Šta je novo?

PS2 igre HD izdanja

Bob Marli

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruke
6,201
Poena
349
Evo bas mi je danas stigao Prince of Persia Trilogy 3D pa reko da podelim utiske, jer sigurno ima vas jos koje zanima ova igra.
Uzeo sam ovo iz razloga sto mi se Sands of Time mnogo svideo, mucio sam se da ga predjem, nekako sam i uspeo. WW nikad nisam odigrao ko covek zbog krsa od kompa. TT nisam ni probao iz istog razloga. :(

Ono sto sve zanima, grafika: nista posebno, kao i GoW HD, malo nalickano, visa rezolucija, meni je isto ko i na PC-u. Zvuk je tuga, znaci nema ladno DD, samo stereo, tuga! Na Z-5500 mi se cuje ko da odjekuje u nekoj kutiji. :(

Sam gameplay je isti, kamera je uzasna. Gine se mnooogo, borba je dosadna.
Jeste da sam sad mnogo kritica prema igri jer sam igrao neke sa mnogo boljim gameplay-om, GoW 1,2,3, U1,2, ali ipak igra i dalje ima svoje momente. Princ zapravo izgleda normalno, ima normalan non gay glas, bez glupih maco komentara.
Jel sam vec rekao da se mnogo gine ? :D Covece kako je ova igra zeznuta ako se ne pazi, nema automatike kao u Unchartedu 1,2.

Sad ne mogu da se otrgnem utisku da je igra u stvari teska zbog uzasne kamere i cudnih kontrola.:trust: Bas bi voleo da cujem jos necije misljenje u vezi ovog. Jel moguce da nam igre izgledaju prelake ako je kamera vrh i gameplay dobro uradjen ?

I jos jedno pitanje, sta je tad izaslo prvo, Prince SoT ili GoW 1 ? Cisto me zanima ko je koga pokrao sa gameplayom. Mada sam 90% siguran da je Princ prvi izasao.
 
Igre su prelake ne zato što je gejmplej dobro odrađen nego zato što je automatizovan. Ako ti to smatraš pod dobro onda si u pravu :)

Prvi je izašao Sands of Time ali ne vidim da je neko nekoga pokrao. Gejmplej tih igara nikako nije inovativan da bi neko to "pokrao".
 
Ali zar Sands of Time teskim ne cine upravo uzasna kamera i cudne kontrole ? Mislim da imam kontrole kao u GoW 2,3 da bi se prosetao kroz igru...
Pa ja koliko se secam Sands of Time je uneo tad pravu svezinu u zanr avantura, svim se vec bila smucila Lara sojka.
Moracu i onu novu igru sa Pricem da isprobam. Volim ove stare igre, ali me uzasno nervira kamera.
 
Pazite ja sam pricao o normal tezinama novih igara. Ako hoces da bude tezine ko igre od pre 4,5 god, moras sve na hard da igras. GoW 3 recimo na normal je smesno lak, tek na hard je kako treba pravi izazov. Prince SoT cak nema ni da izaberes tezinu. :)
 
Marli, mogao si samo mene da pitash :d
 
Ja u PoP: SoT nisam bio zadovoljan kako je borba odradjena, mada se ne sjecam da mi je igra bila narochito teshka....U Warrior Within, Princ ima chitavu gomilu poteza sa "opasnim" imenima, mislim da ni par njih nisam izveo:D(mada igru nisam ni mogao zavrshiti zbog bagova).
Chini mi se da je God of War dio svog gameplaya pozajmio iz PS2 igre Rygar, koju istini za volju nisam imao priliku probati...
 
Kako bilo tad je ubisoft još bila kompanija vredna pažnje. PoP, Splinter Cell, Far Cry i naravno Ghost Recon su barem nešto doneli gaming industriji, a danas su u totalnom kanalu...

Što se PoP-a tiče, WW je bio zaista dobar :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da je smesno porediti Uncharted i PoP iz savremene perspective, ali PoP jeste bio revolucionarna igra u svoje vreme.

Mene jako zanimaju ICO i Shadow of Colossus HD izdanja, jer sam ih propustio na PS2, ne mogu da ih igram jer me me odbijaju niska rezolucija i uzasan framerate.
 
Kako bilo tad je ubisoft još bila kompanija vredna pažnje. PoP, Splinter Cell, Far Cry i naravno Ghost Recon su barem nešto doneli gaming industriji, a danas su u totalnom kanalu...

Kao i Rainbox Six. Za SC su izjavili da je previše hardcore :(... Nadam se se da neće upropastiti Beyond Good & Evil 2, ako je uopšte i dalje u razvoju.
 
Upropastiće garant... Neke je igre bolje ostaviti da budu u lepim sećanjima nego ih pokretati danas ili praviti druge delove koji nisu dostojni
 
Stvarno je zalosno kako su unistili sve serijale. Jedino im sad Assasins Creed valja, mada i to je pitanje do kad ce.

Daleko je Driveru Princ od Ucharteda, ali daleko napred. Kamo srece da ND malo vise kopira tezinu platforming delova od Princa.
 
Da budem iskren, nikada mi nije bila jasna odusevljenost Princom.
Original je bio odlican za to vreme, ovo posle toga ... meh.
 
Pa WW je imao fenomenalan combat sistem u to vreme, kao sto je i SoT doneo fenomenalno i izazovno platofrmisanje.
Probaj sad da igras SOT, pa ces i sam videti koliko su lakse ove nove avanture. Mislim da pod hitno treba vratiti fazone kad si vremenski ogranicen da odradis neke zayebane platforming delove, quick time eventovi jednostavno nisu doneli tu tezinu.
 
Mene jako zanimaju ICO i Shadow of Colossus HD izdanja, jer sam ih propustio na PS2, ne mogu da ih igram jer me me odbijaju niska rezolucija i uzasan framerate.

Veruj mi, te dve igre su najmanje o visokoj rezoluciji i solidnom framerate-u. Ja jedva cekam The Last Guardian, a ove dve su mi remek dela onakve kakve su...
 
Moze li neko meni da objasni sto je Ubisoft od Princa Warrior Within napravio heavy metal koncert posle bajkovitog Sands of Time ?!!?
Sad sam se setio zasto me je i tad odbila igra, yebem ih u muziku, strasno!

Ko je bre radio WW ? Jel ucestvovao na razvoju igre isti tim ? Gde je Jordan Mechner u WW ?

Kako su samo uspeli da ubiju onaj smek Sands of Time, strasno!

Inace Sands of Time ima toliko dobre platforming delove, da je platformisanje u Uncharted 1,2 prosto vredjanje inteligencije.
 
Pa zar nisi rekao kako ti je vrh ta promena i kako bi voleo da i druge igre to urade sa glavnim likovima :d

Za platformisanje se slazem..
 
Pa zar nisi rekao kako ti je vrh ta promena i kako bi voleo da i druge igre to urade sa glavnim likovima :d

Za platformisanje se slazem..

Pa ne smeta meni promena na mracniju pricu i mracniji prikaz Princa, vec yebeni death metal koncert u pozadini. Koje su to gluposti !?

Promena je skoro pa odlicna, samo sto ja nikad nisam bio ljubitelj milion komboa znam sistema, vec mi je sistem borbe i u SoT bio sasvim ok za jednu ovakvu igru.

Naravno i ova fora sa Dakakom, da ce umreti je extra, dize tenziju od samog pocetka.
 
Koliko li će sada rimejkova da izadje? Da PS2 ima reinkarnaciju kroz PS3 ....
 
Pa WW je imao fenomenalan combat sistem u to vreme, kao sto je i SoT doneo fenomenalno i izazovno platofrmisanje.
Probaj sad da igras SOT, pa ces i sam videti koliko su lakse ove nove avanture. Mislim da pod hitno treba vratiti fazone kad si vremenski ogranicen da odradis neke zayebane platforming delove, quick time eventovi jednostavno nisu doneli tu tezinu.

Ovo najvise mrzim bilo u novim bilo u starim igrama, najgori game dizajn izum ikad.
 
Moze li neko meni da objasni sto je Ubisoft od Princa Warrior Within napravio heavy metal koncert posle bajkovitog Sands of Time ?!!?
Sad sam se setio zasto me je i tad odbila igra, yebem ih u muziku, strasno!

Pitali Seku ali nije imala dovoljno materijala za igru pa morali da ubace gnusni metal :)

I to ako je heavy metal ja sam helikopter... jeftini i sterilni LP-wannabe :)
 
Zar si ti ocekivao da Marli zna razliku :D ?

Hvala bogu pa ne znam razliku. Nikad nisam podnosio tu muziku, niti likove koji je slusaju, taj fazon "metallica mi je najbolji drugar" me strasno nervira, ljudi tripuju da je imati prljavu kosu, smrdljive noge, ne prati zube do yaya. :wall: Volim i ja neke pesme od Metallice ali se ne zaludjujem sa tim. Cisto da se zna da sam i izlazio 2 god na rok svirke, bez tih death metal sranja.

Jeste Wlado ja slusam Seku. :zgran::D Evo sad obrcem njen novi singl "pudlica". :d
 
Nazad
Vrh Dno