Šta je novo?

PS2 igre HD izdanja

Nikad nisam podnosio tu muziku, niti likove koji je slusaju, taj fazon "metallica mi je najbolji drugar" me strasno nervira, ljudi tripuju da je imati prljavu kosu, smrdljive noge, ne prati zube do yaya. :wall: Volim i ja neke pesme od Metallice ali se ne zaludjujem sa tim. Cisto da se zna da sam i izlazio 2 god na rok svirke, bez tih death metal sranja.

Kao sto sam vec rekao, nemas pojma o cemu pricas, niti znas koji sve podzanrovi unutar metala postoje.
Ali ti to ne smeta da se uhvatis za stereotip kao slepac ;).

Mislim, zamisli sada da ja tebe procenjujem na osnovu onoga sto radis ... mozes misliti kakvo bih misljenje imao o tebi.
 
Kao sto sam vec rekao, nemas pojma o cemu pricas, niti znas koji sve podzanrovi unutar metala postoje.
Ali ti to ne smeta da se uhvatis za stereotip kao slepac ;).

Mislim, zamisli sada da ja tebe procenjujem na osnovu onoga sto radis ... mozes misliti kakvo bih misljenje imao o tebi.

Svakako bolje slusati metal nego grand i igrati starcraft2 :d Ja sam vise za pank(offspring,blink,exploited) a od metala mi je korn ok, ako je to uopste u kategorije metala ili new metal?
 
Haha, konacno sam vas cacnuo u mesto de ste tanki ? :D

Paljba, celo odeljenje u srednjoj su bili metalci pa su kad se napiju pevali narose sve u 16!

Vec sam 20 puta rekao da ne slusam grand, spalio bi ih, ali neko ne zna da cita izgleda.

Od rock/metal muzike jedino balade su za respect, ostalo je boze me sacuvaj, gore nego psihodelija. :D

Modovi brisite ove gluposti, otisla je tema do vraga zbog metalaca. :D
 
Haha, konacno sam vas cacnuo u mesto de ste tanki ? :D

Paljba, celo odeljenje u srednjoj su bili metalci pa su kad se napiju pevali narose sve u 16!

Vec sam 20 puta rekao da ne slusam grand, spalio bi ih, ali neko ne zna da cita izgleda.

Od rock/metal muzike jedino balade su za respect, ostalo je boze me sacuvaj, gore nego psihodelija. :D

Modovi brisite ove gluposti, otisla je tema do vraga zbog metalaca. :D
 
Haha, konacno sam vas cacnuo u mesto de ste tanki ? :D
U pravu si, jedino ljudska glupost moze da me iznervira.

Paljba, celo odeljenje u srednjoj su bili metalci pa su kad se napiju pevali narose sve u 16!
Treba li da pitam u kojoj skoli :D?

Od rock/metal muzike jedino balade su za respect, ostalo je boze me sacuvaj, gore nego psihodelija. :D
Nemas pojma.
 
Anniversary je koliko znam bio na PC i PS2 kao i PSP a za Legend se ne secam da je bio uopste na PS3.
 
Tako nekako. Konacno cu moci da ogiram MGS 1 u HD izdanju i MGS 3 koji nisam na veliku zalost ni igrao. :(
 
Tako nekako. Konacno cu moci da ogiram MGS 1 u HD izdanju i MGS 3 koji nisam na veliku zalost ni igrao. :(

Ne verujem da ce MGS1 izgledati primetno bolje od verzije koju vec imas na PSN-u.
Tesko da ce se u kolekciji naci mesta za Twin Snakes i Peace Walker :(.
 
Ovo je vjerovatno glupo pitanje, da li postoji mogućnost da se u kolekciji nađe mjesta za GameCube verziju MGS-a (Metal Gear Solid: Twin Snakes) umjesto PS1 izdanja?
 
verovatno nece a i nema razlike izmedu Twin Snakes-a i MGS-a za PS1 sem grafike
 
Jel vi znate sta znaci HD izadanje ? Grafika bar 720p rezoluciji. Ne ocekujem cuda, MGS4, ali ce biti sigurno mnogo bolje. Ono cemu se najvise nadam je kamera iza ledja. Nece Kojima to tek tako izdati, cisto da je izaslo, nije covek u tom fazonu.
 
Da ima razlike izmedu MGS i Twin Snakes sada sam video.
 
Jel vi znate sta znaci HD izadanje ? Grafika bar 720p rezoluciji. Ne ocekujem cuda, MGS4, ali ce biti sigurno mnogo bolje. Ono cemu se najvise nadam je kamera iza ledja. Nece Kojima to tek tako izdati, cisto da je izaslo, nije covek u tom fazonu.

Pa nista ti ne vredi rezolucija ako su modeli i teksture isti. Pokreni MGS u emulatoru i stavi 720p, pa ces i sam videti.
Kakva kamera iza ledja? To sigurno neces dobiti u MGS i MGS2.
Jedino sto ja ocekujem je MGS3 u 60fps, umesto u 30.
 
Sacekaj da vidimo. Ne verujem da bi Kojima tek tako izbacio HD izdanja, sa povecanom rezolucijom.
 
Brate, Marli, ne mislis valjda da ce da ponovo pravi MGS-ove, igre su napravljene, pobogu, HD reizdanja su u pitanju...

Bice visa rezolucija, verovatno AA koliko treba i slicne stvari, sredjen frejmrejt i sve ostalo ispolirano u "HD reizdanje" fazonu, mozda ubaci neke trofeje i slicno, ali nova kamera...nemoj me razocarati, Bobe :D
 
Sta je problem staviti kameru iza ledja u prve 2 igre ?
 
Ti kao da nisi igrao te igre, pa postavljas takvo pitanje.
 
Kako su mogli lako da promene kameru za MGS3 ? Tj ona druga verzija igre.
 
Pa velika je razlika u tome sto ova HD izdanja nemaju veze sa Kojimom, kao sto ni GoW kolekcija nije imala veze sa Santa Monicom!

To sto je ta druga verzija imala u MGS3 imala drugaciju kameru, je zato sto je to Subsistence... Isto je tako izbacio i za MGS2, sa dodatnim VR misija, kao sto je imao i MGS!

Ovo izbacuje Sony, tako da kao sto smo vec rekli samo ce grafika biti koliko toliko bolja i FPS...
 
MGS 2 ni u kojoj verziji nije imao kameru iza ledja, kao u MGS3 S.
 
Nisam ni rekao da ima, vec da je isto tako izasao i MGS2 Subsistence sa dodatnim trening misija i npr da vozis skejt po platformi...
 
Nazad
Vrh Dno