Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Iiii drugi restart od aprila 2021. godine..
 
Videh ovaj oglas (da ne reklamiram radnju) i ne mogu da se otmem utisku da je S21U (12/256) za 430€ ubedljivo Best buy Samsung trenutno.20230507_091132.jpg
 
Apsolutno odlična cena pod uslovom da mu baterija nije skrljana i nema burn in!
 
^ kažu da je ekran bez "burn in-a" / kao nov , a za bateriju ....
Ja (na primer) da ga uzimam za sebe , stavio bi novu originalnu bateriju i za cenu novog A54 imao bi Top telefon sa još dva velika Android ažuriranja. Obzirom koliko koštaju "midrendžeri" (koliko su poskupeli) poređenje je prosto neuporedivo.
 
Vodite računa sa kupovinom tih jeftinih s21u, može se desiti da imaju problem sa fokusom na kameri a to je teško reklamirati jer nekad radi sve kako treba a nekad ne. Kad sam ja prodavao moj bilo mi je neverovatno da neko prodaje istu verziju za 150e manje nego ja. Pozovem lika pošto smo iz istog grada, gledam telefon, fizički sve ok, i onda kad sam probao kamere, katastrofa, skoro pa neupotrebljivo, fokus šeta, ne može da se zaključa...mislim da je i lik to znao ali ako prođe prođe.
 
Ja imam taj problem, tako da sam rešio da telefon ne prodajem, već ostavim za sebe. Možda ga budem reklamirao kad budem dolazio u Bg jer je u garanciji. Zeznuto je, jer se ne dešava često.
 
uzeo sam za 300e od frenda s21 ultra (on se pocastio sa s23u)
Moram rec da je telefon zvir i da vridi svakog eura.
Da nije možda uz telefon dodao i još jedno 100 evrića da ti se nađe za punjač, case, staklo? 😋
 
Је л' се ово односи на мој оглас?
Превише сам дуго на форуму да бих заје.авао себе и друге.
Vodite računa sa kupovinom tih jeftinih s21u, može se desiti da imaju problem sa fokusom na kameri a to je teško reklamirati jer nekad radi sve kako treba a nekad ne. Kad sam ja prodavao moj bilo mi je neverovatno da neko prodaje istu verziju za 150e manje nego ja. Pozovem lika pošto smo iz istog grada, gledam telefon, fizički sve ok, i onda kad sam probao kamere, katastrofa, skoro pa neupotrebljivo, fokus šeta, ne može da se zaključa...mislim da je i lik to znao ali ako prođe prođe.
 
Moj komentar se odnosi na jeftine s21u na oglasima, naveo sam i konkretan primer, ne mora da znači da su svi takvi, zato sam i rekao da treba biti oprezan. Inače, ako neko može da proda telefon za 500e a daje ga za 300e, sve je jasno...
 
Stiglo novo ažuriranje, 350mb
Rekao bih da je standby bolji, ali ne smem da tvrdim, prerano je.
 
Ja od kad sam na jednoj sim kartici bijem skoro 7h SOT.. Doduše 70% na wifi.
 
Pitah pre nekog vremena ali hajde da probam još jednom (neću više smarati nakon), možda je neko saznao u međuvremenu.
"Da li baterija potpada pod garanciju kod ProMobi-ja? Konkretna situacija - kada telefon dođe na 6% preostale napunjenosti ugasi se posle 30 sekundi korišćenja. Nije opasno ali će se sigurno pogoršati pa da znam samo."
 
Iskreno ne verujem. Probaj fabrički reset iz recovery-a. Naravno, na tvom mestu ja bih pokušao, pusti mišljenja sa foruma :)
 
Imam fore do oktobra kada ističe garancija. Ako ništa drugo tražiću zamenu baterije uz doplatu naravno. Greota da se ovakav telefon ne popravi.
 
Sto vise čekaš, manje su šanse.
 
Pitah pre nekog vremena ali hajde da probam još jednom (neću više smarati nakon), možda je neko saznao u međuvremenu.
"Da li baterija potpada pod garanciju kod ProMobi-ja? Konkretna situacija - kada telefon dođe na 6% preostale napunjenosti ugasi se posle 30 sekundi korišćenja. Nije opasno ali će se sigurno pogoršati pa da znam samo."
Odnesi telefon i kaži im to, znaju oni da to nije normalna pojava, malo začini pričom da ti se jednom desilo i da se sa 22% spusti na 9 i da se vrlo brzo ugasio. Oni neće moći da provere a nije velika stavka da zamene bateriju, tako da će to najverovatnije odobriti.
 
Bez sumnje novi update je doneo 15-20% bolju autonomiju, bar u mom slučaju, neočekivano
 
Autonomija je bolesna, posle 2+ godine ja punim telefon svaki drugi dan.
Da li je neko posle onih problema prosle godine vratio drugu karticu? Ja ne smem :D sve dok neko(liko) ne potvrdi da je sada OK.
 
Stvarno odličan telefon, nikad ni jedan jedini problem sa njim, kamere odlične, ergonomija vrh. Nedostaje mi malo :)
 
Autonomija je bolesna, posle 2+ godine ja punim telefon svaki drugi dan.
Da li je neko posle onih problema prosle godine vratio drugu karticu? Ja ne smem :D sve dok neko(liko) ne potvrdi da je sada OK.
Ja imam jednu fizičku(yettel) i esim(mts), sve šljaka kako treba od kad sam odradio factory reset. Od tad nikad nisam imao problem (sigurno jedno 4-5 meseci)
 
E, a zanimljivo mi je to da i posle 10 dana od puštanja majske zakrpe, mnogi nemaju istu, odnosno samo par CSC je dobilo
 
Nazad
Vrh Dno