameless dok ovi ne dodju. Posle će da se povuče kao što se Disney sadržaj povukao pre dolaska D+
 
Nema to veze, HBO ima prava na Shameless već duže u Evropi.
 
Iovako Showtime ne dolazi u Srbiju pre 2023,samim tim HBO će imati Shameless dok ovi ne dodju. Posle će da se povuče kao što se Disney sadržaj povukao pre dolaska D+
Ma razumem ja kako funkcioniše cela prica nego bilo je reci da tokom ovog leta stize SkyShowtime...ovo deluje kao da nece doci jos najmanje godinu dana kod nas
 
Biće kad i kod ostalih u Evropi, za sad ništa službeno nisu rekli, pa ni da će odlagati pokretanje servisa. Ono što je oficijalni info je da dolaze tokom 2022. Najverovatnije na jesen, jer do tada HBO ima prava na njihove filmove.
 
Jurassic Park: Dominion bi trebao da izadje na streaming platforme nakon 4 meseca od bioskopskog izdanja, sto znaci otprilike u oktobru. A ovo mozda bude znacilo da ce i tada i doci SkyShowtime, posto je trejleru ovaj film naveden.
 
Filmovi na striming izlaze 45 dana posle bioskopske premiere. Prevelika je konkurencija i filmovi se brzo zaboravljaju.
S obzirom da je Paramount plus danas krenuo na teritoriji UK, nema nikakve šanse da isti kod nas u okviru Skyshotime paketa krene pre jeseni.
Ja tipujem na kraj godine.
 
WB je produkcijska i distributerska kuca za Shameless. Tako da je Showtime samo emiter u ovom slucaju.
 
Izgleda da nam uskoro dolazi i Pluto TV (u vlasnistvu Paramounta). Pocetna stranica je drugacija nego ranije i sada stoji This feature is coming soon.
 
Колико ли ће трајати ово "ускоро" ?!?! :unsure:

 
Oni imaju i sajt sho.com
Deluje dobro
 
Zar im je toliko tesko da obelodane makar mesec, a sigurno to vec znaju.
 
Sada je sve prevedeno na srpskom, nije vise na engleskom. Ostalo sve po starom.

© 2022 SkyShowtime Limited. Svi žigovi SKY i SHOWTIME i bilo koja intelektualna svojina koju oni sadrže su u vlasništvu društva Sky Limited odnosno Showtime Networks Inc., i koriste se pod licencom izdatom od strane društvaSkyShowtime Limited. Svi žigovi društava Paramount Global, NBCUniversal, Peacock i povezanih društava i bilo koja intelektualna svojina koju oni sadrže su u vlasništvu njihovih odgovarajućih vlasnika. Svi ostali žigovi i intelektualna svojina su u vlasništvu njihovih odgovarajućih vlasnika. Sva prava su zadržana.
 
Pitanje je koliko je tacno, ali prema ovom clanku SkyShowtime dolazi narednog meseca u Holandiju (moguce i kod nas).


On September 15, Italy has a new streaming service richer: Paramount+ . In the same month, SkyShowtime will be launched in the Netherlands by Paramount Global and Comcast Corporation. Because the price of a subscription in the southern European country has been announced, we also got a first insight into the potential price of a membership at SkyShowtime NL.
 
Nešto se zakuvava:

Fbgy3g9XkAMqBvX
Fbgy3sUWQAAkPtc


Fbgy37FWQAEpGxB
Fbgy4FmWYAMEwOR
 
@Blaham sve sam razumeo na danskom 😏
Može li u kratkim crtama šta piše na ovoj sličici?

Hvala
Ovo je norveški.
1. Neograničeno gledanje i download
2. Gledanje na 3 uređaja istovemeno
3. 5 profila
4. Sve u Full HD

Prva i druga slika su reklamne poruke, ništa bitno, javiće njemu pre ostalih kad kreću sa radom...
 
Nazad
Vrh Dno