Šta je novo?

Samsung Galaxy Tab

Ma meni nije jasno koji je mozak koji ce otici kod njih i kupiti ovo.. Ja bi bas voleo da vidim tog lika, ili likusu :) da je pitam, cekaj da li ti imas 2 g mozga??
Pa kad ne prodaju ni jedan jedini primerak, onda ce se zapitati sta je sa njima..
 
Galaxy Tab 7 2.0 8Gb WiFi verzija na Amazonu je 250$ ili 200€

Galaxy Tab 7 2.0 8GB 3G verzija u Telenoru je 450€.

Šišanje :)
 
Nervira me sto uzimaju silne pare a posle su apsolutno nezainteresovani za update.
 
Update-ovacu ga ja na XDA.. :D Nije to problem, nego je valjda ta ugovorena obaveza tu da bi neko uzeo povoljno telefon, a ne da ga klepeces po usima i sa 36 meseci umesto 24 i sa 300e umesto 200e..
 
Narode, kakvo je stanje sa navigacijom ? Postoji li uopste ijedna aplikacija koja podrzava punu rezoluciju tableta ? ( sa nasim mapama naravno ) ?
 
Mozes i Igo da instalirash, nadji skinove za tvoju rezoluciju na XDA.
 
ma pretrazio sam sve zivo al nisam nasao za igo ( ma ni za jedan drugi ) da ima 600 x 1024 rezolucija . A ndrive mi neobjasnjivo izlece na 'desktop' svaki put posle pokretanja

p.s. za moju rezoluciju ? pa ovo je tema za p1000.ista je svima rezolucija :)
 
sada cu ti otkriti zašto ti NDrive "pukne na desktop" :D Ne smes imati ukljucenu internet konekciju ..Znaci svaki put kada pokrenes navigaciju,internet na off :d
 
hehe..lol bre XD....a kakve su mu mape ? jeli valjaju cemu . Sad cu ga probam opet ( mada kolko se secam obavezan je neki update da bi radio uopste , tako da kako da je net na off, da ne bi doslo do desktopa :D )
 
na pocetku kada ga instaliras odradis updejt odnosno skines potrebne fajlove ..Znaci to radis jednom samo na pocetku i kasnije ,iskljucis net... Mape su vrlo dobre,samo uvek treba naci zadnji updejt
 
ok , 'fala vi puno...ce probam da napokon sredim navigaciju kako valja
 
ma pretrazio sam sve zivo al nisam nasao za igo ( ma ni za jedan drugi ) da ima 600 x 1024 rezolucija.

Pa izgleda da nisi potrazio dobro: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1331219

Evo kako izgleda na 1280x800:

sc20120422-225250.jpg


p.s. za moju rezoluciju ? pa ovo je tema za p1000.ista je svima rezolucija :)

Ma znam da je svima ista rezolucija samo nisam pratio ovaj tab pa neznam koja mu je rezolucija, zato sam napisao "za tvoju rezoluciju"
 
^^
I na jednom i na drugom.
 
Ma, naravno da je 3.x i 4.x, ali koje verzije? Gde si ih skinuo? XDA developers?

Nerazumem kakve veze ima rezolucija sa verzijom androida ??
Skinuo sam sa linka koji sam postavio. Treba da skinesh "Stretched" i onda je razuces na ceo ekran preko opcije pored sata.
 
A mozda se coveku svidja tvoj rom, jer vrv misli da je tvoj SS.. :)
 
Guglanje je iz raja izašlo ...

A mozda se coveku svidja tvoj rom, jer vrv misli da je tvoj SS.. :)

Stvar je u tome da iGO (sadašnja verzija) ne može prikazati više od 480.000 piksela, pa izračunajte koliko piksela ide u 1024 x 600.

Skin za iGo koji je napravio Reborn omogućava resajziranje (tih 480.000) preko celog ekrana, ali samo na Androidu 3.x ili 4.x jer raniji Androidi nemaju takvu mogućnost resajziranja. Proguglajte malo tu temu, umesto što neopravdano, jednostrano i ničim izazvani zekite čoveka :)

Zato, može li se konačno znati na kom ROM-u ganjate iGO-a? Ja do sada nisam našao 4.x ili 3.X kojim bih zamenio 2.3.6 koji sada koristim.
 
A mozda se coveku svidja tvoj rom, jer vrv misli da je tvoj SS.. :)

Pa i jeste moj SS :D

Stvar je u tome da iGO (sadašnja verzija) ne može prikazati više od 480.000 piksela, pa izračunajte koliko piksela ide u 1024 x 600.

Skin za iGo koji je napravio Reborn omogućava resajziranje (tih 480.000) preko celog ekrana, ali samo na Androidu 3.x ili 4.x jer raniji Androidi nemaju takvu mogućnost resajziranja. Proguglajte malo tu temu, umesto što neopravdano, jednostrano i ničim izazvani zekite čoveka :)

Zato, može li se konačno znati na kom ROM-u ganjate iGO-a? Ja do sada nisam našao 4.x ili 3.X kojim bih zamenio 2.3.6 koji sada koristim.

Mislim da se nismo razumeli. Ja imam Samsung Galaxy Tab 10.1 a u ovom threadu sam se javio samo onako... i imam CM9 Nightly.
 
Pa i jeste moj SS :D



Mislim da se nismo razumeli. Ja imam Samsung Galaxy Tab 10.1 a u ovom threadu sam se javio samo onako... i imam CM9 Nightly.


Sada je jasno. Kada si napisao "Mozes i Igo da instalirash, nadji skinove za tvoju rezoluciju na XDA." i Ognjenii se zapitao kakvu ti rezoluciju imaš na P1000.
 
narode stavio sam ndrive..i napokon mi radi ( izgasen 'dotok' interneta :D ) ..ali mi ne prepoznaje mape..nadje gps signal ali se vide samo autooputevi, magistrale itd.....

Stavljene su dve mape contrast i navitek valjda ( SRB_CT.map i SRB_NT.map ) . U opcijama sam nasao da je valjda selektovana prva mapa po redosledu ( slika katanca i znak ok zelenim a druga je zakljucana ) ....sta mi je ciniti znate li ? jer bas lepo izgleda ndrive i podrzava full rezoluciju ( koristim v11, mape su 2.18 koliko se secam )
 
Sada je jasno. Kada si napisao "Mozes i Igo da instalirash, nadji skinove za tvoju rezoluciju na XDA." i Ognjenii se zapitao kakvu ti rezoluciju imaš na P1000.

Pa neznam kako moze i tako nesto da pomisli kad mi u podpisu boldovanim slovima stoji kakav uredjaj imam.

narode stavio sam ndrive..i napokon mi radi ( izgasen 'dotok' interneta :D ) ..ali mi ne prepoznaje mape..nadje gps signal ali se vide samo autooputevi, magistrale itd.....

Stavljene su dve mape contrast i navitek valjda ( SRB_CT.map i SRB_NT.map ) . U opcijama sam nasao da je valjda selektovana prva mapa po redosledu ( slika katanca i znak ok zelenim a druga je zakljucana ) ....sta mi je ciniti znate li ? jer bas lepo izgleda ndrive i podrzava full rezoluciju ( koristim v11, mape su 2.18 koliko se secam )

Skini druge mape. Ja na igo imam tomtom mape za vecinu okolnih drzava, samo za srbiju i montenegro imam contrast mape. I obrati paznju na velicinu mapa - ako je file veoma mali najverovatnije ima samo tranzitne puteve - autoputeve, magistrale i regionalne puteve.
 
narode stavio sam ndrive..i napokon mi radi ( izgasen 'dotok' interneta :D ) ..ali mi ne prepoznaje mape..nadje gps signal ali se vide samo autooputevi, magistrale itd.....

Stavljene su dve mape contrast i navitek valjda ( SRB_CT.map i SRB_NT.map ) . U opcijama sam nasao da je valjda selektovana prva mapa po redosledu ( slika katanca i znak ok zelenim a druga je zakljucana ) ....sta mi je ciniti znate li ? jer bas lepo izgleda ndrive i podrzava full rezoluciju ( koristim v11, mape su 2.18 koliko se secam )


Imam NDrive (verzija 11.0.06 (29731) H na Galaxy Tab-u P1000 i Contrastovu mapu 2.18 za Srbiju. Prepoznaje tu mapu i sve druge mape i sve radi OK.

Ne znam šta je kod tebe problem. Možda da ostaviš samo jednu mapu, a obrišeš drugu? Probaj tako i jednu i drugu.
 
Boldovanim slovima stoji i da imaš ZTE Skate. Zašto ne bismo pomislili da imaš i P1000, kada se javljaš u toj temi?

Po tvojoj logici u svakoj temi u kojoj učestvujem moram da imam taj uredjaj sto stoji u naslovu teme?
 
da :d :wave:

p.s. stavio sam co-pilot full verziju..12 meseci je besplatna . Mape su odlicne, apsolutno prelepo izgleda,odlicno radi. Moje preporuke !
 
Poslednja izmena:
Po tvojoj logici u svakoj temi u kojoj učestvujem moram da imam taj uredjaj sto stoji u naslovu teme?

Nemoj da izvrćeš stvari. Napisao sam "Zašto ne bismo pomislili da imaš...", a ne da moraš da imaš. Ali ako već iznosiš iskustva o tome kako jedan program radi na jednom konkretnom uređaju, onda je valjda osnovni red da napišeš da ti program ne radi na uređaju o kome je tema.

Mogu i da nacrtam: Ako učestvuješ u temi o Ferariju, a imaš Punto i izjaviš da tvoja kola jedva postižu 150km/h, svi će ti dati savet da voziš Ferari kod mehaničara.
 
Nazad
Vrh Dno