Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Sa izlaskom novog iPhone-a uzeo sam da listam ponude na A1. Trenutno plaćam S23 Ultra uz Neo Neo paket, koji više ne postoji, ~7800 rsd. Isti telefon uz novi, Neo Ultra paket, košta 8400 rsd! Ako bih želeo da se prebacim na aktuelni model, S24 Ultra, to bi me koštalo 10174 rsd.

Da li je moguće da je tolika razlika u ceni između S23 i S24 Ultra? Da, S24 dolazi sa 12Gb RAM-a ali ono...
A1 je podigao cene pocetkom septembra. Sada imaju nove tarife kojima se, koliko sam video, ne menja cena da li uzeo telefon ili ne. Tako da tarifa je nesto jeftinija ali telefoni su za nekih 10-15% skuplji nego ranije.
 
Ne znam šta da kažem... Ako rešim da se upgrade-ujem na noviju generaciju, znaci samo 1 generacija, to bi me koštalo mesečno oko 2K rsd više, što mi je ono, neverovatno. I to u A1, koji važi za povoljnije.
 
Može li nekako da se inicira update? S23. Ili je samo za Ultra modele pušteno?

IMG_20240920_133344_194.jpg
 
@r!sc! Šta bi tačno da iniciraš obzirom da imaš najnoviji update od pre par dana što je pušten globalno?!
 
A do no :)
Valjda treba da ide na 6.1.1? Ne pratim dovoljno, deca imaju male S23.
 
@r!sc! Šta bi tačno da iniciraš obzirom da imaš najnoviji update od pre par dana što je pušten globalno?!
Ja npr neman najnoviji ,stoji mi avgust 2024, ali nije mi ni stigao ovaj od 2.7gb, koji su izgleda u medjuvremenu opozvali? Zao mi je jer bih zrtvovao taj bag sa zumom na kameri za jos SoT-a 😀
 
Sa učešćem vi biste provajderu dali 260.000 dinara za 2 godine ako se ne varam, što je previše.
Нов с23 ултра је 770е а с24 ултра 860е. Да ли људи имају приступ интернету када се упусте у такве уговоре... О.о
Батерија разбија, 3 сата и 5 минута екрана за 36% процената батерије на 4г, лош домет.
 
@r!sc! Šta bi tačno da iniciraš obzirom da imaš najnoviji update od pre par dana što je pušten globalno?!
Nema najnoviji update, od 2.7gb koji je sada opozvan. Nije mi ga ponudio uopste, sto je najgore. Da bar jeste, pa da se i ja sada hvalim baterijom :cry:
 
^ ništa ti drugo ne preostaje nego da nas koji smo ažurirali , sa pravom zaj###vaš dobrom fotkom na 18× zum 😬🙄😂 ...
A mi ćemo da čekamo "Fix" od Samsunga.

Edit: definitivno baterija je mnogo bolja posle apdejta:

Screenshot_20240920_232428_Device care.jpg
 
^ mnogo je da sve dobro radi a i bilo bi dosadno, ovako namerno nešto zeznu da bi se čovek imao sa čime zezati 🤣
 
Nazad
Vrh Dno