Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Tačno sam znao da će da ukinu Žabu za 600 dinara! Za 20 dana mi ističe UO, godinu dana nišanim Žabu i sada će da je sklone. Mislim, biće je, ali zvaće se Zzzuper, imaće malo više minuta i neta i koštaće par stotina dinara više mesečno [emoji35]

Zar nije da promociju koju imaš možeš koristiti sve dok je ti ne promeniš, tj. da je aktuelna promocija aktuelna i dostupna svima dok se ne izbaci iz ponude ali i dalje dostupna onima koji je koriste bez ikakve prisile da moraju da je promeni tj. da moraju da pređe na novu iako to ne žele, odnosno sve se svodi na promenu stanja tj. trenutnog statusa?
 
Zar nije da promociju koju imaš možeš koristiti sve dok je ti ne promeniš, tj. da je aktuelna promocija aktuelna i dostupna svima dok se ne izbaci iz ponude ali i dalje dostupna onima koji je koriste bez ikakve prisile da moraju da je promeni tj. da moraju da pređe na novu iako to ne žele, odnosno sve se svodi na promenu stanja tj. trenutnog statusa?
Au druže... Zavrtelo mi se u glavi pokušavajući da razumem tvoj post.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Zar nije da promociju koju imaš možeš koristiti sve dok je ti ne promeniš, tj. da je aktuelna promocija aktuelna i dostupna svima dok se ne izbaci iz ponude ali i dalje dostupna onima koji je koriste bez ikakve prisile da moraju da je promeni tj. da moraju da pređe na novu iako to ne žele, odnosno sve se svodi na promenu stanja tj. trenutnog statusa?
Nije

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
VIP SUper je bila valjda ona ponuda minuta u VIPu samo, i nesto neta.
 
Nova vipova pripejid promocija
f78e06fabaeec987c26ba500c5c7e2e7.jpg


Послато са moto g(6) play помоћу Тапатока
 
Da, znam ljude koji imaju tu promociju, 6000min, 6000sms, 60mb net-a, kako da i dalje to važi? Znači ko to korisiti može koristiti sve dok ne pređe na nešto drugo. Kada nastupi prva promena na nešto drugo tipa Žabalesku ili kako se već zove ili će se zvati, ćao zdravo, nema više nazad. To je ta promena trenutnog statusa koju pominjem.
 
Bilo je za 200 dinara Vip super, pa su pocećali cenu na 300.
 
Kako na jednom broju prelazim na VIP pripejd, zanima me šta znači ponuda ŽABALESKU PREPAID (30 dana)?
Da li to znači da kada uplatite 600 dinara vam skinu taj novac pa onda uplatite za minute i poruke koji su po 3 dinara ili tih 600 din ostaju pa se od njih naplaćuje po 3 dinara?
 
E *mjau**mjau**mjau**mjau* ga
Uplatiš 600 dinara, aktiviraš Žabu i 30 dana imaš na raspolaganju 200 minuta ILI sms, 3gb i neograničene PARALELNE minute u mreži.
 
Ali više nemaš onih 600 dinara? Ako treba da platiš parking ili pošalješ busplus upit, moraš da imaš dodatne pare?
Tako sam razumeo, ali nisam siguran da sam dobro razumeo, može neko da potvrdi? Mislim, trebaće mi info ako ikada uspem da prebacim detetov broj u vip.
 
Dobro si shvatio.
Ako ne pretvoriš 600din u žabu onda je minut skoro 12din a sms skoro 6din, ne može i jare i pare :)
 
Jasno, hvala. Dakle, žaba je kupovina 200 žetona, gde se žetoni troše za domaće razgovore van Vip-a (od 1.8. za sve domaće razgovore) i za sms poruke. 1 min ili 1 sms troše jedan žeton. Pored toga, dobije se i 3GB Internet saobraćaja. Pozivi unutar Vip-a su besplatni ako se žaba aktivira istog dana kada se uplati 600 dinara. (Samo do 1. avgusta!!!)
Nakon 30 dana, nepotrošeni žetoni nestaju i treba se setiti da se baš tog dana uplati kredit i aktivira nova žaba. Sa sajta:


Ako dopuniš svoj kredit sa iznosom od 600 ili više dinara dobićeš neograničene minute u Vip mreži na čak 30 dana! Bonus važi u nacionalnom saobraćaju.

Ako u istom danu, kada si uplatio dopunu od 600 ili više dinara, aktiviraš Žabalesku prepaid (30 dana), dobijaš još i neograničene minute u Vipu 30 dana.

7 Minuti u Vipu se odnose na sve Vip mobile tarife i promocije, osim za Maxi prepaid.
8 Od 01.08.2019. neograničeni Vip minuti uz dopunu u iznosu od 200RSD i više neće biti deo pripejd ponude. Potrošnja kredita će se tarifirati prema standardnom prepaid cenovniku.
 
Neograničeni minuti za uplatu 200 dinara i više u vip mreži koji važe 7 dana i neo. minuti prema vip mreži na 30 dana ako se istog dana aktivira žaba nisu isto. Mislim da gase samo tu prvu promociju. Videćemo od 1.8.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
^ovo vazi za sve korisnike, u Telenoru nema zvanicno nesto tako isplativo.
To sto neki imaju bolje promocije je samo za njih. I nazalost samo na po 7 dana, pa cimanje za reaktivaciju, pa ili cimanje na 7 dana uplate kredita ili razmisljanje da se ne zeznes i ode kredit za prekoracenje.. mislim, namerno to rade, da predjes na postpaid ;)

Kod VIPa je ovo barem 30dana, prepaid da nemas obavezu, ali toliko dugo traje da dodje postpaid.
 
Meni su klinke bile na sigurica paketu, vidim da je sada bolje uzeti žabalesku jer se dobija net od 3GB što je njima baš bitno, tako da ovih dana ističe ugovor i prebacujem na pripejd. A nije loše ni 200 minuta.
 
Sačekaj prvo da vidimo šta će da ponude od sutra. Verujem da će ponovo biti isplativ prepaid jer imaju jako puno korisnika, ali da vidimo ponudu najpre.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Trenutno sam na telenorovoj promociji 300din za poruke i pozive i 3gb neta na 7 dana za 99din ali mi to definitivno nije isplativa opcija zbog toga što nema nikakvog dodatka na mesec dana. Na mesec dana se opustiš i ne razmišljaš. Ovako proveravam stanje dal je isteklo da ne počne da mi skida kredit. Mada je ovo sasvim dovoljno od njih s obzirom koliko su skupi i do nekle mi odgovara jer se desi da sam u selu i tih 7 dana ne trošim ništa tako da ni ne aktiviram dodatak.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Bratu za tu promociju traže 450din da bi dobio 1350din :smash:
Nego ima i druge ponude koje su bile i pre ove, mada nisu jeftine 200-300din.
 
Zna neko kod kog operatera je najpovoljniji pripejd internet?

Послато са moto g(6) play помоћу Тапатока
 
Pripejd trojka mi deluje interesantnije od Totalno sve - 50% zbog 3 GB neta. Nadam se da uz ovo ne ide dodatno i uspostava poziva.
Kolika je inače cena minuta/poruka na pripejdu, nisam uspeo da nađem na sajtu?
1a868419d47f121fb925a7fadf95ad19.jpg
Imao sam jedan poziv od 42 sekunde, i skinuto je 16,4 dinara, kapiram da je uračunata i uspostava poziva, ali ne razumem kako je 11,9 + 3 dinara ispalo 16,4.

Totalno sve - 50% je definitivno najbolja promocija za nekog ko iole razgovara.
 
Imao sam jedan poziv od 42 sekunde, i skinuto je 16,4 dinara, kapiram da je uračunata i uspostava poziva, ali ne razumem kako je 11,9 + 3 dinara ispalo 16,4.

Tako što kod tih lopova prvi tarifni interval iznosi 90 sekundi pa ti razgovor nisu naplatili 3 dinara već 4,5.

No dobro, makar si imao tu promociju, obični smrtnici koji ne koriste promocije poziv od nekoliko sekundi plaćaju bezmalo 30 dinara.
 
Poslednja izmena:
Tako što kod tih lopova prvi tarifni interval iznosi 90 sekundi pa ti razgovor nisu naplatili 3 dinara već 4,5.

No dobro, makar si imao tu promociju, obični smrtnici koji ne koriste promocije poziv od nekoliko sekundi plaćaju bezmalo 30 dinara.
Hahaha, balkanska matematika, ovo mi nije bilo na kraj pameti. Izvrteo sam sve varijante sa i bez pdv bez rezultata. :)
Hvala na odgovoru.

@alfa
Jasno, ali ko ima treba da zna da je praktičnija od ovih gde dodaju skupu uapostavu poziva uz jeftine minute. Plus malopre pomenuto tarifiranje gde minut nije minut.
 
Poslednja izmena:
Vip objavio ponudu, ispade bolje od Zabe...

250 din - 50 min ili sms
300 din - 100 min ili sms i 2gb
600 din - 200 min ili sms, 4 gb + net za fb, messenger, viber i wa

Svi planovi imaju neogranicene minute u vipu koji imaju prioritet potrosnje, i svi planovi vaze 30 dana.
 
Poslednja izmena:
Ovo je super, sad pogledao na sajtu.

Mesečni plan 250, 300 i 600 (toliko i koštaju).

250: neo minuti u vipu + 50 min/sms
300: neo minuti u vipu + 100 min/sms + 2 gb
600: neo minuti u vipu + 200 min/sms + 4 gb + chat za viber, wa i fb.

Sve važi 30 dana.

Ponuda je bolja nego što je bila i bolje trenutno ne može da se nađe plus je dugoročno.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imao sam jedan poziv od 42 sekunde, i skinuto je 16,4 dinara, kapiram da je uračunata i uspostava poziva, ali ne razumem kako je 11,9 + 3 dinara ispalo 16,4.

Totalno sve - 50% je definitivno najbolja promocija za nekog ko iole razgovara.

I meni su ovako tarifirali,reklamirao sam Telenoru pa sad to rešavaju,problem je što kod njih postoji uspostava veze i dok sistemski to ne reše ne treba da daju dodatke sa bonus kreditom.
 
Nemaju svi tu opciju, a i oni koji je imaju, nemaju svi istu cenu.

Meni je Totalno sve 190 dinara nemam tih 50% popusta što je od jačih cena za tu promociju tako da izlazi 760 dinara mesečno.Dobijam 400 minuta,neo poruke,neo minuti u mreži i 5 GB.Nešto jača cena od Vipa ali i više svega.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno