Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

A zasto? Ko izmislja ta pravila?
Koji telefon ima bolju kameru, s3 neo ili stari s3?
Imam i s3 neo i s3 običan. Kamera je ista.... jedino je kod s3 (i9300) bolje što ima onaj rafalni mod kad se zadrži taster za slikanje dok kod s3 neo to ne postoji..... kamera je ista potpuno.... dok je sve osim toga u praksi na strani neo modela.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Zasto je na strani neo modela?
Koliko znam neo ima 1,5 gb rama dok I9305 ima 2gb, kako i po cemu jos moze biti iznad ovog modela

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
S3 je uglavnom sa 1gb rama, ima i modela sa 2, ali oni su mnogo redji
 
Može li link za S3 zvanični 4.3 i ako ima neki dodatan korak za Odin. Pošto sam zaboravio kako ide flešovanje Samsung telefona.
 
Imam i s3 neo i s3 običan. Kamera je ista.... jedino je kod s3 (i9300) bolje što ima onaj rafalni mod kad se zadrži taster za slikanje dok kod s3 neo to ne postoji..... kamera je ista potpuno.... dok je sve osim toga u praksi na strani neo modela.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
Ima i kod S3 Neo rafalno snimanje, samo je izdvojeno kao poseban mod ili rezim i zove se Continuous shot ili Neprekidno snimanje, ako je tel. na srpskom jeziku... :)
 
Ima ali nije to to.... dok uđeš pa dok podesiš pa dok krene da snima.... ode voz..... a ovo samo klik i piči. I kamera mi brže radi na s3. Sve ostalo je bolje na neo.
Da imam gde da nađem s3 sa 2gb (i9305) ni trena se ne bi razmišljao da bi ovaj j5 da uzmem taj model..... jer samo 512mb više na neo modelu se "oseća" u radu.... a taj sa 2gb bi bio pogodak...

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
@jabree imas na kp po povoljnim cenama

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Preko nekog explorera koji može da pristupi root delu.

Sent from my m2 note
 
Moja preporuka ti je da ostanes na toj, jer bilo koji custom ce imati neki nedostatak

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

To je oficijalni 4.4.4 Android za S3?

Ja imam trenutno Android Revolution HD 52.0 (Android 4.3) koji je navodno isti kao Stock ROM samo očišćen od bloatware-a.
Ne znam da li mi se isplati da se cimam da pređem na nešto novije s obziorm da S3 sada koristim samo za pozive i poruke?
U principu mi je trenutno samo autonomija bitna stvaka na tom telefonu...
 
Pri slikanju kada je ukljucen blic, pojavljuju mu se vertikalne linije na slikama, neke crvenkaste nijanse, zna li neko sta moze biti u pitanju i ima li resenja?

Probao sam sa brisanjem kesa i restartovanjem ali se problem vratio.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Ovako izgleda

782df863b20a67775655e2de291c34b1.jpg


Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
На апликацији за камеру када хоћу да погледам фотографију коју сам фотогафисао, апликација пуца. Blekota Note4 lite.
Како решити проблем?

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Pitati u njegovoj temi
Pretpostavljam da je promenio galeriju a nije postavio novu putanju od kamere do galerije

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ćao svima, dižem temu iz pepela! :)
Našao sam neki stari i9305 kojem je crkla matična i to sam zamenio i hteo bih da poklonim drugu, al' da mu stavim neki fin Custom ROM. Nisam se nikad igrao sa SGS3, može kratko uputstvo, znam da je prežvakano: kako najlakše da rutujem i koji ROM da stavim? Birao bih stabilni ROM, može vanilla, ne mora MIUI. Trenutno se na matičnoj nalazi KK 4.4.4, al' to moram da pobrišem, tuđi podaci. Da idem na KK ili može i Lollipop za SGS3?
Veliko hvala!
 
To nije standardan i9300 S3. Ja sam zaboravio kako sve ide, sačekaj da ti neko potvrdi šta smeš da radiš na tom modelu.
 
^ Da, to je model za američko tržište. 2GB RAM, LTE, itd. Mislio sam da je svejedno. :)
Sacekacu potvrdu, hvala!
 
Imam isti tel., moj savet ti je da ponovo instaliras 4.4.4, najstabilniji, ne stuca i nema problema
.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
^ Na ovom modelu je bio samo fabricki OS, bez rutovanja. Mislio si da to zadrzim? Samo da ga rutujem, recimo? Ili neki KK 4.4.4 custom ROM i koji? :)
 
image-0-02-05-75c933f316b0985124742c4d1e7e6444b989fdb03681395781d120f4dc86b1d6-V.jpg
Moze pomoc kako da resim ovaj problem, krenulo je od danas da se pojavljuje kod sestre.. Rekla mi je i da joj ne radi kamera i mislim da se pojavljuje plavi ili crni ekran posle ovoga, ali nisam siguran
 
Uradi clear data na kameri, a može i na nekim drugim app koje je instalirala neposredno pre početka problema. Nakon toga restartuj fon. Ako to ne pomogne onda probaj factory reset.
 
Pogledajte prilog 219904
Moze pomoc kako da resim ovaj problem, krenulo je od danas da se pojavljuje kod sestre.. Rekla mi je i da joj ne radi kamera i mislim da se pojavljuje plavi ili crni ekran posle ovoga, ali nisam siguran

Deinstaliraj Google aplikaciju i to je to. Na ženinom S3 Neo poludeo tel pre 2 dana, isto tu poruku je ispisivao. Nešto se ta aplikacija nadogradila i podivljala.
 
Moze neko da utvrdi sta bi mogao biti problem, u zadnje vreme na I9305 mi se desi da tel.normalno radi i kada ga ne koristim, kada se zakljuca, nakon toga ne reaguje ni na jedan taster, nije iskljucen to znam, i u tom slucaju pomaze jedino restart.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno