Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

To smo svakako i videli na promo spotu, nikakva nova informacija.
 
Da, opet su sklonili. Sve u svemu, ovo će biti prilično ozbiljan servis sudeći po sadržaju. Još ako bude išao uz eon premium…
 
Pa što ne uslikaste? :)
 
Nađoh na nekom holandskom sajtu informaciju da kreće u avgustu, e sad ne znam koliko je pouzdano.
 
Na SBB-u su već uklonili sav sadržaj iz Nick+ VOD-a i MTV serije iz Vavoom VOD-a
 
Da li će biti prevoda ili će da prodjemo kao kod Disney+ gde prevoda nema?
 
Navodno se već uveliko prevodi na srpski, hrvatski i bosanski.
Katalog je ogroman, mislim da je veći od HBO i Netflixa, tako da u početku možda i neće baš sve biti prevedeno, ali svakako bi trebalo vremenom da se dodaje prevod.
 
Uskoro ce i sadrzaji u vlasnistvu Paramounta da napuste HBO Max.
Takodje izgleda da je B92 izgubio prava na sve Nick crtace izuzev Sundjer Boba, jer vise ne idu Kung Fu Panda, The Loud House, Pingvini sa Madagaskara.
 
Dobra je opcija VLC na Eon boxu, i šerovan t-folder na pc. Pušta 4K/HDR/5.1 bez problema
 
Svi ćemo biti jedna veeeelika familija
Pa plaćanje u krug, kako drugačije
 
Navodno se već uveliko prevodi na srpski, hrvatski i bosanski.
Katalog je ogroman, mislim da je veći od HBO i Netflixa, tako da u početku možda i neće baš sve biti prevedeno, ali svakako bi trebalo vremenom da se dodaje prevod.

Koji servis nudi bosanski jezik?

Katalog jeste velik ali su novi i ekskluzivni naslovi poprilično slabi.
 
Ako stvarno bude tako kako se piše, raduje me dolazak ovog servisa. Za moj ukus će imati definitivno najbolju ponudu.
Što se tiče bosanskog, mislim da jedino Prime Video ima nekoliko naslova na tom jeziku,što je gledajući Mr Robot zapravo srpska ijekavica bez novokomponovanih bosanskih reči tipa historija i slično.
 
Meni je takođe zanimljiv ovaj servis, mislim da će biti odličan. Trenutno sam najviše na Hulu, Paramount+ i Netflix-u.
 
Da,od svih servisa ja sam najvise na RD za 4e mesecno ;)
 
Nazad
Vrh Dno