Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto volim sto imam sposobnost da to odma provalim :) Suits batalio posle 4, 5 epizoda, Arrow posle 2..
 
Pogledao sam prve dve epizode serije The Fall.
Sasvim dobro za početak! Malo je prerano za ocenu ali 8/10 lagano za sad.
Hvala za preporuku!!!!!

Na "plakatu" za film The Host piše "od autora Tvajlajt sage". To je preporuka ili upozorenje? :d
 
Poslednja izmena:
Jel neko gledao Wolverine-a? Ja kad sam video 42/100 Metacritic score odmah sam se oladio. A opet sa druge strane čitam review-ove normalnih likova i svi kažu da je super cool ...

pogledao sinoc...ok je film, drzi paznju, bas nemam sta negativno da kazem ovako osim sto mi smeta to japansko okruzenje. obavezno pogledati film do kraja
 
kakav je 3d? vredi li ga tako gledati. ovaj vikend ce mi biti bioskop vikend pa da se ja pripremim kako treba
neko je naveo da mu je pacific rim bio los u 3d, meni u areni bio odlican. bolji od ostalih filmova sto sam gledao.
 
Ja samo da javim da mi uopšte nije legao Oblivion, čak sam par scena premotao kako bi se film što pre završio, ali vidim da dajete visoke ocene.
 
Kako ko, ja mu nisam ni iz daleka dobru ocenu dao, previse toga mu fali...
 
Meni je Oblivion sasvim ok. Jedan od retkih SF filmova u poslednje vreme koji zapravo ima koherentan zaplet i normalan ritam, bez nepotrebnog trpanja CGI karakondžula i eksplozija i gde treba i gde ne treba.
Stilski je lepo odrađen i muzika je isto odlična.
 
Meni se u Oblivionu bas nije svidela muzika, totalni overkill.
 
kakav je 3d? vredi li ga tako gledati. ovaj vikend ce mi biti bioskop vikend pa da se ja pripremim kako treba
neko je naveo da mu je pacific rim bio los u 3d, meni u areni bio odlican. bolji od ostalih filmova sto sam gledao.

nemam pojma, izbegavam 3d jos od avatara
 
Ja nešto sumnjam da valja u 3D. Po trejeleru pre Pacific Rim-a rekao bih da nema uopšte efekat zato što je loše konvertovan.
 
Savageshttp://www.imdb.com/title/tt1615065/
jao koja glupost. Sve u filmu sto ima veze sa glavnim likovima je apsolutno ******. film je mogao da bude mnogo bolji bez glupe naracije i odvratnog kraja.
4/10.
 
Ovaj Oblivion je totalno OK. 1 pitanjce
Jel su aliensi jednooka piramida unutar piramide i sa onim jadnim dronovima koje dzejmi lanister ubija s ledja porazili ljude ?
Poprilicno glupavo deluje.
 
Nije glupo pitanje, neke stvari, kao to recimo nisu predstavili razumljivo.

Film je vrlo dobar, sto se ne bi moglo reci za Colony na primer.
 
Poslednja izmena:
Ovaj Oblivion je totalno OK. 1 pitanjce
Jel su aliensi jednooka piramida unutar piramide i sa onim jadnim dronovima koje dzejmi lanister ubija s ledja porazili ljude ?
Poprilicno glupavo deluje.
U jednom delu filma Freeman prica kako su prvo unistili mesec sto je shebalo generalno Zemlju, a onda poslali klonove najboljeg naseg ratnika od metar i zilet Toma Kruza da dokusuri ono sto je ostalo ;)
 
Изашао YIFY-јев RIP Oblivion-а, и ето одмах 100 коментара на исти. :d
Скида се. :D
 
Izasle su neke mnogo bolje verzije od te ranije... taj yify je po meni pogodan samo za tablete ili slicno... no ovo nije tema o tome...
 
YIFY је што се тиче HD rip-ова пандан ономе што је аxxo за DVD rip-овe.

Иначе препорука за Assault on Wall Street (2013)
http://imdb.com/title/tt2368553/
први филм Уве Бола који ваља :D

мада и овај може да прође
Rampage (2009)
http://imdb.com/title/tt1337057/

Како је рекао један филмски критичар, чак и покварени сат 2 пута дневно показује тачно време :p
 
Dao bi ja vama jedan 'dobar bioskop' sto kaze vlasnik zatvorenog Video kluba iz kraja, i da premotate kasetu pre vracanja..
 
YIFY је што се тиче HD rip-ова пандан ономе што је аxxo за DVD rip-овe.

Иначе препорука за Assault on Wall Street (2013)
http://imdb.com/title/tt2368553/
први филм Уве Бола који ваља :D

мада и овај може да прође
Rampage (2009)
http://imdb.com/title/tt1337057/

Како је рекао један филмски критичар, чак и покварени сат 2 пута дневно показује тачно време :p

Ta dva filma su razlog zašto imdb smrdi. Gomila američkih internet neckbeard gubitnika na sam pomen Nolanovog imena lepi desetke a jedinice kada vide da negde piše Uwe Boll. Sve to treba u Avganistan poslati, da ih talibanii nauče neke stvari.
 
Ta dva filma su razlog zašto imdb smrdi. Gomila američkih internet neckbeard gubitnika na sam pomen Nolanovog imena lepi desetke a jedinice kada vide da negde piše Uwe Boll. Sve to treba u Avganistan poslati, da ih talibanii nauče neke stvari.

Si gledao Following, Memento i The Prestige? Ako nisi, moj ti je savet da odgledas jer si mnogo propustio. Batali Dark Knight trilogy i Inception (koji je obican prolazni blockbuster samo napravljen kako bb treba i da izgleda), odgledaj ova 3 i prestani da kukas o Nolanu. Lupaju i njemu keceve Avengers fanovi.

Od Uwe Bolla je jedini (koji sam ja gledao) dobar Postal, ima svojih momenata i bolji je od 80% komedija koje se danas prikazuju. Posle toga sam gledao prvi in the name of the king (mrzi me da capitalizujem), i Blood Rayne i rekao sebi nikad vise film od njega. Te filmove koje je naveo covek zapitajte se da li su stvarno dobri ili su samo dobri u odnosu na druge njegove filmove, jer je bitna razlika. Njegov najbolje ocenjen film, od 25 filmova, na RT ima 14%.
 
Memento i Prestige su po meni njegovi najbolji filmovi.
 
Memento i Prestige jesu njegovi najbolji filmovi i odlicni su ali postoji brdo rezisera koji su svojim filmovima zaduzili filmsku umetnost dok on to ni jednim svojim ostvarenjem nije uradio. Covek je jednostavno precenjen a njegovi filmovi zaradjuju i cene se vise nego sto realno vrede.
 
Konacno poceh da gledam Hodajuce mrtve :), dobra letnja razonoda :D.
Za sad je utisak odlican, posle odgledane prve sezone.
 
Jedino je prva sezona vredna gledanja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno