Šta je novo?

Samsung Z Fold 3 i Flip 3

Mislim da je za Flip 3.500, a za Fold 5.000.
 
Moguće, zvao sam telefonom i tako mi rekli. Možda se nismo dobro razumeli.
 
Ima li neko ideju u ProMobi koliko je zamena baterije za fold 3?
 
Evo me opet u klubu...naletela ok ponuda pa da se vratim u lepote velikog ekrana. S21 prosleđen bratu :)

Inače da odgovorim sam sebi, zamena baterije je 16k u promobiju
 
😂😂😂😂😂, 16k i molba dragom Bogu da nesto ne uprskaju kada otvaraju device.
 
Molim se ja već sada da baterija nije previš degradirala i da ne mora da ae menja još neko vreme ;)
 
Probaj neki od apk-ova pa vidi kako stoji stvar.
 
Subjektivni osećaj će mi biti dovoljan posle par dana korišćenja.
 
Kako da ugasim onaj task meni sa recents app što je dole na velikom ekranu? Nije bilo istog pre 2 god kad sam imao telefon, verovatno nasledio od f4
 
Mislim da je Settings, Display, pa Taskbar opcija.
 
Stigao android 14 i ui 6.0 ...jel probao neko (nadam se da nije pre folda 4 dobio). Btw da odgovorim sam sebi (možda nekom bude značilo)...baterija u promobiju 16k.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231223_204323.jpg
    Screenshot_20231223_204323.jpg
    140.9 KB · Pregleda: 11
Posle dva dana korišćenja, ukratko što sam primetio...

  • Veće (iritantnije) ikone i promenjen font.
  • Praktično crno beli notifikacioni meni, nije da se kružići prilagođavaju bojama kao ranije
  • desilo mi se (bukvalno dok sam kucao ovo) da me je telefon samo izbacio na home screen (bar nije ugasio aplikacije).
  • i ono što mi je najgore trenutno, spoljni ekran povremeno kao da radi na 60hz. Iako sam upalio show fps u dev, i stoji 120, ja sam siguran da to nije 120hz.

Pišem ako skontam još kakvu novotariju! Btw kako se beše mogu smanjiti ikonice, čini mi se neko u s23 temi da je pominjao al ne mogu sada da nađem.
 
Stigao mi UAG Civilian iz Amerike, bio ispod 5$ na amazonu pa reko da probam. Očekivano džombasta maska, ali ono što mi se nikako ne sviđa je što su ivice oko malog ekrana toliko visoke, da praktično onemogućavaju swipe geste po istome. Takođe power dugme i očitavanje otiska prilično otežani. Sve u svemu ko ne radi swipe i traži dobru zaštitu, samo napred u suprotnom za izbegavanje.
 
Auuu
Toliko lose sa 6.0 i sa a14
Sad treba cekati ispravke ko na s23 tih 70 ispravki da se odrade koje su kao konstatovali🤬
 
Pa ono, nista sa cim ne moze da se zivi, ali iskreno bi bio sretniji da nisam stisnuo update dugme!...posebno sto je A14 poslednji za ovaj Z3 pa su ljudi osudjeni na ovo for life (doduse nisam gledao jel moze da se vrati na A13, mada nemam ni vremena ni zelje da se cimam sa time, pre cu na S23, i doduse opet isti problem dobiti osim ako ne navatam nekog junaka koji razmislja kao ja i gasi update).
 
Stigao januar update. Za par sati kako koristim, nisam primetio spoljni ekran da "štuca" nadam se da su rešili problem i da će ostati ovako!
 
Svidja mi se ovaj koncept telefona, pa se razmisljam da li da ga probam.. Vidio sam na oglasima fold 3, top stanje za 400€. Je li to ok cijena za polovni telefon s obzirom da je 3-ća generacija u pitanju? Generalno kako ste zadovoljni sa njim?
 
Ok je cena. Kupi, probaj, ako ti se ne svidi prodaj za 20-30 manje, bar ćeš znati da li je to za tebe ili nije.
 
Nazad
Vrh Dno