Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

U startu samo nemam fast travel pa mi malo cimanje ili jos nisam provalio kako, dosta pesacenja ali ima sta da se vidi :D

Pešačenja???? Kako ti ovo igraš???

E da... izgubio sam konja ko zna gde i sad moram po njega :)

Mrzi me sad da probam, ali mislim da je dovoljno da otvoriš onaj priručni kamp i konj će biti pored tebe. Meni se to desilo posle pijanke sa Lenijem kad me mrzelo da se vraćam u Valentajn...
 
Pa ukradi konja negde, ne moras svog da trazis. Ja nisam dugo igrao al mislim da sam jednom tako izgubio, pa capio od nekog prolaznika boljeg konja, pa sam nasao svoju ragu i samo premestio sedlo.

Ja moram da udarim restart, stao sam na drugom capteru pre mesec i po, vec sam i zaboravio radnju fabule.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pešačenja???? Kako ti ovo igraš???

Trebalo je da ide u navodnike.... da li si stvarno mislio da sam isao bez konja sve vreme?! Toliko dokon i zaludjen nisam

Poenta je bila da kad mi je konj izvan dometa morao sam po njega nekako a da ne prekidam igru (kamp, itd...) Naravno da cu da ukradem konja ali nije moj i utice na reputaciju
 
Poslednja izmena:
j0n0ph2vazp41.jpg
 

Prilozi

  • j0n0ph2vazp41.jpg
    j0n0ph2vazp41.jpg
    90 KB · Pregleda: 96
Na Epicu sad RDR2 na 20% preko Ukrajinskog VPN-a, što u eurima dođe nešto preko 24 EUR što je dobar deal. Sve je ok posle, ima vas koji ste uzimali već na taj način i sve radi ok ?
 
Sve ok, evo već 4. mesec lagano. Ja odigrao sp i ćao-zdravo, brat aktivno igra online bez problema.
 
Urban VPN kao ekstenziju za Chrome, radi odlično. Kupih je za 23 EUR tačno kad mi je preračunao kurs, mora li VPN biti upaljen konstatno dok se igra downloaduje ?
 
Ne. Bitno je da je pazariš samo dok je ukrajinska ip (zbog cene logično).
 
Da sve sljaka u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sto bi se reklo


Zasto u f.u.l.l.u mjauce sunce mu poljubim [emoji23][emoji23][emoji23]

Ja sam koristio setupVPN za chrome
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi, odma pazarim. [emoji16]

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Urban VPN kao ekstenziju za Chrome, radi odlično. Kupih je za 23 EUR tačno kad mi je preračunao kurs, mora li VPN biti upaljen konstatno dok se igra downloaduje ?

Jel moze malo pojasnjenje kako ovo funkcionise sve kad ide preko vpn-a i Ukr?
Instalirao sam ovu ekstenziju i vidim da je cena 24 do 28e za standardnu i specijalnu verziju igre.
Posto nemam nalog na epic-u ,da li ga kreiram kad je upaljen vpn na Urajinu pa se onda kupi ili nalog kreiram sa ugasenim vpn-om pa ga onda palim i kupujem?
 
Ne, normalno kreiras nalog. VPN palis samo prilikom kupovine.
 
Ja sam uključio vpn samo kad sam kupovao, nalog sam napravio na Ukrajinu ali bez vpn-a.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Znaci kad se pravi nalog zemlja se bira Urajina a ne Srbija? Ako se izabere Srbija pa pali VPN na Urajinu onda ne moze?
 
Ne znam, ja sam za svaki slučaj stavio UKR. Probaj, neće te niko uhapsiti pa vidi koju ti cenu izbacuje, nije baš toliko komplikovano.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Morate izabrati Ukrajinu i tokom registracije akaunta

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Igram prethodnih par dana, kakva igra.. Ne mogu da se odvojim od kompa.
 
Poenta je bila da kad mi je konj izvan dometa morao sam po njega nekako a da ne prekidam igru (kamp, itd...) Naravno da cu da ukradem konja ali nije moj i utice na reputaciju

Cekaj, znaci ne moze konj da se pozove zvizdanjem gde god se nalazio na mapi kao u AC Odyssey ili u Witcher-u 3, vec mora svaki put peske da se ide do njega?
To zvuci veoma zamarajuce, jer verujem da je bogata mapa i da ce se svaki cas silaziti sa konja da se nesto istrazuje i tako jednostavno zalutas, bezveze je ako posle ne mogu da dozovem konja, vec moram da kradem novog ili peske do starog.
 
Zviždanjem ga dozivaš kada je u blizini. Ne znam tačno na kolikoj ali iako ga vidiš na mini mapi ne mora da znači da će da se odazove. Moraš da mu priđeš.
 
Sto veci "bonding" imas sa konjem, odaziva se na zvizduk sa vece udaljenosti. Max je 200m valjda. I da, ne postoji "horse pocket" u igri.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
To zvuci veoma zamarajuce, jer verujem da je bogata mapa i da ce se svaki cas silaziti sa konja da se nesto istrazuje i tako jednostavno zalutas, bezveze je ako posle ne mogu da dozovem konja, vec moram da kradem novog ili peske do starog.

Čini ti se. Ja sam u tri prelaza (izuzimajući misiju sa Lenijem) samo jednom (svojom greškom) ostao predaleko od konja. Ali, kao što si i sam napisao nije nikakav problem da zgrabiš prvog na kojeg naiđeš u GTA stilu. :D
 
Cekaj, znaci ne moze konj da se pozove zvizdanjem gde god se nalazio na mapi kao u AC Odyssey ili u Witcher-u 3, vec mora svaki put peske da se ide do njega?
To zvuci veoma zamarajuce, jer verujem da je bogata mapa i da ce se svaki cas silaziti sa konja da se nesto istrazuje i tako jednostavno zalutas, bezveze je ako posle ne mogu da dozovem konja, vec moram da kradem novog ili peske do starog.

Upravo to i sam i hteo da kazem. Sidjes sa konja i odes malo dalje i onda ako si usred divljine i konj ti je van dometa moras do njega pesaka. To mi je malo ono... ali makar je realno :)

edit: Igra je fenomenalna :)
 
Poslednja izmena:
Jos samo da se skine...
:)

Da li neko igra sa gamepado-om?
Cekam da mi stigne DS4,oduzilo se to cekanje zbog trenutne situacije.
Do tad imam rumblepad 2,da li je neko uspeo sa xbox360ce da namesti sve kako treba?
 
Poslednja izmena:
Igram ja na Logitech F710 i nije problem, moze lagano. Nista nisam podesavao, kako je u igri po defaultu tako igram
 
Da li je moguce da ima 118gb igra????

Konacno se skinuli i sad mi trazi da se ulogujem u neki rockstar game launcher?
Za to mi treba odvojena registracija od epic games? Posto vidim da ne prihvata sifra za epic.
 

Prilozi

  • rockstar.jpg
    rockstar.jpg
    206.1 KB · Pregleda: 95
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno