Šta je novo?

Resident Evil 4 Remake

Opala je sa delovima 6, 7 i vilage. Sa rimejkom su se povratili, Mada gledao sam par sajtova koja daju kntradiktorne informacije o broju prodatih.


Нису се повратили са римејк насловима, већ са седмицом. Буквално су препородили франшизу.

Revelations 1 и 2 су десетоструко бољи од петице и шестице и поред тога што су више „пуцачке авантуре”.

Иако седмица има неки Parasite Eve вајб, тиме ми је још дража. Играње из првог лица је било пун погодак што се reimagining-a тиче.
 
Zao mi je samo sto fanovi serijala uglavnom nisu igrali VR igre.
Sve 3 koje su do sada izbacili su fenomenalne.
 
Ja jos uvek nista posle sestice nisam igrao. Nisam ni one revelations presao. Nisam se ni previse razocarao sesticom iako nije to to, ali eto nesto se nisam nakanio da nastavim.
Doduse, kad sam video da je sedmica iz prvog lica, nesto nisam ni imao zelju da probam.
 
Ma salim se, mene ne zanima fp RE, ali ko voli nek uziva, nemam nista protiv :whistle:
 
Ja jos uvek nista posle sestice nisam igrao. Nisam ni one revelations presao. Nisam se ni previse razocarao sesticom iako nije to to, ali eto nesto se nisam nakanio da nastavim.
Doduse, kad sam video da je sedmica iz prvog lica, nesto nisam ni imao zelju da probam.Igra 2. rimeke. Nećeš se pokajati.-
Igraj 2. rimake. Nećeš se pokajati.
Нису се повратили са римејк насловима, већ са седмицом. Буквално су препородили франшизу.

Revelations 1 и 2 су десетоструко бољи од петице и шестице и поред тога што су више „пуцачке авантуре”.

Иако седмица има неки Parasite Eve вајб, тиме ми је још дража. Играње из првог лица је било пун погодак што се reimagining-a тиче.
Stvar mišljenja. Po meni 7 i Village nisu dobre igre. I nije samo 3. lice to što nedostaje. Takodje ne smatram da su se tim igrama vratili na to kako bi RE igra trebala da izgleda.
Jesu se udaljili od pucačine i vratili na horor, čak se sećam i najave pre igre i da sam se ponadao da će ispasti dobro, ali ne. Za mene jednoostavno ne radi. Tek sa rimejkom dvojke je to to. I ako nisam puno očekivao kada sam video u kom smeru ide franšiza.
 
Ljudi kako vam radi demo sto se tice fps-a detalja cpu gpu i ram usage-a?
 
1678456754047.png

1678455203129.png

1678456899599.png
 
 
Uf....extra je. Budi sećanja.

Ipak, 60 evra je mnogo za ovako nešto. Treba sačekati malo i uzeti na nekom popustu. 20-25 evra je ok. :)
 
Neće glupi recaptcha da me pusti na steam. Ne mogu da mu dokazem da nisam robot. Klikcem po sabraćajnim elmentima ko da sam u auto školi i ništa. Ne znam koja je svrha te zaštite u 2023. kad AI sigurno moze da prodjetaj test, Verovatno i bolje od mene.

Šta? Da igraš ili da se pokaješ? Ako si voleo nastavke do 6. volećeš i 2 remake. Revelations su OK. igrive su ali nije to to. Ova 2. je pun pokodak. 3. sam sad završio, šta znam. Nije baš. Nabacana je na brzinu mada sam i očekiva tako nešto jer je izašla mnogo brzo nakon 2. Ipak mogli su i za to kratko vreme da urade bolji posao jer su iskoristili gomilu stvari iz 2. , a trebali su mnogo više. Evo ovde govori odprilike sve što nevalja sa 3. u odnosu na 2. :



Nadam se da nisu 4. da upropastili.
 
Ljudi ste sisli ovde dole i nasli TMP?

1678702287601.png

1678702322111.png
 
Code to get Mad Chainsaw difficulty every time instead of randomly:

While MAIN STORY is highlighted hold LB+RB and then press
UP, LEFT, DOWN, RIGHT, X, Y, B, A, A

grlfun.png
 
Budi nostalgiju kad vidim da ubacuju takve forice i danas :)
 
Code to get Mad Chainsaw difficulty every time instead of randomly:

While MAIN STORY is highlighted hold LB+RB and then press
UP, LEFT, DOWN, RIGHT, X, Y, B, A, A

grlfun.png


A ko nema dzojstik nego mis i tastaturu, kako ide onda sifra? :)
 
re4demo_2023_03_16_15_43_01_103.jpg
 
Pocele da prste dobre ocene.
I IGN i Gamespot dali 10 za remake


 
Da li neko zna gde moze da se skine demo za PC a da nije steam?
 
moze samo preko steama.
Super! Znači potrošiću duplo više vremena na glupu registraciju na samo igranje demoa. Vidim već da postoje razna uptustva kako se registrovati na steam kad neće. Ali isto tako znam da to obično traje satima i da juriš u krug sve i svašta kako bi na kraju napokon rešio stvar. Da, znam da ću uspeti na kraju, ali se zapitam da li je uopšte vredno toga. I to nije samo steam u pitanju (na koji sam već potrošio pola sata) već je to problem sa gomilom stvari na netu danas. Sećam se vremena kad je sve bilo mnogo jednostavnije i srećnije u online svetu. Ovo sad ide u katastrofu.

Mislm ja razumem to što su otezali da skineš piratsku igricu i plašim se da se tome polako staje na kraj. (što je i dobro i loše), ali ovde pokušavam da skinem besplatni demo preko koga oni pokušavaju da mi prodaju igricu... Zar nije logično da se to reši sa par klika. Mislim verujem da su mnogi tako to rešili, ali za mene koji nemam account na stemu očigledno da nije tako.
 
Evo uspeo sam da krenem download bez hvala bogu mnogo mučenja. Kada sam pokušao da se regristrujem preko telefona kaze mi da već imam nalog povezan sa unetom email adresom.
Restartovo davno zaboravljenu šifru i evo najzad skidam demo!
 
Znaci do tebe je bilo, nov steam nalog se inace kreira za 5 minuta.
 
Nazad
Vrh Dno