Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Evo mene ponovo u Samsung jatu. Hteo da malko odmorim od Samsunga i uzmem Moto Z, ali prodavac koji mi je obećao prodati telefon se predomislio.

Ovaj put sam uzeo S7 Edge. Ako neko ima slučajno viška Nillkin Defender 2 futrolu ili neku sličnu robusnu, a hteo bi da je proda, nek javi na PM.

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Pročitah da brzo punjenje utiče na bateriju odnosno da joj skraćuje vek. Imam pitanje u vezi toga - ako isključim u opcijama fast charging a nakačim fon na original punjač - puni li brzo ili sporo? Dodatno, pošto u kući puni ko na šta stigne, da li povezivanje telefona koji ne podržava fast charging na moj samsungov brzi punjač može da zezne taj fon ili jednostavno fon dobija struje onoliko koliko podržava?
 
Ako isključiš u telefonu opciju za brzo punjenje onda ti neće brzo puniti iako je na brzom punjaču. Mislim da bi tako trebalo da bude.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ako ugasis u opcijama fast, onda ce se puniti sporo, iako je fast punjac.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
 
Prepostavlja onda da će na tom chargeru i telefoni koji ne omogućavaju fast charging da se pune normalno?
 
Dobro predpostavljaš ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pročitah da brzo punjenje utiče na bateriju odnosno da joj skraćuje vek. Imam pitanje u vezi toga - ako isključim u opcijama fast charging a nakačim fon na original punjač - puni li brzo ili sporo? Dodatno, pošto u kući puni ko na šta stigne, da li povezivanje telefona koji ne podržava fast charging na moj samsungov brzi punjač može da zezne taj fon ili jednostavno fon dobija struje onoliko koliko podržava?
Utice al ne bas u tolikoj meri.
Inace nije bitan punjac za degradiranje baterije, mozes slobodno da punis sa bilo kojim punjacem stim sto ako je slabiji punjac sporije ce puniti al to nije problem, problem je los usb kabl, ako je los usb kabl degradirace bateriju za manje od mesec dana, los usb kabl unisti bateriju.
 
Jel moguce da se Samsung konacno setio da uradi SEE singl CSC.........posle 100 pokusaja sa XEO DBT XSA itd. razne nacine sam isprobavao ni jedan nije upalio....skinuo juce SEE Januarski instalirao i vratio sam fabricki SEE u Telenor uzet fon...
 
Extra. Eto korisne informacije za sve ako se pokaže kao istina. No note 8 je samo see koliko mogu da primetim.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li se isplati dodati 300e za mate 10 pro nov?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Naravno da se ne isplati, bolje otidji na zimovanje za te pare.

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока
 
Pa nemam pojma.. osim ekrana nisam osetio neki veci hajp [emoji16]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da li se isplati dodati 300e za mate 10 pro nov?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Polako, gde si baš sada krenuo...
Sačekaj S9...
Osim što za tih 300e dobijaš nov telefon, sem baterije ne vidim neke prevelike prednosti...
Mate 10 pro je odličan telefon i to je to. Ništa nije wow na njemu, ništa sem baterije ne dominira, telefon nema dušu za razliku od ranijih modela Huawei-a...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Realno je s7e toliko dbr zaokružen tel, da po meni ni s9 ne donosi nešto revolucionarno da bi se isplatio prelazak na njega. Mate 10 pro je super tel ali nije bolji za 300e.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
^e svašta
 
Realno je s7e toliko dbr zaokružen tel, da po meni ni s9 ne donosi nešto revolucionarno da bi se isplatio prelazak na njega. Mate 10 pro je super tel ali nije bolji za 300e.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Pa i ja ovako razmisljam..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jel se moze zameniti samo touch na S7, bez zamene ekrana, i kako se krecu cene po servisima?
 
Moze, saljem ti posle u poruci servis kod BG Arene koji to radi profesionalno, al moras zvati da pitas za cenu.
 
Koliko ja znam tač i dispej se menjaju zajedno, nisam 100% siguran

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
U načelu dobro znaš, al kina ne spava ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li postoji mogućnost da se na lock screen stavi neki widget? Telefon nije rutovan.
 
Razmisljam se da kupim S7 edge jer sam cuo da je bolji u odnosu na s8.. da li je to samo prica ili ima neki korisnik da je imao oba i da ih moze uporediti..
Hvala
 
pojavio se oreo za s8! Ima li nekih novosti za s7 modele?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kod mene na s8 plus jos uvek nema Orea


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Novosti za Oreo

pojavio se oreo za s8! Ima li nekih novosti za s7 modele?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ima novosti da je "greskom" pusten u Vijetnamu za S7e sa SE 9.0. Danas se pojavio i na forumima, tako da ako hoces da se igras, mozes da ga instaliras.
 
Probao drug iz UK, ne radi mu wifi. Mora vrv oreo modem.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno