Šta je novo?

Samsung Galaxy Z Fold 5/Flip 5

Slažem se, jer da jeste verovatno bi to nekako rešili, mada...teško je sa ovim oblikom uređaja uopšte nešto uraditi. Na stranu sav dobar sw koji imaju i koji znaju da naprave.
 
Uzeh Fold5🤣🤣🤣. Vakuum, drugar radi sa telefonima, cena za mene 1320€.
 
Hvala drug 😚.
 
Saga oko Flip5 se završila. Tražio sam da mi vrate novac. Hvala lepo, molim lepo.
 
Prvi, poslednji i nikada vise.
 
Pozdrav svima

Jos jedan UPDATE u vezi mog slucaja i reklamacije z fold 5 telefona. Posle isteka 30 dana od predaje u MTSu, pa takodje posle isteka 30 dana u Pro mobi servisu, i 30 dana u Samsungu, dobili su nalog da mi izdaju nov uredjaj na moju veliku srecu. Navodno se dugo cekalo jer su ga slali negde u centralu u evropi kako bi se uverili sta je to sto nije dobro na njemu a opet nov je model... U fazonu da je neki model koji je star godinu dve to bi islo mnogo brze. Za uzvrat dobio sam na poklon starter pack futrolu, olovku i punjac :)

Tako da je sve proslo ok, dobio sam vakum pakovanje, jedino sto sam cekao oko 35 dana.
 
Ne mogu da se setim, jel si imao fleke po ekranu?
Edit: kao fleke, neke tackice, j8lg kako da ih nazovem 😅
 
Ah, Nova me baš izluđuje kako secka, čak i sa popaljenim opcijama za Lab. Nikako da je optimizuju za Fold uređaje.
 
Što tačno koristiš novu pored sad već savršenog oneUI?
 
Godinama sam na Nova Launcher-u. Radi besprekorno na drugim uređajima, ali na 5-ici baš trza kada se radi prelaz ili spuštanje aplikcije.
 
Probaj se navici na stock; i ja sam nekad koristio novu, ali poslednjih par godina vise uopste nemam potrebe za istom.
 
Možda samo ostavim OneUI na Foldiši, videću. Nervira me što ne mogu da smanjujem ikonice i njihove veličine kako ja hoću.
 
Imaš i opciju resize u Theme park aplikaciji.
 
Probaću i sa tim, pa ćemo da vidimo. Čini mi se kada upoređujem Fold5 sa S23 Ultra da S23 Ultra instalira brže aplikacije.
 
Posle 2 meseca,folija se ostetila na flipu 5.Gornji desni ugao.Prakticno,kao da se zaprljalo milimetar ispod.
Moja pretpostavka- kreme-puder,trenje o lice pri razgovoru.
Prethodnom tel. je zacepila gornju slusalicu puderom :).
Samim telefonom je zadovoljna.
 
Posle 2 meseca,folija se ostetila na flipu 5.Gornji desni ugao.Prakticno,kao da se zaprljalo milimetar ispod.
Moja pretpostavka- kreme-puder,trenje o lice pri razgovoru.
Prethodnom tel. je zacepila gornju slusalicu puderom :).
Samim telefonom je zadovoljna.
Skini joj foliju i sve ok. Ja sam koristio 4-ku bez folije par dana sve super.
 
Akcija za Samsung S23 i Flip/Fold5 uređaje. Uz kupljeni jedan od tih modela, daju i S21FE na poklon. A ako se uz njih kupi i GWatch6, onda popust 10k dinara i još Tab A8 na poklon.
Znači umesto da daju popust kao u okruženju, ovde ljude teraju da se bave prodajom njihovih uređaja koje oni sami ne mogu da prodaju. Sramota.
 
Poslednja izmena:
Šta mislite, 1375EUR (~160k) za Fold5 512GB? Jeli vredi čekati Novembar ili kupiti po ovoj ceni? U pitanju bi bila kupovina u Rumuniji.
 
Poslednja izmena:
Šta mislite, 1375EUR (~160k) za Fold5 512GB? Jeli vredi čekati Novembar ili kupiti po ovoj ceni? U pitanju bi bila kupovina u Rumuniji.
Ако се гледају цене у нашим радњама као репер, које су тренутно 240К +, вреди.
 
To svakako, nego razmišljam kakve će cene tamo biti u Novembru. Googlao sam malo; u US za black friday 2022. cene su bile oko 1350usd za fold4.
 
Ah, oprostio sam se od Fold 5 i neočekivano se vratio na Apple :D. Nije zato što sam imao neke probleme, samo me je kopkalo mnogo to hvalisanje jabuke :D.
 
14 Pro Max.
 
Uparen je sa S23 Ultra :).
 
Nazad
Vrh Dno