Šta je novo?

Raiffeisen bank

Imam pare na racunu, redovna primanja i 0 kredita. Podneo za ovaj kes kredit tokom Black Friday, odbijen...
 
Ako nikada nisi uzimao kredit to je kao a nisi kreditno sposoban. Moraš da uzmeš bilo kakav kredit bar mali i brzo otplatiš pa ćeš onda imati bar neki Credit Rating, oni po tome idu.
 
Zabisi kakva su primanja i od koga pre svega zabisi kalav je poslodavac jos ako je poslodavac klijent banke kod koje se prijavljujes za kredit bice lakse i jednostavnije.
 
Da li postoji neko ograničenje za transakcije po nalogu građana između dva privatna računa?
 
Ima neko zbirno ograničenje od 300 000 na mobilnoj aplikaciji. Ali ne znam za koji vremenski interval.
 
600000 dinara je limit koji se resetuje svakih mesec dana, 300000 je limit za transakciju da bude IPS plaćanje.
 
Izbacuje mi neku grešku pri logovanju na mbanking, prvo nije hteo otisak prsta, a neće ni kod. Jel su najavili nešto?
 
Na e nešto, onda sam 2 puta probao sa pinom, ima navodno 4 pokušaja , i sad ponovo sa otiskom i zaključali.
 
Meni radi normalno.

Da ne zna neko šta može da bude problem sa raipay app, prilikom aktivacije dođe do koraka da omogućim biometriju, znači prođe unos pina i izbaci grešku da proverim internet konekciju i to je to. Svako naredno pokretanje ista greška.
Da li je moguće da je zbog otključanog bootloadera?
 
Izgleda da su ponovo poceli besplatno da izdaju i fizicke kartice (pored digitalnih) uz dinarski iRacun.
 
E ovo je prava stvar, samo gde su bili pre par meseci sa ovom akcijom od 3000din 😄
 
Pre godinu dana takođe :D
 
I dalje mi nije jasno zašto ne daju da se otvori idevizni ako već imaš devizni od visa internet kartice. U poslovnici rekoše da nije problem da se dobije ta visa internet, samim tim i račun, ako klijent već ima idevizni. Tako da mi nije jasno čemu onda zabrana za obrnutu situaciju.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Da, nažalost, takva je odluka uprave. Ovo je čista birokratska začkoljica, u smislu da se korisnik smatra novim nakon 6 meseci ili je od onda iznova počeo da koristi određene usluge. Tako i ja isto moram da gasim klasični devizni i sačekam pola godine pre no što otvorim devizni iRačun.
 

Pogledajte prilog 366308
Pogledajte prilog 366309
Jel naplacuju onih 1000 dinara godisnje,to ne pise,ali ne verujem dok ne vidim.
P.S. Sad ih zvao i kaze neka teta da to vazi samo za nove klijente,mada mislim da nema bas mnogo pojma o cemu prica,jer deklamuje kao robot sta je naucila.
 
Poslednja izmena:
Piše ti sve, besplatno idu 4 kartice, 2 digitalne i 2 fizičke. Tj da ga krstimo kao 3. tip iRačuna. Ne znam da li sada mogu da se uzmu kartice besplatno ako se ima prošli tip iRačuna (tj. onaj koji ima samo digitalne kartice).
 
Piše ti sve, besplatno idu 4 kartice, 2 digitalne i 2 fizičke. Tj da ga krstimo kao 3. tip iRačuna. Ne znam da li sada mogu da se uzmu kartice besplatno ako se ima prošli tip iRačuna (tj. onaj koji ima samo digitalne kartice).
Sve sam procitao,ali ne vidim da pise da je besplatna Visa.
Ja imam samo fizicku Dinu za sada.
 
Nadam se da je sada jasnije.
1670022359465.png
 
Bukvalno piše za 0 dinara, ne znam šta ti nije jasno. 0 dinara = BESPLATNO

Evo i ovo iz opštih uslova poslovanja:
1670023774391.png
Takođe i:
1670024040309.png
Pošto se zahtev podnosi na daljinu nema naplate članarine.

Nadam se da je sada jasnije.
 
Mislim da ne, ali nadam se da to nije slučaj!
 
Ne bi imalo smisla da ne važi za stare račune, nadamo se da odnosi na sve. Na sajtu je jedino ova akcija za mlade navedena da važi samo za nove
 
Ne bi imalo smisla da ne važi za stare račune, nadamo se da odnosi na sve. Na sajtu je jedino ova akcija za mlade navedena da važi samo za nove
Pozovi kol centar sada pa pitaj,videces sta ce ti ova teta reci,mada je joj ne verujem,ne deluje mi da je upucena.
 
Pozovi kol centar sada pa pitaj,videces sta ce ti ova teta reci,mada je joj ne verujem,ne deluje mi da je upucena.
Nikad mi operateri nijedne banke nisu dali pravi odgovor, pa tako i ove.Kad god sam ih zvao operateri su pričali gluposti, odustao sam u startu
Ljudi sa foruma daju validnije informacije od zaposlenih
 
Nikad mi operateri nijedne banke nisu dali pravi odgovor, pa tako i ove.Kad god sam ih zvao operateri su pričali gluposti, odustao sam u startu
Ljudi sa foruma daju validnije informacije od zaposlenih
Onda moramo da sacekamo nekoga ko ima iRacun a da je podneo zahtev za besplatnu fizicku Visu, pa da ovde potvrdi.
 
Nazad
Vrh Dno