Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl

ima li tvoj lik senku? kad sam igrao prvi put čini mi se da je bilo a sad jenema.stavio sam complete i stvarno su je upeglali. izgleda odlično. ali fali mi senka, ko petru panu :D
 
I takooooo, nisam izgleda imao pravi kraj :)

Dosao sam do onog portala i pozeleo besmrtnost :) a onda sam se pretvorio u onog silver surfera iz funtastic4 :)
 
I takooooo, nisam izgleda imao pravi kraj :)

Dosao sam do onog portala i pozeleo besmrtnost :) a onda sam se pretvorio u onog silver surfera iz funtastic4 :)

Nisi. Koliko se secam tog wishgrantera treba da unistis.
 
I takooooo, nisam izgleda imao pravi kraj :)

Dosao sam do onog portala i pozeleo besmrtnost :) a onda sam se pretvorio u onog silver surfera iz funtastic4 :)
Znači ipak te povukla akcija i otišao si odmah u Pripyat.Čim si izašao iz Bunkera i napustio krug Radara, dobio si poruku od Sidoroviča radiom.Saznao je za nekog tipa kojeg zovu "Vodič"( Guide), koji ima neke važne informacije o Streloku.U isto vreme ti je otvoren put ka centru Zone i kao aktivni zadatak ti je na mapi da ideš za Pripyat.Hm, ti naravno krećeš tamo ali zaboravljaš da je tvoj osnovni zadatak da nađeš Strloka i da ga "rokneš".Neko ima veoma važnu informaciju o Streloku a ti to previđaš ili ignorišeš, kao i većina kada su prvi put igrali, uključujući i mene.
 
Poslednja izmena:
A zbog cega sam ja dobio "Corrupt Humanity" zavrsetak? :D
 
Znači ipak te povukla akcija i otišao si odmah u Pripyat.Čim si izašao iz Bunkera i napustio krug Radara, dobio si poruku od Sidoroviča radiom.Saznao je za nekog tipa kojeg zovu "Vodič"( Guide), koji ima neke važne informacije o Streloku.U isto vreme ti je otvoren put ka centru Zone i kao aktivni zadatak ti je na mapi da ideš za Pripyat.Hm, ti naravno krećeš tamo ali zaboravljaš da je tvoj osnovni zadatak da nađeš Strloka i da ga "rokneš".Neko ima veoma važnu informaciju o Streloku a ti to previđaš ili ignorišeš, kao i većina kada su prvi put igrali, uključujući i mene.

Au buraz hvala sto si mi ovo objasnio. Sad cu da loudujem :) i zavrsim kako treba.

Pazi ja sam isao sa tim vodicem, ali su ga pljasnuli snajperisti sa krova. Iskren da budem nekad sam bio strastven igrac Counter Strike-a i volim napucavanje i akciju, i manje vise nema igre koja mi predstavlja i najmanji problem sa svojim AI-em.
Taj vodic je poginuo a ja se razmisljao da li da nastavim i li da lodujem i da probam da sacuvam nejga nesposobnog...sad cu da odradim tako :)

Nocas skidam Clear Sky, ima li i za njega complete mod? i kakve savete imate za njega? :)
 
Poslednja izmena:
Au buraz hvala sto si mi ovo objasnio. Sad cu da loudujem :) i zavrsim kako treba.

Pazi ja sam isao sa tim vodicem, ali su ga pljasnuli snajperisti sa krova. Iskren da budem nekad sam bio strastven igrac Counter Strike-a i volim napucavanje i akciju, i manje vise nema igre koja mi predstavlja i najmanji problem sa svojim AI-em.
Taj vodic je poginuo a ja se razmisljao da li da nastavim i li da lodujem i da probam da sacuvam nejga nesposobnog...sad cu da odradim tako :)

Nemoguce :)

Vodic (Guide) se nalazi u Cordonu.
 
@starac,nekog lika sam morao da pratim kao on zna put i ja krenuo da resavam sve na mapi sto mrda, u CS stilu kad pljas lik pada ko pokosen - snajper sa krova
 
@starac,nekog lika sam morao da pratim kao on zna put i ja krenuo da resavam sve na mapi sto mrda, u CS stilu kad pljas lik pada ko pokosen - snajper sa krova

To je grupa fridomovaca u Pripjatu i oni nemaju neke veze sa glavnim kvestom...Kao sto rece Starac,tvoj vodic je u kordonu...;)
 
@PLAYBoY
Pogledaj ponekad u svoj PDA i biće ti sve mnogo jasnije.Pronađi u zadacima taj zadatak o kojem pričamo.Klikni desno na kvadratić da ga postaviš da bude aktivan i da ti na mini mapi bude obeležen smer gde treba da ideš.
 
Sta od patcheva je potrebno skinuti i kojim redosledom ih instalirati? Jel lek ide na kraju ili pre patchovanja ?
 
Dovoljno je da skines 1.0005 ili 1.0006, snimis ih nakon instalacije i primenis lek. I igra ce savrseno raditi. Ako prvi put igras na prethodnoj strani sam ostavio modove koji se obavezno stavljaju kako bi ulepsali igru ;)
 
Znači, 10006 + Complete 1.4.4. da li je ovo normalna grafika, meni deluje blesavo.

ss_Đorđe_03-08-11_17-26-15_(l01_escape).jpgss_Đorđe_03-08-11_17-26-29_(l01_escape).jpgss_Đorđe_03-08-11_17-26-51_(l01_escape).jpgss_Đorđe_03-08-11_17-26-59_(l01_escape).jpgss_Đorđe_03-08-11_17-27-11_(l01_escape).jpg
 
Pa da, igra više voli zelenu vidiu nego moj mali safir.:D
 
Ko ima jacu masinu, mnogo zivaca(zbog cestih kresovanja igre i dugog ucitavanja nivoa) neka proba ovaj izvanredni mod imena Narodnaya Soljanka. Rec je o originalno ruskom modu ali su ga ljudi preveli na engleski(igrivo je bar :) ). Zaista sjajno iskustvo, gomila novih mapa, kvestova, oruzja, NPC-a ma svega, igram preko 55 sati aktivnog gejmpleja a jos nisam ni zavrsio originalni glavni kvest :), a postoji i nova grana glavnog kvesta koju su osmislili ovi likovi koja je jos duza od originala! Evo linkovi:
http://j5films.ca/externalsites/nondomain/zootmod/Narodnaya_Soljanka_DMX_1.3.2_dkz_02_English/
http://dariuskzoot.imgur.com/-skrinovi

A ovde je i topik na forumu GSC http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums (~Narodnaya Soljanka : DMX 1.32 : dkz-02)-ovaj topik za englesku verziju
 
Poslednja izmena:
Će da probamo ali prvo da odradim ovako, da se podsetim malo.;) Da li sad da instaliram Priboi story mod ili kad završim sve. A što se tiče moje grafike moguće je da tripujem a možda je i vreme da pređem na noviji monitor sa većom rezolucijom i DVI konekciom.
 
Je li gotov prevod za Senku Černobilja?
 
Šta kažete za fasadu?
hospital.jpg
 
To su Clear Sky texture.
 
Aaa, nedaš se prevariti, svaka čast!:wave:
 


TECHNICAL FEATURES

~ It is pre-configured to work with SHOC version 1.0005 ...
~ It contains a memory-patched .exe which supports up to 4gb of ram ...
~ It contains a LOT of high-rez customized textures & bump maps ...
~ It comes with custom 'optimized' Shaders + Settings ...
~ It is 12.3 GB in size ... ( damn those fancy textures!!!) ...
~ It contains numerous Tweaks & Bug-fixes (more to come) ...

Ova igra je neunistiva. :D
 
@djordje29

Pa sve sam ih pregledao :) To ti je ova prostorija:
 

Prilozi

  • xrEngine2008-09-0322-29-14-07.jpg
    xrEngine2008-09-0322-29-14-07.jpg
    283.5 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
Btw, Narodnaya Solyanka je mozda i najbolji SoC mod, ali ovo se ceka:

[YOUTUBE]vOewaGD-Cqs&feature[/YOUTUBE]

Lost Alpha donosi mnogo izmjena.
 
+1

Al nikako da docekamo Lost Alpha :)
Biće uskoro ja sam u to uveren.Naj veći deo posla je obaljen, mape, grafika i ostale krupne stvar.Ako se ne varam , još krajem prošlog leta su počeli sa radom na skriptama i implementaciji priče.Verovatno su sad u fazi testiranja, doterivanja i otklanjanja bagova.To ipak može da potraje jer je autorima izgleda mnogo stalo da igra izađe potpuno stabilna i ispeglana.Krupan je to zalogaj jer mod Lost Alpha će biti veličine 10.5gb na HDD.Krupan bi to bio zalogaj i za profesionalne developere a ne malu grupu entuzijasta zvanu dez0wave tim.
 
Nazad
Vrh Dno