Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Za taj novac bolji telefon nema, samo proveri da li je sve ok sa kamerom, pošto se neki korisnici žale da gubi fokus
Na kojoj kameri se gubi fokus?I da li je to zbog apdejta nekog.Pošto mi je nudjen 21 ultra ali mi je covek odmah rekao da se na ultraširokoj povremeno gubi fokus.Pa ne znam da li je kod vas korisnika ovog modela bilo posle nekog apdejta tako?
 
Meni na 1X. Ako kaže ponekad, to znači stalno. Skini mu cenu 50e, toliko je zamena u nekom lokalnom servisu. Nije do update-a.
 
Meni na 1X. Ako kaže ponekad, to znači stalno. Skini mu cenu 50e, toliko je zamena u nekom lokalnom servisu. Nije do update-a.
Ne znam nisam imao telefon uopšte do sada,s21.Imao s23 ultra i on je gubio fokus kod slikanja.Kaze da okine fotku pa bude van fokusa,pa posle sve bude ok.
Meni na 1X. Ako kaže ponekad, to znači stalno. Skini mu cenu 50e, toliko je zamena u nekom lokalnom servisu. Nije do update-a.
Još kaže da sve ostalo radi normalno...Jedino je to problem,pa sam zato hteo da vas pitam...
 
Poslednja izmena:
Evo ovako mu je problem na kameri,..
 

Prilozi

  • video-1ef4a31e300d80bd25b5b3805e38c8db-V.mp4
    3.1 MB
Generalno, telefon je funkcionalan. Nisam u toku sa cenama, ali ne bih dao više od 300e.
 
Telefon je, ako je 100% ispravan, vrhunski.
 
Drugari, uzeo sam S21 Ultra od kolege, kao zamenu za moj S21 Plus. Sve je super, kolega je prvi i jedini vlasnik, telefon lepo očuvan. Baterija sasvim OK. Sve kamere rade normalno, čuje se odlično. Nemam zamerki na stanje i funkcionalnost.
Migritao sammpodatke sa svog S21 Plus na ovu Ultru, odneo do jednog servisa, zalepiti mi novu zaštitu na ekran, uzeo silikon novi i počeo da koristim...
I odmah kreću problemi. Telefon mi je osetno teži (fizički) pri upotrebi od S21 Plus. Kao da ga ova budža od kamera vuče napred, preteže i smeta pri korišćenju.
Ubedjujem sebe da ću se navići a non stop uporedjujem specifikacije i iskustva iz korišćenja, kako bih ubedio sebe da je i S21 Plus dobar.
Ima li još koga ko je InCollage_20240324_210525685.jpgInCollage_20240324_210638859.jpgkoristio oba pa da prozborimo koju.
Evo par poređenja oba uredjaja:
 
Ako brale, ja ga nosim ravno 3 godine i još se nisam navikao..
 
Ako vam je s21u težak za nošenje šta li biste tek rekli za s22u, s23u i s24u 😂
 
Nemam pojma... 😂
Srećom ne bih dao toliko para za telefon.
S24 ultra je stvarno preglomazan za moju ukus.
Svaki sledeći prelazak će biti samo na Plus modele, verovatno.
S22 Plus sam imao pre 1,5 godinu i fizički mi dodje identičan kao S21 Plus...
Prodao sam ga samo iz razloga što sam smatrao da mi ne treba tako skup telefon.
Palo mi na pamet, ne daj Bože, da se skrljam sa motora više bi me izašla šteta na telefonu nego na motoru 😬
 
Danas sam uzeo S21+ za 65€ od kolege , on menjao ekran u nekom "divljem" servisu i ima kao crnu fleku . Testirao sam taj S21+ i sve radi funkcioniše besprekorno (očuvan spolja top) , inače nije ažuriran softver više od godinu dana , ažurirao ga i sad je A14 /UI6.0 mart 2024 .
Zvao Pro Mobi i zamena ekrana je 23.000 din. Pitanje da li ga ostaviti i zameniti ekran pa bi bio bukvalno nov i izađe me 260€ ili ostaviti ovako kući za rezervni neki tel ? Naravno dobiće i Android 15 ... 🤔🤔🤔


IMG_20240327_225637_edit_3322510637689.jpgIMG_20240327_230429_edit_3254720287194.jpg
 
Danas sam uzeo S21+ za 65€ od kolege , on menjao ekran u nekom "divljem" servisu i ima kao crnu fleku . Testirao sam taj S21+ i sve radi funkcioniše besprekorno (očuvan spolja top) , inače nije ažuriran softver više od godinu dana , ažurirao ga i sad je A14 /UI6.0 mart 2024 .
Zvao Pro Mobi i zamena ekrana je 23.000 din. Pitanje da li ga ostaviti i zameniti ekran pa bi bio bukvalno nov i izađe me 260€ ili ostaviti ovako kući za rezervni neki tel ? Naravno dobiće i Android 15 ... 🤔🤔🤔


Pogledajte prilog 435623Pogledajte prilog 435624

Zadrzi ga isplati se itekako da uradis ekran.
 
Da li vam se desava da kada razgovarate bude vam ukljucen mobilni internet a bude vam blokiran i ne možete da budete na netu,piše da ste van mreže?A kada ste na wi fi bude sve u redu,samo prilikom korišcenja mob podataka nemate protok?Ima li ko takav problem?
 
Drugari,ajde molim vas pomagajte za ovaj problem.Napravih kompenzaciju za njega ali eto sinoc primetih da mi ne radi net kada sam na mob podacima.A VOLTE mi je ukljucen...
 
@Max75
Za početak napisi tačnu oznaku telefona. Nema razloga da ne radi. Jel si zvao podršku operatera da proveriš da li ti je uključena opcija VoLTE?
 
@Max75
Za početak napisi tačnu oznaku telefona. Nema razloga da ne radi. Jel si zvao podršku operatera da proveriš da li ti je uključena opcija VoLTE?
Pa s21 ultra je u pitanju ako na to misliš.Volte jeste ukljucen,ali sam našao resenje,iskljucio sam neke app koje su mi radile u pozadini i rešio se problem.Do toga je bilo.
 
Bre,sam fb,viber,neke meta app su mi radile u pozadini i još par nekih apllikacija...Pa mi se posle opet nastavilo,pa sam par puta upalio i ugasio Volte i sad ga opet ostavio ukljucenog i za sada opet radi...Ne znam što tako...?🤷Jel je imao još neko problema ovakvih?
 
Da li vam je ovo uključeno?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240402_234359_Settings~2.jpg
    Screenshot_20240402_234359_Settings~2.jpg
    47.6 KB · Pregleda: 43
Drugari,ajde molim vas pomagajte za ovaj problem.Napravih kompenzaciju za njega ali eto sinoc primetih da mi ne radi net kada sam na mob podacima.A VOLTE mi je ukljucen...
To se meni dešavalo na S22U , katastrofa kad je VOLTE uključen zvuk kao iz bureta + užasan net . Prodao to sr@niije od telefona iako je bio još u garanciji .
 
^ ima pre toga dva S22U koja su bila OK ali ovaj treći ... Uffff (mnogo je Exy problematičnih primeraka ) .
 
Sutra menjam kameru na S21U zbog problema sa stabilizacijom. 45e za mene neka cene, deo je originalni. Telefon je u garanciji ali ne mogu da čekam i da ga resetujem i podešavam ponovo.. Na žalost.
 
Pitanje da li bi prihvatili jer ima manje oštećenje po ramu jer mi je ispao čim sam ga kupio.
 
Pitao sam naravno, kažu pošalji pa ćemo da vidimo...
 
Nazad
Vrh Dno