Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Da li je ok uzeti ovo osiguranje u A1 za S23 Ultru za 1000 din mesecno ? Je l uzimao neko to njihovo osiguranje za tel. ?
Nikako, to je samo učešće u šteti tipa 10000 din. Ne pokriva ni 30% ekrana a kamoli ceo uređaj.
 
Da ne ureknem, kao metak je. Prebacio sam sve, sada ostaje da uživam.
 
Nikako, to je samo učešće u šteti tipa 10000 din. Ne pokriva ni 30% ekrana a kamoli ceo uređaj.
Ahha, ja sam mislio da pored toga sto se placa 1000 din mesecno ako dodje do stete mi placamo samo tih 12-13 000 din a ostatak osiguranje. Malo mi cudno da osiguranje placa samo 12 000 din. provericu sa njima.
 
@djtiestoja Netačno, u a1 za s23u (klasa preko 120.000din) je mesečno 999din i u slučaju da se telefon potpuno uništi, ti kao korisnik plaćaš 11.900 din, osiguranje pokriva sve ostalo.
Kakva je logika da plaćaš 999 din mesečno, a da pokrivaju 10.000?
 
Upravo to, sad sam citao na njihovom sajtu ponovo i logicno mi je da platim ucesce 11900 a ostalo osiguranje.
 
Poslednja izmena:
@djtiestoja Netačno, u a1 za s23u (klasa preko 120.000din) je mesečno 999din i u slučaju da se telefon potpuno uništi, ti kao korisnik plaćaš 11.900 din, osiguranje pokriva sve ostalo.
Kakva je logika da plaćaš 999 din mesečno, a da pokrivaju 10.000?
U redu, slažem se da nema logike. Hvala na pojašnjenju. U suštini prekopirali apple care fazon, do 30 dana može da se aktivira, milion stavki za koje te mogu odbiti prilikom reklamacije i tako to. Što se mene tiče ne hvala
 
@BozicBata Nije džabe fotkan na klavijaturi :D. Jeste ogroman, nezgrapan, ali ja volim kada je tenk. Svaki je telefon bio u mint stanju, i svaki će biti :).
Molim te samo ga puni do 85% da ne opterećuješ bateriju mnogo, nemoj display brightness preko 30% da se ne stvori burn-in i pazi da mu ne pada mnogo prašine, ipak to treba da bude sve u full-u kad ga budeš prodavao :)
 
Zna se da auto mora da bude iz Nemačke, isto kao i tvrdnja gore :D. Sve osim 85%, to ipak ide od 100% do 20% :D.

Flosika izbacio malo Spigen-a:

 
Drgari, jel latencija za s-pen ostala ista kao na S22 Ultra? Ne nalazim podatak nigde da se izmenila, pa cenim da je ista kao na prethodniku.
 
Званично 2.8ms
Не знам колико је била на S22U..
 
Mislim da je bila ista. Onda to nisu dirali, lepo je radilo i na S22 seriji.
 
Jel zna neko resenje za to sto notifikacije za npr Slack ili Teams ostaju na telefonu aktivne sve vreme iako su procitane poruke na kompjuteru, dok recimo za Viber ih skloni?
 
I mene Teams zeza, i na Honor-u i na Samsung Tab S8+ tabletu. Ne obazirem se više.
 
U Teams-u jedino mozes da selektujes da blokiras notifikacije, kad si aktivan na desktopu, sto nisam probao u praksi kako radi...
 
Stalno oni nešto čačkaju i upropaste jer je jedno vreme radilo sve kako treba. Na iPhone-u 8 recimo koji imam kao backup poslovni telefon, kada zazvoni na računaru, odmah zvoni i na telefonu, nema nikakvog delay-a, sync radi kako treba. Verujem da će to da reše u nekoj sledećoj verziji. Bitno je da se pozivi obavljaju kako treba sada na S23 modelu, i da sam dostupan i čujem sagovornika :D :D :D. Šalu na stranu, dosta brzo instalira aplikcije, lepo je sve ušuškano u ovom OneUI 5.1. Ostaje mi da vidim kameru na ovom mini odmoru, pa da ide na oglase :D :D :D.
 
Paket je od 4000 ( Total Data).
Mozda njima to nije mnogo, ali je daleko od najmanjeg paketa.
20 godina kod njih, nekoliko telefona, uzeto preko njih, poslednji isplacen pre dva dana.
Cela porodica kod njih, nikada ni jedan racun nije kasnio.
I na njihovu cenu, sto paketa, sto telefona, koja je veca nego kod konkurencije, oni ne zele ni da me saslusaju.
Znaci, ja sam spreman da platim paket, koji realno ne vredi toliko, spreman sam da platim telefon, vise nego sto bi platio, npr u MTS-u, i oni kazu, moze, ali 20% od vrednosti telefona prvo dajte.
Nije problem, predjem kod drugih, dve godine brzo prodju, pa onda u krug, ko da vise.
ja sam porucila 02.02 u yettel zovem 10.02 da pitam kada ce isporuka i uredno kazu da Samsung ne dozvoljava pre 17.02 i ja istog dana pozovem MTS jer imam jos jedan broj kod njih , porucim i stigne mi 11.02 ujutru tako da sam Yettel otkazala naravno Yettel je bio uproran pa su i jutros zvali da provere da li stvarno odustajem od preordera jer su im odjednom naprasno stigli uredjaji i moze isporuka :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
ja sam porucila 02.02 u yettel zovem 10.02 da pitam kada ce isporuka i uredno kazu da Samsung ne dozvoljava pre 17.02 i ja istog dana pozovem MTS jer imam jos jedan broj kod njih , porucim i stigne mi 11.02 ujutru tako da sam Yettel otkazala naravno Yettel je bio uproran pa su i jutros zvali da provere da li stvarno odustajem od preordera jer su im odjednom naprasno stigli uredjaji i moze isporuka :ROFLMAO::ROFLMAO:

Meni A1 već odradila porudžbinu, poručio u subotu, obradjena danas, rok isporuke do 3 dana. Ili sutra ili narednih dana. Pošto je državni praznik, možda čak u petak.

Nešto Yetel muti opasno. Najgore se poneli prema korisnicima za ovaj model.
 
Meni A1 već odradila porudžbinu, poručio u subotu, obradjena danas, rok isporuke do 3 dana. Ili sutra ili narednih dana. Pošto je državni praznik, možda čak u petak.

Nešto Yetel muti opasno. Najgore se poneli prema korisnicima za ovaj model.
upravo tako mada ni za 21ultra nisu mnogo azurniji bili cekala sam da prodje preorder i tek 3 dana posle zavrsetka dobila. Ovoga puta im je i cena dosta jaca nego kod drugih operatera
 
Onima koji su uzeli beli krem, je li puno vuče na žućkasto / šampanj na dnevnom svetlu, ili može proći kao beli? Nisam imao priliku da ga vidim uživo. Doduše, videh S23, ali je svetlo u radnji baš izvlačilo žutu nijansu u prvi plan.

Beli S22U je bio snežno beli, ali sa ovom 23. generacijom su odlučili da zagasnu zelenu, a požute belu.
 
60 evra WhiteStone Dome u Sloveniji. Ako uspem da ga nađem, stavljam umesto folije. Nadam se samo da paše na ovaj rugged case, a trebalo bi da paše.
 
Paše sigurno, samo kada stavljaš staklo budi baš precizan jer ako nije perfektno stavljeno prilikom skidanja maske kači staklo...
Srećom imaš 2 u pakovanju :D

 
To će da stave u radnji ako budem našao. Možda naletim i na neki Spigen, ili neki dodatak za ovu budžu ako je ima.
 
Podigoh jutros s23.. pun pogodak sto se tice boje.. zelena uzivo izgleda još bolje.. vidi se razlika u odnosu na s20.. za nijansu je kraći i lepo lezi u ruci.. samo još neka zaštita za ekran i maskica da se uzme i to je to
 
Mario: uporedio pre poručivanja u prodavnici svoj beli S22U i krem S23U pre poručivanja, vidi se razlika kada su jedan pored drugog naravno, šaljem foto kada stigne (trebalo bi sutra - nadam se...)
 
Nazad
Vrh Dno