Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Američki, nisam fan istog...ja samo one sa 4 broja u oznaci uzimam
 
Dve fizičke sim kartice ako ti je bitno i sporije nadogradnje od onih za istoka
 
Misliš nije dual sim(nije mi to bitno) ili ima jednu fizičku i jednu esim?

Edit:
Stigao telefon malo pre. Da, ima jednu fizičku i jednu esim.
Upravo skidam ažuriranja za Jun.
 
Poslednja izmena:
Da li samo meni na mom primerku ili i na svim Snapdragon modelima S21 Ultra, ne može da se testira telefon kodom #0#
 
Ide zvezdica # 0 zvezdica #..
Jedino ako si ovo probao pa nece.. Sta ti izbacuje kad probas?
 
Da, taj kod sam i probao. Ništa ne izbacuje, samo stoji otkucani kod i ništa se ne dešava.
 
Kupio sam korišten S21 ultra . Inače bio je za singapursko tržište i prilikom podešavanja telefona sam mi je instalirao masu nekakvih njihovih ( singapurskih ) aplikacija :eek: . Promijenim csc preko dialera na EUX i sada je sve normalno . Interesuje me na šta sve utiče promjena csc - a , hoću li imati problema sa apdejtom telefona ? Inače ako je bitno iz BiH sam , MTEL mreža ...
 
Pošto sam S21 Ultru vratio prodavcu(zbog burn ina). Imam priliku da kupim običan mali S21 za 220€. Problem je što mu "samo" ne radi port za punjenje, a preko bežičnog punjača(ide iz telefon )normalno puni.
Da li mislite da je samo kvar u portu za punjenje(koji se lako zameni) ili je možda i nešto drugo u pitanju?
 
Šta će ti ta igranka realno. Još ako je Exynos, onda tek nema smisla.
 
Samo "razmišljam na glas". 😉Sad mi prodavac(poznajem ga) reče, da nije port već neki čip, a i izgreban je ekran, tako da sam odustao od kupovine.
Da, Exynos je.
 
Gde se nalazi opcije rotacija ekrana ON/OFF? Evo ubih se pola sata ne mogu da nađem? 🤣
 
zoreli_@, ne volim te nit tamo nit vamo plus modele, ili mali ili ultra model. Mali leti kad se nosi šorc, veliki zimi u jakni(ni pod razno ne bih nosio torbice).
Trenutno koristim P30 Pro sa novom baterijom(od marta meseca). Kad njega prodam, najverovatnije će biti ili s22 ili S21 Ultra.
 
Pretpostavljam da na ovo misliš?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230710_213648_Chrome.jpg
    Screenshot_20230710_213648_Chrome.jpg
    47.8 KB · Pregleda: 45
Dabome. Nestalo mi je bukvalno iz telefona :)
 
Pa ubaci ponovo 🙂
Tri tačke u gornjem desnom uglu kad spustiš notifikacioni panel, pa Edit buttons.
 
Ne postoji ta opcija, to je problem :)
 
Koji ti je model telefona? Kod mene je ima najnormalnije
 
Ja prvi put čujem da ova opcija može jednostavno da nestane. Da li skroluješ desno do kraja u Edit buttons/Available buttons kad je tražiš?

Ako ti je isključena opcija Auto rotate onda dugme menja ime u Portrait, možda te to buni? 🙂
 

Prilozi

  • Screenshot_20230711_083036_Chrome.jpg
    Screenshot_20230711_083036_Chrome.jpg
    40.5 KB · Pregleda: 34
Poslednja izmena:
E bravo, ubacio portrait, i kad se upali pojavi se ikona Auto-rotate.. Kakva glupost. Gledah tu ikonicu, ali nisam je povezao sa auto rotacijom. Niti sam to ikad gasio niti izbacio iz menija. Neki update sigurno.
 
Izašao je julski update za S21 Ultra.Screenshot_20230718_125920_Software update.jpg
 
Još prekjuče. :)
 
Nazad
Vrh Dno