Šta je novo?

Resident Evil 4 Remake

Nisam shvatio, da li 24.03. na Game Pass dolazi ova remake ili stara verzija iz 2005?
 
Ova igra uopste ne dolazi na game pass, ni nova ni stara
 
Ova igra uopste ne dolazi na game pass, ni nova ni stara
...In this weekly feature we cover all the games coming soon to Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, and Game Pass!...
 
Pise ti ispod naslova igre gde izlazi tacno

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition – March 21
Game Pass
 
Pise ti ispod naslova igre gde izlazi tacno

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition – March 21
Game Pass
Sad vidim, al' su ga učačkali nikad ne bih skontao, pogotovo kad čitaš naslov i uvodni deo...
 
Znaci do tebe je bilo, nov steam nalog se inace kreira za 5 minuta.
Nije do mene bilo! I naravno ko što sam se i nadao i dalje ne mogu da igram. Skinuo sam je i kad je pokrenem samo crn ekran i zapuca. Videm izašao je novi drjaver za grafiku neki dan... aj to da probam mada ne gajim nade velike. Biće ovde sigrno 2-3 sata zezanja da osposobim sve.
Inače steam kao što sam reko nije hteo da kreira nalog. To što bi trebalo da bude za 5 min ne znači da svima i bude i nije moja greška bila.
 
@dusanboss Kakvu masinu imas
cpu gpu ram ssd?
 
Pre će biti da je zbog procesora koji nema AVX2 instrukcije
 
procesor kao sto je Kokan napisao
 
Pa ispod si minimuma, zato i imas probleme, nije do igre...
 
Nisam ispod minimuma jedino je procesor. A to uglavnom ne sprečava igricu da bude pokrenuta. I meni je kao i drugim članovima procesor bio sumnijv pošto je 15 god star. Ipak nije on bio probelm, Problem sam rešio dodavanjem virtalne memorije kao što je u prvom minutu ovog videao opisano ( Inače u opisu ovog videa je rešavanje errora koji sam ja dobjao. Tako da, hvala bogu ipak se nisam cimao toliko dugo koliko sam mislio).



BTW Nekro Batice ako moze pojašnjenje što me hejtuješ 2 puta bez da sam išta loše rekao već sam se samo zaliio na probleme koje imam? Zar misliš da ne znam da napravim glupavi steam nalog i da lupetam bez veze?
 
Poslednja izmena:
Nikakav hejt, cpu ti je 15 godina star kao sto su i drugi clanovi skrenuli paznju,
a steam nalog si vec imao samo si zaboravio password. Sve najbolje covek, nikakav hejt, uzivaj u demou,

imas mod na nexusu da se ukine zvono i koje prekida demo ako te zanima.


A ako imas problema da pokrenes mod cimni tu sam.
 
Poslednja izmena:
Pogledao sam sad na PS5 i pise mi da se igra otkljucava veceras u 22h (uzeto je preko turskog PSN, pa mozda zato malo ranije).
Pretpostavljam da ce za US / EU u ponoc
 
Steam - This game plans to unlock in approximately 12 hours
Zanimljivo da nisu pustili preload.
 
Neko uzimao preload kod ovih likova? www.gamebillet.com
Zna neko kad salju kljuceve?

Uzimao sam regualrno kad vec izadju igre i stigne instant, ali ne znam za preorder kakva je situacija.
Sutra imam relativno slobodan dan pa bi mi znacilo da oko ponoci stavim da se skine i ujutru me ceka i igra i slobodno vreme :)
Dzaba mi ako mi posalju kljuc sutra uvece, zena deca vikend obaveze itd. :(

1679574561783.png
 
Opušteno, nisam toliko osetljiv pogotovo, ne na forumske reakcije. Samo pitam čemu angry face kad sam postavio legitimna pitanja. Mozda sam malo pizdeo više :)... al šta ću kad mi se u zadnje vreme sve što hoću da instaliram maksimalono izkomplikuje.
Nikakav hejt, cpu ti je 15 godina star kao sto su i drugi clanovi skrenuli paznju,

Skrenuli paznju i pogrešili. I ako procesor je daliko od potrebnog igra ipak radi sasvim lepo na minimom pa i malo jače...
a steam nalog si vec imao samo si zaboravio password.
Jesam, ali to nije bi problem. Preko kompa sve jedno ne mogu da napravim nalog bez obzira na drugi mail i podatke. Stvar sam rešio preko tel.

Nego da nedavim s ovim više. Nadam se da će nekom pomoći ovo rešenje ako ima isti problem ko ja.
 
Odgovorise mi ljudi iz suporta:

"The game will be unlocked at different times in different regions.

North America at 04.00 UTC
and Europe at 00.00 UTC March 24th.

We were advised to deliver the keys at 04.00 UTC by Capcom.
Currently we are trying to overturn this decision.

As far as we know, there is no preload. We hope to overturn the decision and receive the keys on the 23rd, before the launch and release the keys around release time. (but it is up to Capcom)

Pre order bonuses will be included regardless of the activation time of the key. If you pre ordered the game through our website, your pre order is registered and you will receive the pre order version of the game."
 


Za meni slicne ljude koji uvek unapred gledaju koliko je dugacka igra 🕵️‍♂️
 
Znaci slicno kao i original, koji je inace uz RE6 najduza igra u serijalu...
 
Izgleda da, da. Koliko vidim po demou i po recenzijama u suštini napravili su malo jači remaster četvorke. Što moze bit sasvim OK. Iskreno ja bih bio zadovoljan da je igara ista sam uz bolju grafiku, fiziku i odredjene promene. Što bi reko Čola "Ništa ja tu ne bi dir'o" (skoro ništa) .
Ipak koliko gledam šta ljudi govore izgleda da su dirali i de ne treba. Barem u ovom demou vidim da je dosta stvari sasečeno, ali opet to ne mora boti to.
Videćemo. Igra izašla danas...
 
Inače da li je neko još imao problem da ga boli glava dok igra orginalnu četvorku? Ja je sad ubacio čisto da uporedim i odamh me zabolela. Zato je nikad nisam ni završio. Takodje ima i drugiha igara koje isto deluju. Nešto sa grafikom ... šta ... ne zanam. I to nije da igram dogo nego nakon 10-15 min.
 
Verovatno ti smeta nizak Field of view, potraži neki mod za to
 
Koji RE po vama je najbolji za LOCAL COOP? Vidim da ovaj nema...
 
Jako davno sam igrao RE,dali imate preporuku sta vredi odigrati i dali ima neke povezanosti u prici izmedju delova?
 
Ima povezanosti, ali barem ja nemogu u glavi da napravim smislenu celinu od cele RE priče. Mozeš bez problema igrati koji god hoćeš deo. Poivezanost se uglavnom svodi na to kad se koj deo dešava u odnosu na druge. Gde mozda najviše povezanosti ima izmedju 2. i 3.. I ako se sećama dobro Revelations 1 i 2.

Što se tiče prporuke mozeš pročitati temu, ali mislim da se svi slazu da remake dvojke treba igrati.
 
Poslednja izmena:
Jako davno sam igrao RE,dali imate preporuku sta vredi odigrati i dali ima neke povezanosti u prici izmedju delova?
OG 1, 2 i 3, remake keca, Code Veronica, moze tu i RE0. Ove novije sve batali, to je za Recycle Bin :cool::p
 
Jako davno sam igrao RE,dali imate preporuku sta vredi odigrati i dali ima neke povezanosti u prici izmedju delova?
Znam da sam skoro čitao negde na forumu. :)
 
Nazad
Vrh Dno