Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Hah, nisam normalan :D
 
Meni brate baterija na 24% a drugo mu vece. Znaci komotno bi izdrzao 48h koriscenja.
 
Poslednja izmena:
kupio sam tel s7 edge ali je zakljucan na google nalog prethodnog vlasnika koji je zaboravio sifru.Zna li neko kakva je procedura I da li moze uopste da se otkljuca tel?
Odnesi u ovlasceni servis, tamo ce ti staviti nov softver, pod uslovom da telefon nije kraden, ili jos bolje trazi pare nazad i kupi drugi

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
probaj iz recovery-ja da ga obrišeš kompletno, koliko se sećam to je moguće....

from white edge
 
Taj metod na S7 ne radi, pogotovo na 7.0

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Meni nije jasno kako bivsi vlasnici zaborave sifre[emoji12]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da je tu sve jasno [emoji6]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Telefon je nasao i prodao nekome, jer ne moze da ga koristi. tipicno balkanski mentalitet

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 

još jedna metoda, samo za hrabre i samo-odgovorne
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,
Imate li neku preporuku za zaštitno staklo? U pitanju je edge model.

Probao sam 2 no-name stakla i uopšte nisam zadovoljan, pa ako može neko da preporuči iz iskustva kvalitetno neko.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne vezamo mozda direktno za S7 - S7 Edge, mada mozda i jeste (ali ne bi trebalo da je samo za taj model) elem...ako neko ima problem sa Vider aplikacijom da nece da salje slike ili video klipove sa "mobile data" vec da ih predugo salje, a mozda i nikad (mislim i sa dobrim 4g signalom) a sa wifi-jem radi tj salje bez problema, resenje je (barem za one sto koriste VIP, dok za druge operatere nisam siguran ali nije lose isto pokusati ako imaju isti problem) da se u Podesavanjima (Settings), Veze (Connections), Mobilne mreze (Mobile networks), Nazivi pristupnih tacaka (Acces Point Names), Vip GPRS izbrise SAMO Proxy i naravno sacuvaju takva podesavanja, momentalno bi trebalo da proradi sve sto je vezano za Viber (a mozda i neke druge aplikacije koje koriste net a time su ogranicene). Mada mislim (moje licno misljenje) da je tel "prodisao" posle ovog "brisanja". Izvinjavam se ako je malo duzi i detaljniji post ali ako nekom znaci i ako je od pomoci drago mi je da sam pomogao jer sam se ja mucio neko vreme sa tim i bilo mi je bas iritantno, a na kraju je ispalo lako i bezbolno resenje. Pozz ;)
 
Ne vezamo mozda direktno za S7 - S7 Edge, mada mozda i jeste (ali ne bi trebalo da je samo za taj model) elem...ako neko ima problem sa Vider aplikacijom da nece da salje slike ili video klipove sa "mobile data" vec da ih predugo salje, a mozda i nikad (mislim i sa dobrim 4g signalom) a sa wifi-jem radi tj salje bez problema, resenje je (barem za one sto koriste VIP, dok za druge operatere nisam siguran ali nije lose isto pokusati ako imaju isti problem) da se u Podesavanjima (Settings), Veze (Connections), Mobilne mreze (Mobile networks), Nazivi pristupnih tacaka (Acces Point Names), Vip GPRS izbrise SAMO Proxy i naravno sacuvaju takva podesavanja, momentalno bi trebalo da proradi sve sto je vezano za Viber (a mozda i neke druge aplikacije koje koriste net a time su ogranicene). Mada mislim (moje licno misljenje) da je tel "prodisao" posle ovog "brisanja". Izvinjavam se ako je malo duzi i detaljniji post ali ako nekom znaci i ako je od pomoci drago mi je da sam pomogao jer sam se ja mucio neko vreme sa tim i bilo mi je bas iritantno, a na kraju je ispalo lako i bezbolno resenje. Pozz ;)

Odlično sto si javio. Ja imam taj problem mesecima, čak mi i viber crkao oko praznika pa sam dobio doživotno besplatne stikere :D mislio sam da je i ovo do vibera..
 
Cini mi se da je Djilkosh imao taj problem i da nije pomoglo brisanje proxy-a.
 
Nema veze viber ili telefon, problem je do vipa. Onaj ko nije brisao nikad proxy proradi malo, ali vrati se stanje opet na staro. Uglavnom, ja otkad imam su dozvolili da radi bez proxy i porta ja to brisem (a to je vec nekih par godina unazad).
 
Ja na Vipu već 7 godina unazad, Viber bas cesto koristim ali nisam imao problema sa slanjem slika.

Preko Tetrapaka sa S7 poslato
 
Kad ste vec kod Vibera i s7, ćaletu su se pobrisale sve poruke i slike sa Vibera pre 01.01.2018. Znaci u telefonu su samo poruke i slike posle Nove. Pozalio mi se pre par dana, kaze da nista nije dirao, a i ne sumnjam jer mu je dosta bitnih poruka nestalo. Jel imao neko slican problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, bio je taj problem oko novaka, ali nije zahvatio sve...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kad ste vec kod Vibera i s7, ćaletu su se pobrisale sve poruke i slike sa Vibera pre 01.01.2018. Znaci u telefonu su samo poruke i slike posle Nove. Pozalio mi se pre par dana, kaze da nista nije dirao, a i ne sumnjam jer mu je dosta bitnih poruka nestalo. Jel imao neko slican problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam imao. Dobio sam sredinom januara poruku od vibera da je do njih, Da se izvinjavaju i poklanjaju mi besplatne stikere .. Sad je sve ok osim što ne mogu da šaljem slike i video preko mobile data

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Probaj kabal sa ženinog na tvom punjaču. Probaj i tvoj kabal na njenom punjaču. Eleminiši šta je problem, ne moraš oba kupovati. Cenim da ti je samo kabal otišao.
Ako je kabal i naručuješ, imaš za 3$ ako naručuješ sa mobilne app:
https://www.gearbest.com/samsung-cables-adapters/pp_279351.html?lkid=11125772
Traje, traje, traje, žena nije uspela da ga raskomada posle par meseci, a i lepa dužina 2m.
Rešio, kabli je bio... Punjač je dobar. Uzeo sam Aukey od metar i po, odličan, radi kao original plus osetno deluje kvalitetniji za 500 kinti [emoji16]

Sent from S⅞
 
Nema na čemu :D
 
Ljudi, koje micro SD kartice koristite, od 64 ili 128 GB? Da li vam je neka crkla? Da li ima usporenja ako se popune preko 70, 80%? Da li se sporije učitavaju skije/filmovi sa micro SD u odnosu na internu memoriju?
 
Koristio tj koristim samsung 64gb evo plus već nekih 2 god, samo je prebacujem iz telefona u tel kako koji zamenim. Nikad usporavanja nisam primetio, doduše nikad je preko 50% nisam ni popunio.

Imaš na oglasima istu samo 128gb model koja je još brža.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja i supruga koristimo Transcend 400x 64gb od kako imamo S7 Edge-ve. Kod nje je kartica uglavnom 20-30-40% najvise popunjena, a ni ja ne preferiram da mi je kartica puna. Mada u zadnjih par nedelja (uglavnom zbog Oculus-a jer su dosta veliki fajlovi) mi je puna skoro 95-98% ali nisam primetio ama bas nikakvih kocenja i zastajkivanja. Imam samo jedan vazan savet pri odabiru i kupovini kartica..pazite se ima bas bas mnogo kopija koji su indenticni originalima (razlikuju se u nijansama ali mogu da se uoce i uglavnom su "solidno" jeftiniji) i iz tog razloga je najbolje kupiti karticu kod proverenog prodavca ili u prodavnici sa racunom (najskuplja ali najsigurnija varijanta).
 
Pitanje za one na custom romovima.

Da li vidite silne reklame u app kao sto su nor, b92, tapatalk?


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno