Šta je novo?

Samsung Z Fold 3 i Flip 3

A u kako mogu sada da baronišu, ovo već nije fer. Kako su oni dokazali da je to fizičko oštećenje, na osnovu čega?
 
Ne znam, jutros mi pokazala, znam da ga cuva kao oci u glavi, jos ima i mrtav piksel, i to su preskocili.Ima li smisla da zove promobi?
 
@rix kad predjes prstom preko onog dela gde je kao da je "pukao" ekran (linija kako ti kazes), kakav je osecaj, posto na slici izgleda kao da je preziveo pakao. Ja mislim da je trebala da ide pravo u ProMobi servis i da im objasni sve i posto tel nije stariji od 6meseci da kaze da nece popravku nego samo nov uredjaj.
 
Tesko mi da objasnim, nemas osecaj da je puklo, samo neravnina.Stariji je telefon od 6 meseci, mislim da ga je uzela prosle godine, jun-jul.
 
Očekivano pilićarski potez provajdera...trebala je odma lično u promobi (mada ako ima ulubljenja po ekranu sumnjam da bi i to pomoglo). Ali cena za popravku je no comment...koliko bi za novi fold izašla onda 100+k?!
 
Odnesi direktno u ProMobi.
 
Lagani defekt preklopnog dela, nema tu mnogo da se priča, nego...zemlja Srbija. I ProMobi je krenuo da malo biva bezobrazan, odbijaju reklamacije samo tako kao neosnovane, pogotovo za Green Tint, to im više i nije defekt. Baš je drug bio sa N20 modelom na servisu, nije Ultra, i preko firme je uzeo telefon, poslovni mu je, mislim da nisu dobili papire kao fiskalne nego ugovor valjda, i nisu hteli preko IMEI-a da mu uvaže garanciju, a inače moraju da uvaže Samsung proizvođačku garanciju od trenutka kada je napravljen uređaj. To je ono što daje sam proizvođač.
 
Meni na toj njegovoj slici ovo i izgleda kao oštećen ekran? Pus okolo ima gomila nekih tragova. Ovo nije nastalo samo od sebe. I Iznad prekopnog dela ima ne jedna linija nego koliko hoćete. Za ovo je osiguranje ako plaća a ne garancija, deluje da je dobar pad bio i klizao telefon po ekranu i betonu.
 
Da, u pravu si. Zaista izgleda kao da je poljubio patos i to direktno. Sreća pa postoji no matter what garancija kada se uzima preko operatera dodatno osiguranje.
 
Meni na toj njegovoj slici ovo i izgleda kao oštećen ekran? Pus okolo ima gomila nekih tragova. Ovo nije nastalo samo od sebe. I Iznad prekopnog dela ima ne jedna linija nego koliko hoćete. Za ovo je osiguranje ako plaća a ne garancija, deluje da je dobar pad bio i klizao telefon po ekranu i betonu.
To su uobicajeni tragovi, sitne ogrebotine i prljavstine, nisam obrisao telefon kad sam ga fotografisao.Nije moj telefon da znam da li je ispadao ali uzivo je to daleko manje vidljivo.A i da je pao cudno da pukne bas na sredini, zar ne?
 
Nije da se ni kod mene ne čuje blag zvuk kada zatvaram telefon. Daleko je to od savršenog, ali je prošao za neke mase, pogotovo žensku populaciju.
 
U decembru se očekuje Android 12 oficijelni.
Ja ga odmah prebacam na indijski zbog call recorder opcije 😎
 
Samo nek oni njega upeglaju da nemam probleme kao kolege u s21 tebi, pa nek izađe kad izađe!
 
Ako vam je bitna kamera bolje ostanite na a11, dok ne upeglaju a12 (muke kod s21 serije)..
 
Upeglan je Flip 3 Boga mi. Evo koliko ga već imam kod sebe, radi kao metkić. Baterija jeste problem, ali sve ostalo na telefonu radi kao sat.
 
Korisnici foldable uređaja očekuju i izlazak Androida 12L sredinom sledeće godine
Šta je A12L?!
Ako vam je bitna kamera bolje ostanite na a11, dok ne upeglaju a12 (muke kod s21 serije)..
To što su zbrljali na s21u ne mora nužno da znači da će i na foldu 3...ipak je s21 serija već 10 meseci stara a mene zovu teoretičarem zavere kad kažem da posle 7-8 meseci nadogradnji treba dva update procesa prebaciti na disable ;)

Sve u svemu, meni su od note 5 / s7 sve samsung kamere odlične i kvalitet slike krajnje prihvatljiv (ali to sam ja).
 
@Proday Šta je A12L?! Android za foldable telefone.
 
12L pokriva savitljive uređaje i tablete, ali nema sumnje da će savitljivi uređaji biti u prvom planu, a Google će sve to ispratiti objavljivanjem svog foldable telefona.
Android-12L-activity-embedding.gif
 
Pa ovo ja sad imam na foldu :) No zanimljivo zvuči, čekam da vidim šta bi to moglo da donese drugačije na f3 nego trenutno što je.

Inače se navikavam na telefon lagano al sigurno. Dosta radim ovih dana pa ni ne stižem baš mnogo da se služim istim. Najveća mana mi je za sada što gboard ima različit raspored na malom (raspored na koji sam navikao i koristio oduvek) i velikom ekranu (zamenjeno mesto tastera za emotikone i backspace dignut iznad entera} tako da mašim ko blesav dok kucam
 
Ja i dalje tragam za nekom hydro folijom koja će biti koliko toliko veća zaštita za Flip3 od obične folije koja je sada na njemu. Proći će još dugo vremena dok zaštitan stakla ne počnu da se savijaju.
 
Jel presao neko sa Note 20 Ultra Snap? Nesto se premisljam
 
I, jel ima smisla preci? Kakav je za svakodnevno koriscenje?
 
Ja sam probao nekoliko puta z fold 3 i uporedjivao sa mojim tel i ne znam, meni ono bas i ne odgovara, treba dosta kockica da se sloze da bude savrsen tel. Jedino je ekran perverzija.
Flip 3 niposto, njega vec ne bi komentarisao.
Koliko vidim ti jos imas snap verziju, tako da je moje misljenje da cekas mozda novu s22 seriju.
E da, negde sam video da mozes da isprobas 15dana z fold 3 i flip 3 besplatno, pa eto mozes da probas i sam da odlucis na kraju..
 
Super je kad se otvori ekran, stvarno deluje vrhunski, medjutim kad je zatvoren nekako mi je inferioran, na prvu loptu, u odnosu na moj Note 20 Ultra, nezgrapan i za drzanje...pa se premisljam...
 
I mene zanima ta proba od 15 dana, kako to funkcioniše, predpostavljam da im daš pola cene ili kako već, kao neku garanciju?
 
 
Nazad
Vrh Dno