Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Nisam ja pratio stalno tu akciju, naleteo sam i video da je s model kao i obican bio na akciji, pa sam zato pazario s.
 
Da li neko ima problem na lock screenu mi se ne smanjuje brightness uopste, smanjen mi je na minimum osvetljenost preko noci i kad hocu da otkljucam lock screen pojacan na maksimum...
 
Screenshot_20220807-084158_Weather.jpg
Moze li neka pomoć sa ovim sve sam pokusao susio na yt gledao klipove ali ne pomaze ništa,jedino sto je pomoglo da isključim brzo punjenje.
Nema nikakve prašine i peska očistio sam ali i dalje prijavljuje.
 
Samo zamena dela u garantnom roku, pisao pre par strana. Bekapuj podatke dok možeš.
 
Imao sam isti problem, kad god igram igricu ili gledam nesto na yt i ruka mi preko port ono javi za vlagu... Mesec dana sam se mučio oko to i na kraju samo od sebe se otklonilo.
 
Da li neko ima problem na lock screenu mi se ne smanjuje brightness uopste, smanjen mi je na minimum osvetljenost preko noci i kad hocu da otkljucam lock screen pojacan na maksimum...
Uključeno ti je otključavanje telefona preko prepoznavanja lica. U opciji za prepoznavanje lica ima da se uključi/isključi pojačavanje osvetljenja ekrana kako bi onda moglo da se prepozna lice u mračnoj okolini.
 
Imao slican problem na s8plus, samo od sebe je nastalo. Pojavi se s vremena na vreme, ali je brzo i nestalo. Secam se da sam tad ocistio sa vlaznom tel, nesto sam prosuo bio i kad sam presao preko usb c porta, samo sam video slicnu poruku na ekranu.
 
izgleda da je problem nestao. videcu dokle ce da bude tako ,mozda se i ne pojavi vise.
 
Da li je ovo otisao ekran ili... pojavilo se drugu i stoji vec nekoliko dana.
C49685D0-A543-4E86-BE8A-FF24DBF1E226.jpeg
 
Ako posle restarta nema promene onda je ekran otisao.
 
11.200 rsd ako nije S model, ako jeste 12.200 rsd.
 
  • Like
Reagovanja: rix
Pogledajte prilog 351700
Moze li neka pomoć sa ovim sve sam pokusao susio na yt gledao klipove ali ne pomaze ništa,jedino sto je pomoglo da isključim brzo punjenje.
Nema nikakve prašine i peska očistio sam ali i dalje prijavljuje.
Meni se javi poruka o vlagi na USB portu ali kada držim prst i kada su mi ruke vlažne.
Međutim, ne ispisuje ovo da ne punim telefon.
Inače, telefon je nekoliko puta korišten i pod vodom i nije bilo nikakvih problema.
Poruka o prisustvu vlage na USB portu je sasvim logična ako se vlaga zaista i nalazi na portu
 
Meni je brljavio isto. Restart nije pomogao ali lagano duvanje u rupicu gde se puni jeste.
 
kod mene trenutno stize avgustovska zakrpa... tel kupljen u slobodnoj prodaji
 

Prilozi

  • Screenshot_20220820-150137_Software update.jpg
    Screenshot_20220820-150137_Software update.jpg
    71.9 KB · Pregleda: 37
Danas su pustili operateri Yettel i A1, ne znam za MTS. Svakako red je bilo da pošalju apdejt više.
 
Nemaju operateri nikakve veze sa updajtovima, to samsung pušta nekim njima logičnim redom. Nekad je i dobro da malo kasni updajet jer se dešavalo da se brikuju telefoni. Inače ja sam uzeo telefon u mts-u, prosle nedelje sam dobio avgustovski updejt.
 
Danas i zene stigao update na A52, a tel je kupljen u radnji-bez operatera. A moj je 52s.
 
Ima, nego nisi dobro tražio ;)
 
Nazad
Vrh Dno