Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Pa niko vas ne bije po ušima da kupujete u Yettelu
 
Znači u A1 i MTS-u tel S23U 512GB je oko 142.000 144.000 a u Yettelu 194.000 din? Da li je to realno..
Razumem te skroz.Ja sam u yettelu godinama.Istice mi ugovor u julu.Svakako sam znao za opciju da isplatim prosli telefon do kraja i mogu uzeti drugi.Ali kad videh cenu od dkoro 200000 nema sanse.Pa sam uzeo preko majke u A1.
Ja sam pre kupovine poredio cene kod svih provajdera kao i u prodavnicama.Najjeftinije je u A1 ostalo je sve skuplje.U mts u imam box na mene ali mi je bilo opet skuplje nego u A1.Mislim da je najjeftinije u mts u oko 160ak hiljada da izadje ako ne i vise.
Zapravo sad proverih nema ispod 170000 u mts u.
A1 ih je pokosio ponudom.
 
Pa niko vas ne bije po ušima da kupujete u Yettelu
Ne da ne bije, nego obrnuto.
Ja sam porucio par sati od predstavljanja u gigatronu da bih kao za cenu 256GB dobio 512 i posle kada sam video da je za skoro 200eur jeftinije na kp isto to zvao sam ih da otkazem makar rizikovao garanciju (mada sam uzeo od proverenog coveka kod kog godinama uzimam da gane reklamiram ovde) .

Suma sumarum ne dam im vise dinara, jezivi su svi.
 
Nego, ovi što su kod A1 kako ste zadovoljni mrežom i pokrivenošću? Mislim da ću sutra da odem do A1 a Yettel da otkažem. Preteraše ga..
Uz koji paket je 144k u MTS? Najjeftiije što sam našao je 167k uz Soko Max...
Greška, samo u A1 ima za tu cenu.
 
Poslednja izmena:
Odavno je Yettel izgubio kompas, ono je smešno šta rade sa cenama. Čak im ni mreža nije dobra, bukvalno najgori operater po svim parametrima.
 
Uz koji paket je 144k u MTS? Najjeftiije što sam našao je 167k uz Soko Max...
Meni su dali po toj ceni kada sam obnavljao, ali sam im malo pretio prelaskom u SBB, a imam nekoliko brojeva kod njih i plaćam mesečno boga oca račune. Redovan sam platiša i preko 15 godina sam kod njih, tako da su morali da izađu u susret.
 
Razumem te skroz.Ja sam u yettelu godinama.Istice mi ugovor u julu.Svakako sam znao za opciju da isplatim prosli telefon do kraja i mogu uzeti drugi.Ali kad videh cenu od dkoro 200000 nema sanse.Pa sam uzeo preko majke u A1.
Ja sam pre kupovine poredio cene kod svih provajdera kao i u prodavnicama.Najjeftinije je u A1 ostalo je sve skuplje.U mts u imam box na mene ali mi je bilo opet skuplje nego u A1.Mislim da je najjeftinije u mts u oko 160ak hiljada da izadje ako ne i vise.
Zapravo sad proverih nema ispod 170000 u mts u.
A1 ih je pokosio ponudom.
Ja sam uzeo s23u u mts za 146000 na 24 rate po 6075 din na tarifi omorika 50.
 
Vredi sačekati, iskreno Peca kako radi recenziju, ne može niko da mu parira sa naših prostora a ni šire.

Zanimljivo što Samsung ubrzo nakon puštanja telefona u prodaji daje software update i to mi se dopada. Videćemo koje su korekcije u pitanju te se nadam da će o tome ekipa Benčmarka i pričati bar nešto.
 
A1 definitivno daju najbolju cenu, Yetel je bezobrazan sa cenama, ne samo sa s23u.

Meni je problem najviše kod A1 jer ima baš slabu ponudu telefona.

Ja sam jurio s22u ili s21u, ali nije bilo toga, pa se razmišljao za 12T pro ili Motorola Edge30 ultra pa posle toga na Huawei Mate 50 pro i na kraju se odlučio za s23u iz razloga što se dobija 12 gb rama i 512 gb memorije i tu mu nema premca.

Samo da kažem da za sve ove modele a1 najbolju ponudu ima. Ne želim da reklamiram ali tako stoje stvari.

Ne mogu da dočekam da stigne.

Gde naručujete maske a da ne deru sa cene? Ima na Aliju ali mi se ne čeka toliko.
 
Poslednja izmena:
Imate li neke savete za Good Lock kod nas? Kako zaobici to? Radi li vam onaj workaround sa VPNom?
Ako ti je ovo nedostupno:

Instaliraj APK: https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/good-lock-2018/

Mogu se i dodaci skinuti:


Samsung-Camera-Assistant-Picture-Softening-1536x678.png


Samsung announced in its official forum that the upcoming version of the Camera Assistant app will have three options for picture softening: Off, Medium (50%), and High (100%). The app will also bring the option to improve the shutter tap speed. You can set the camera app to activate the shutter as soon as your finger touches the shutter button rather than when you release it


 
Evo i ja da napišem nešto konkretno u vezi mts-a i njihovog poslovanja ako moze tako da se nazove.Na moje pitanje koja bi cena bila za keš da isplatim odmah u celosti ceo iznos a da produzim ugovor na još 2 god. koji ističe juna meseca za S23 ultra. Pošto i dan danas koristim omoriku 1 ako ne moze da se produži pošto taj paket više ne postoji prihvatam i omoriku 12.Inače sam njihov dugogodišnji korisnik sa 3 broja u postpejdu. Dobio sam odgovor koji glasi od reči do reči:
Poštovani,
Mesečna naknada za tarifu Omorika 12 u okviru osnovne ponude uz ugovor na 24 meseca sa eRačunom jeste 2599,00 dinara. Cena uređaja Samsung S23 Ultra 512GB uz ovu tarifu u okviru osnovne ponude jeste 178800,00 dinara.

Kako je u toku rezervacija za uređaj Samsung S23 Ultra 512GB, zahtev je potrebno da podnesete putem sajta ili slanjem mejla na adresu [email protected]

Detaljnije informacije možete videti na linku: https://mts.rs/Privatni/Pojedinacni-uredjaji/samsung_s23ultra_512gb_beige/omorika_12?tab=BASIC_OFFER

Rezervacija traje do 16.02.2023. godine kao i promotivna cena navedenog uređaja.

U ovom trenutku za broj 064******* imate mogućnost da podnesete zahtev za obnovu ugovora uz kupovinu telefona.

Srdačan pozdrav,

Aleksandra


E sad dali je mts postao pijaca gde onaj ko ume da se pogadja dobije bolju cenu ili mora malo pretnja o prelasku kod konkurencije to ne znam.
Dali je ovakva ponuda vredjanje ljudske inteligencija ili samo surova neprofesionalnost radnika prosudite sami.!
 
Evo i ja da napišem nešto konkretno u vezi mts-a i njihovog poslovanja ako moze tako da se nazove.Na moje pitanje koja bi cena bila za keš da isplatim odmah u celosti ceo iznos a da produzim ugovor na još 2 god. koji ističe juna meseca za S23 ultra. Pošto i dan danas koristim omoriku 1 ako ne moze da se produži pošto taj paket više ne postoji prihvatam i omoriku 12.Inače sam njihov dugogodišnji korisnik sa 3 broja u postpejdu. Dobio sam odgovor koji glasi od reči do reči:
Poštovani,
Mesečna naknada za tarifu Omorika 12 u okviru osnovne ponude uz ugovor na 24 meseca sa eRačunom jeste 2599,00 dinara. Cena uređaja Samsung S23 Ultra 512GB uz ovu tarifu u okviru osnovne ponude jeste 178800,00 dinara.

Kako je u toku rezervacija za uređaj Samsung S23 Ultra 512GB, zahtev je potrebno da podnesete putem sajta ili slanjem mejla na adresu [email protected]

Detaljnije informacije možete videti na linku: https://mts.rs/Privatni/Pojedinacni-uredjaji/samsung_s23ultra_512gb_beige/omorika_12?tab=BASIC_OFFER

Rezervacija traje do 16.02.2023. godine kao i promotivna cena navedenog uređaja.

U ovom trenutku za broj 064******* imate mogućnost da podnesete zahtev za obnovu ugovora uz kupovinu telefona.

Srdačan pozdrav,

Aleksandra


E sad dali je mts postao pijaca gde onaj ko ume da se pogadja dobije bolju cenu ili mora malo pretnja o prelasku kod konkurencije to ne znam.
Dali je ovakva ponuda vredjanje ljudske inteligencija ili samo surova neprofesionalnost radnika prosudite sami.!
Pijaca ti je za sve kod nas.Gde god odes ako ne zapretis(u ovom slucaju prelaskom kog drugog operatera) ili inspekcijom nista neces dobiti.Znam iz licnog a i iz iskustva mnogih.
Videh neki tekst inace da je iz yettela otislo u zadnja 3 meseca prosle godine blizu 10000 korisnika.Ne cudi me.
Jedno pitanje sto se tice ram plus a.Na koliko je po defaultu?Meni je trenutno na 8Gb mislim da nema potrebe toliko da bude.
 
Poslednja izmena:
Samo da se javim sa brzinskim amaterskim poredjenjem kamera izmedju S22u i S23u. Zip je na weTransferu, fotke su u folderima, naznacene u imenima koja je koja po redu itd.
Malo sam bio zauzet pa nisam stigao nista detaljnije da ispitam, za sada generalno zadovoljan telefonom, presao sa S21Fe :D
PS - Baterija je bas dobra, s tim da je skroz obrnuto u odnosu na S21fe. Ovde recimo prvih 10% opada bas sporo a na S21fe ode na 99% maltene odmah nakon skidanja s punjaca s tim da je i tamo baterija odlicna nakon onog hard reseta posle prelaska na A13.

https://we.tl/t-QoFgmI4sHC

Ispod je 100x zoom antena sa Kule Usce 1 slikano sa onog improvizovanog kruznog toka kod starog mosta, glavne autobuske.

 
Puko mi je film od čekanja operatera. Za 15 minuta idem da uzmem u PositiveLine-u u TC Ušće za keš i neka ide život :).
 
Kako si uspeo? Sad traže uz Omorika 50, 24 rate po 7.300din što izađe 175.200 din samo za tel. Ako pričamo za verziju od 512GB
Ugovor na 36 meseci a telefon placas 24 meseci. Rata je 6075din.
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-02-12 at 18-00-35 S23 ULTRA 512GB.png
    Screenshot 2023-02-12 at 18-00-35 S23 ULTRA 512GB.png
    206.3 KB · Pregleda: 104
  • Screenshot 2023-02-12 at 18-02-46 Gmail - Podaci o porudžbini 01271300 sa http __www.mts.rs.png
    Screenshot 2023-02-12 at 18-02-46 Gmail - Podaci o porudžbini 01271300 sa http __www.mts.rs.png
    35.6 KB · Pregleda: 163
Wohooooo
 

Prilozi

  • IMG_20230212_182816.jpg
    IMG_20230212_182816.jpg
    200.4 KB · Pregleda: 161
Puko mi je film od čekanja operatera. Za 15 minuta idem da uzmem u PositiveLine-u u TC Ušće za keš i neka ide život :).
Kako si ih zaj*bo druže, mislim da se neće nikad oporaviti od ovog tvog poteza :)
 
Molim da mi uzmu pare, a oni neće🤣🤣🤣
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno