Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl

Aaaa zelim da zivim tamo :d
 
^^Ma sta kazes? :D
A nema ni mutanata, ni stalkera, ni monolita, ni hipika, ni przioca mozgova, ni....
 
Nemoj to meni da pricas, kazi to ostaloj vecini gejmera koji su pogubili dodir sa prirodom. :D
 
Razlog zasto je tako sarena ima veze sa pricom.

Meni se ne svidja.
 
Ufff ove slike ostavljaju bez daha. Prelepa priroda. Steta sto smo je kontaminirali.
 
Ne razumete, to je zona procvetala pošto je prošlo godinu dana od kad je Mark one otišao u centar zone. Inače v2 mi je sa 1.0006 zakrpom, a v1 sa 1.0005, meni je lepo, kao priroda je počela da se budi nakon poslednjih zbivanja u zoni.;)
 
Da, da...secamo se mi one scene na (pravom) zavrsetku Stalkera, ali to je bila vise metafora, za "srecan kraj" - koju su autori malo pogresno shvatili ... dakle, ubacili su blowoute, zadrzali mutante, anomalije i jos kojesta... a onda dodali cvece po livadi.
 
Pa šta ja znam, meni deluje malo freš, pa cveće su dodali zato što se priroda oporavlja ali ne i sama zona, ko zna, možda se pojavi i neki 'cvetak zanovetak';) ali u generalnom se slažem, cveću nije mesto u zoni.
 
Poslednja izmena:
jel gotov prvod za ovu igricu? na stalker forumu jos nema nista, nema purketa da objavi.
 
Prešao sam pola Priobi priče i topla preporuka svakome ko pređe sva 3 dela i želi još malo ekstra. ;)
 
Pa malo sam spor, mislim dok ja sva 3 dela pređem par puta, pa Dead space 2 itd.:D
Video sam Starčevu preporuku za Priobi, bože pa taj lik je napravio ekstremano težak mod koji nije doneo ništa novo već samo teži gejm plej, ali ovde mi se čini da je u pitanju ipak prava nova priča, ipak 2 i kusur Gb govore u prilog tome. Slike ću videti sutra kad dođem kući, samo da obnoćim kod ove moje drugarice. :D A čini mi se da ću joj večeras stručno i potanko objasniti kakav ja Priobi mod igram.;)
 
Poslednja izmena:
Obnoćio i objasnio! :d
 
Poslednja izmena:
Mislim da Osmi putnik i Predator nikako ne treba da idu u zonu, to je sve što mogu reći u vezi Priobi 2 moda.
 
Gore pomenuti mod Priboi Story 2 nije dugo nosio to ime.Autor moda , SEA_CUT, je na preporuku Dezodora promenio redni broj pa se sad mod zove "Priboi Story 1.3-Latent Threat (Скрытая Угроза)".
Dečka su toliko ismejali i ispljuvali na Gamenator forumu da je moderator zaključao temu.Pre svega ga ismevaju zboj jednog blesavog baga sa samog početka igre na koji sam i ja naleto ( video).Dečko je to isti dan ispravio ali džaba,čereče ga zbog toga nemilice.Normalno i zbog Predatora i Aliena.Ni meni to ne zvuči baš OK ali kažu ovi koji igraju mod da je pojava Predatora u Zoni prilično dobro objašnjena i uverljivo uklopljena u priču.Nisam igrao duže od 15-20 minuta, tak da ne mogu da sudim o ovom modu ali dajem punu podršku autoru u pokušaju da napravi nešto sasvim novo i drugačije od već viđenog.
 
Pa dobro, probaću ali osećam da će komplit mod za Priobi 2 imati Betmena, Zagora i Supermena. :d
 
Imam jedno pitnje u vezi poručnika Priobi, ja sam došao do Crvene šume i imam gomilu nekih fleš drajvova, poruka.. čak sam pronašao otrovanog matorog Sidoroviča ali ni jednu laboratoriju nisam još uspeo da otvorim, jesam li pogrešio negde ili da cepam dalje pa će mi se samo reći. ,)
 
Gore pomenuti mod Priboi Story 2 nije dugo nosio to ime.Autor moda , SEA_CUT, je na preporuku Dezodora promenio redni broj pa se sad mod zove "Priboi Story 1.3-Latent Threat (Скрытая Угроза)".
Dečka su toliko ismejali i ispljuvali na Gamenator forumu da je moderator zaključao temu.Pre svega ga ismevaju zboj jednog blesavog baga sa samog početka igre na koji sam i ja naleto ( video).Dečko je to isti dan ispravio ali džaba,čereče ga zbog toga nemilice.Normalno i zbog Predatora i Aliena.Ni meni to ne zvuči baš OK ali kažu ovi koji igraju mod da je pojava Predatora u Zoni prilično dobro objašnjena i uverljivo uklopljena u priču.Nisam igrao duže od 15-20 minuta, tak da ne mogu da sudim o ovom modu ali dajem punu podršku autoru u pokušaju da napravi nešto sasvim novo i drugačije od već viđenog.

Ima li negde na engleskom uputstvo sta i kako da instaliram ovo?
 
1. Instaliraš SoC
2. Instaliraš 1.0005 zakrpu
3. Odeš u glavni direktorijum SoCa i obrišeš game data folder, kompletan, C/Program files/THQ/Shadow of Chernobyl.
4. Onda fino raspakuješ Priobi story u glavni direktorijum SoCa putem win rar-a, pokreneš igru i cepaš.
Bar sam ja tako gurno regularni Priobi story. ;)
 
Znam ja postupak instalacije modova samo mi daj link sta da skinem. :)
 
Znam ja postupak instalacije modova samo mi daj link sta da skinem. :)
Pa ja sam lepo dao link za temu na BalkanZoni gde se ispod slika nalaze linkovi za download.Možeš da biraš a imaju i dva torrenta.
Mod je primarno podešen za rusku verziju ali nije veliki problem da radi na engleskoj verziji.Nadam se da znaš kako se to radi.
 
Poslednja izmena:
imam problem. instalirao sam 1.44 complete mod ali teorije nema da mogu da ukljucim anti aliasing. na fabrickoj verziji sam mogao da forsujem iz drajvera ali sad nece ni tako!
 
Hype!

Imate daleko bolje modove za SoC.

L.U.R.K. mod recimo.
 
skontao sam da ga HDR koci...ili HDR ili AA 4x. ali otkad je taj problem jos prevazidjen, ne znam zasto ovde ne funkcionise...hteo sam ovaj mod zato sto prvi put igram stalker a on je manje vise samo graficki mod. a i na netu sam gledao i kazu da je bolji ovaj od tog L.U.R.K.-a
 
Ko kaze da je bolji? Ameri mozda?

Strasno!
 
ma ne znam ako uspem da mu upalim 4x AA preko HDR igracu taj LURK

EDIT: uspeo sam, radeonPro je uradio stvar!
 
Poslednja izmena:
Oko Complete serijala je jednostavno stvoren preveliki hype. Postoje daleko bolje kompilacije modova koje ne mijenjaju sadrzaj igre previse.

Btw, L.U.R.K. ima i bolje odradjene animacije nosenja oruzja. Ustvari on je jedini.
 
odigracu i LURK, obecavam ;) btw, koji je graficki impresivniji, LURK ili Complete?

PS citam da je u LURKU nosivost samo 35kg max...to mi se vec ne svidja
 
Nazad
Vrh Dno