Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Nemam obicaj da snimam telefonom, pa primetih nedavno kad sam snimao UHD 60FPS sa obicnim S21 exynos, da neki od videa seckaju/laguju pomalo, pogotovo kad se recimo stane u centar stadiona i rotira da se snimi pun krug. Postoji li nesto od podesavanja da se to sredi (mozda gcam) ili je jedina opcija da se spusti na FHD?
 
Obriši podatke kamere.
 
S21U još ovu godinu. Ako ne uspem da dovučem X7 Ultra. Realno završava posao i više nego što treba.
 
Ima na kp da se naruci x7 ultra, pa ko voli da rizikuje.
S21U ima najlepsi dizajn i oblik tel je taman.

Ima onaj lik sto kao poručuje da stigne brodom. Nije EU verzija, problem sa 4g 101%.Ako se pojavi na tradingshenzen ili kako se vec zove u EU warehouse, porucicu ga. Mada mi se iskreno xiaomi 14 običan najviše svidja. Nije cigla. Jedino smešan OS..
 
Oppo find
 
Uživajte u s21u ko ga ima, najbolji odnos lepote i ergonomije, cene i onoga što se dobija. I dalje fenomenalan ekran, 12/256gb mi nikad nije štucnuo, sve bih dao da postoji verzija sa SD GEN3 😁
Kupio sam ga skoro ženi i kad sam lepio zaštitu gledao sam ga onako ulickanog, baš sam bio ljubomoran. 😂
 
Naklepsi Samsung ikada po meni. Uz S6 Edge u to vreme.
 
Baterija je pocela da me izdaje solidno, na 4g kada sam na poslu u prvoj smeni od 6 do 14h odmah kuci na punjac, nazalost. A da spustim rezoluciju ili osvezavanje nema sanse, do poslednjeg procenta baterije.
 
Ali ovaj put 12/512 . Jer sam se zenuo debelo za ovu 21 ultru, uzeo 12/128 misleci da nikada necu popuniti prostor.
 
Prostora nikad dosta.
256gb je zlatna sredina, sve preko toga je plus.
Bila je jedna ultra na prodaji na forumu, ali je prodata jb.g. Posto pada cena s24u, razmisli i o njemu ako ti nije zurba.
 
Kakav je Ultra telefon u 2024.? Mozda bih uskoro pazario od preko lepu polovnu za oko 280e
 
Za 280e poklon.
 
Telefon je top. I sad je overkill za 95% korisnika. Još ko ima SD sa npr 256/512GB..
 
То је зато што је из Самсунгове кухиње и 888 и 2100,гле чуда🙂.
 
Nazad
Vrh Dno