Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Neko je napisao da ProMobi u garanciji ne zahteva reset telefona bez obzira na šta je žalba.
Nažalost po proceduri ide i dalje reset iako je Samsung ubacio opciju Maintenance mode... Mora reset čak i za menjanje baterije.
U garanciji su mi jedva dozvolili menjanje baterije na zahtev da se ne uvaži garancija i da platim zamenu, ali bez reseta podataka.
Ne resetujem jer imam određene profesionalne aplikacije sa kojim se ne pristupa standardnim pristupom (user, pw, 2fa, tel i sl.)
Koliko je zamena?
Čeka i mene isto što i tebe a nikako da se nateram da odem. Plus ista priča za aplikacije. Hvala puno na informacijama.
 
^ može i sam , na PC preko Smart Switch aplikacije uradi bekap i kad vrate telefon uradi restore / vraćanje podataka .
 
Ja ću kod prijatelja uskoro u servis da nosim, vodonepropusnost mi više nije toliko bitna...kakvo vraćnje podataka i cimanje sa resetom! Org baterija ima na kp za nekih 3500din
 
Значи око две године. Да, вероватно да ти треба замена батерије. Ја имам FE верзију и купљен је у септембру, али већ имам осећај да је батерија ослабила. Мада, то је можда и субјективни осећај. Али га не штедим, доста га користим и све ми је укључено, 5G, BT за слушке, Wi-Fi... И сваки апдејт инсталирам, чим стигне, можда ми и то зеза батерију.
 
Ne znam da li sam jedini kome se čini da je baterija bolja nego 2021. godine..
 
Koliko je zamena?
Čeka i mene isto što i tebe a nikako da se nateram da odem. Plus ista priča za aplikacije. Hvala puno na informacijama.
6700 din. Nebo i zemlja nakon zamene, otprilike ranije sam imao 3-4h SOT-a, sada 5-6h (na 18-22h mog "normalnog" korišćenja).
AccuBattery je javljao 76% health ali čini mi se da je stanje bilo još gore. 2 god. star.
@zoreli_
Smart Switch ne radi za restore podataka za aplikacije, za mediju me ionako zabole, sve je na GPhotos i striminzima.
 
Kako vam radi telefon posle junskog update?

Jutos instalirao. Za sada sve ok.
Supruga je instalirala takodje, kaže da joj mnogo brze otvara aplikacije nego pre jun updata.
Za bateriju kaze da je ista kao na maj update.
Ljudi, pravi li jos nekom problem WebView?
probaj da deinstaliraš azuranje webview ako ti pravi neki problem, nadjes ga u podesavanje, aplikacije, webview pa tri tackice i deinstaliraj dopune...
 
Jesam sve to probao,nece da mi azurira google play system na jun!
Odradio junski apdejt,google play system i dalje na maju.
Jel i kod vas tako?
 
Ја имам S21FE, јунски апдејт и google play system 1. мај. Није ми јун ни нудио кад сам се апдејтовао.
 
Aha,kada kada krenem rucno da ga azururam nadje apdejt instalira ga,restartuje telefon i tako sve u krug...verovatno ce ispeglati😂
 
Koje? Ja sam juče zamenio bateriju, dobro je da ima da se nađe org samsungova
 
Pa ako znace nekome ovi podaci tipa 79 posto helti baterije. Mada subjektivni osecaj je da je na 30 posto. Ako preguram 2.5 sata sota pravim slavlje.
 
@Proday Ako me secanje dobro sluzi, vise od 2god ga imas, verujem da je baterija osetno bolja, a i dobar je tel u svakom smislu.
Jel si mogao da menjas u ovlascenom ili ne?
 
Jel ima razlike?
Nisam bio u mogućnoati da ga iapraznim do 10-15% koliko inače praktikujem da bi mogao tačno da uporedim, ali po sot-u do 40% mislim da je 20%ak posto bolja...no tek za par dana ću moći konačan "sud" da dam
@Proday Ako me secanje dobro sluzi, vise od 2god ga imas, verujem da je baterija osetno bolja, a i dobar je tel u svakom smislu.
Jel si mogao da menjas u ovlascenom ili ne?
Imam ga godinu ipo, ali je tel iz maja 2021 tako da je stariji od 2 god. Nisam ni probao u ovlašćenom servisu da menjam iskreno; nosio kod druga Woodoo-a. Vodonepropusnost mi nije bitan faktor više uopšte.
 
Pa ako znace nekome ovi podaci tipa 79 posto helti baterije. Mada subjektivni osecaj je da je na 30 posto. Ako preguram 2.5 sata sota pravim slavlje.
Zameni bateriju, imaš P*o M*bi, ja sam eksperimenta to uradio, one priče da te zamenike nisu kao original, džaba menjaš itd.. Ispostavile se kao netačne i urbane legende, kojima su skloni uvek oprezni i sumnjičavi, da ne kažem, teoretičari zavera..

Inače, ta aplikacija naravno ne radi kako treba.
 
Danas mi lik nudi s21 ultra sa malom "manom" ... Na selfi kameri se nalazi kao neko oštećenje . Inače displej nije fizički oštećen , a selfi kamera ( koja mi i ne znači nešto ) radi bez ikakvih problema . Da li bi se trebao zabrinuti oko ovoga ?
 

Prilozi

  • s21.jpg
    s21.jpg
    93.2 KB · Pregleda: 53
Danas mi lik nudi s21 ultra sa malom "manom" ... Na selfi kameri se nalazi kao neko oštećenje . Inače displej nije fizički oštećen , a selfi kamera ( koja mi i ne znači nešto ) radi bez ikakvih problema . Da li bi se trebao zabrinuti oko ovoga ?
Mrtvi pikseli, trebao bi se zabrinuti.
 
Da li S21 Ultra Snapdragon dobija redovno ažuriranja kao i Exynos verzija?
 
Oznaka je SM-G998U.
Da ga uzmem ili ne?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno