Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[YOUTUBE]gklrONZ51w8[/YOUTUBE]


Ne mogu da docekam ovo aaaaaaaaa...
 
To nije film već nastavak (ili rimejk) čuvene dokumentarne emisije koju je vodio Carl Sagan. Trebao si da postuješ u sci-fi temi.
 
Znam ja vrlo dobro sta je, jeste dokumentarac ali je u pitanju serijal od 13 epizoda, zato je postavljeno ovde... ;)
 
Ako ćemo da najavljujemo serije, evo jedne i od mene. Lost Angels, nova serija Frank Darabonta (od kako je napustio The Walking Dead serija je u gorem stanju raspada od zombija iz iste serije). Shane je u glavoj ulozi a tu je negde i Dale. Generalno izbor glumaca u serije je odličan (mnogo poznatih likova) a radnja je praktično LA Noire. Pilot epizoda kreće krajem godine. Zabeležite u te vaše online podsetnike da slučajno ne zaboravite jer će sigurno biti The Show 2014. godine ;)
 
Serija The Tudors - ocjena 7.5/10. Preporuka.
 
Upravo odgledah film ,, the mosquito coast " sa Harrison fordom film je dobar i topla preporuka od mene :)
 
Now you see me

Film je generalno dobar i vredi ga pogledati, ali sam nekoliko puta pomislio kako bi bilo vreme da se zavrsi.
Negde je ocigledno da su se previse trudili da sve bude spektakularno i tamo gde nije bilo potrebe. Pred kraj pogotovo. Osim toga, malo je preteran. Sve sve, ali hipnoza...
i za kraj "i didn't see that coming" momenat ubacen na silu jer takav film mora da ima takav kraj. samo sto iznenadjenja nije bilo i sve je bilo predvidivo. taj neko (da ne kvarim sada ko, sta i zasto) je mogao da bude bilo ko.
6.5/10. film je vise za kucno gledanje u petak uvece sa drustvom, gde nije nepristojno viknuti "ma jeeeeste", nego za bioskop. Dakle, treba ga pogledati, ali ne za punu cenu bioskopske karte
 
Now you see me

Film je generalno dobar i vredi ga pogledati, ali sam nekoliko puta pomislio kako bi bilo vreme da se zavrsi.
Negde je ocigledno da su se previse trudili da sve bude spektakularno i tamo gde nije bilo potrebe. Pred kraj pogotovo. Osim toga, malo je preteran. Sve sve, ali hipnoza...
i za kraj "i didn't see that coming" momenat ubacen na silu jer takav film mora da ima takav kraj. samo sto iznenadjenja nije bilo i sve je bilo predvidivo.
taj neko (da ne kvarim sada ko, sta i zasto) je mogao da bude bilo ko
.
6.5/10. film je vise za kucno gledanje u petak uvece sa drustvom, gde nije nepristojno viknuti "ma jeeeeste", nego za bioskop. Dakle, treba ga pogledati, ali ne za punu cenu bioskopske karte

Ja sam zato išao utorkom da ga gledam kad je cena 100din niža u NS Areni ;).
Za
"i didn't see that coming" momenat ubacen na silu
i
taj neko (da ne kvarim sada ko, sta i zasto) je mogao da bude bilo ko
se u potpunosti slažem. Najviše me je impresionirala u filmu ona jurnjava na mostu, jako su je lepo uradili. Doduše onaj beemer je imao neki baš nasviran motor što se itekako čulo po zvuku, iako su hteli da ga predstave kao regularnu verziju - reklama za BMW ;).
 
Trazim da pogledam urnebesnu komediju u kojoj se ne pojavljuju pijani i drogirani tinejdzeri kojima je poenta da nesto opale. Preferiram neke matorce, staracki dom, bolnicu ili nesto slicno.
Ajmo, dajte neku preporuku. :p
 
^ aj mozda i moze da se gleda al ja ne bih to opet uradio ni za 500e :d

Nisam gledao ovaj film ali neki ortaci rekose da je dobar, isto tako da je onaj iz 2010 (usa verzija valja) djubre. Znaci juri ovaj iz 2007

http://www.rottentomatoes.com/m/death_at_a_funeral/
 
Wrong Turn 5: Bloodlines (2012)

Pa dokle bre vise?! :d

Sto je najjaci fazon, koliko god los bio bolji je od 3 i 4. Prvi mi je ok, drugi zanimljivo djubre (oba bolja od the hills have eyes), 3/4 uzas (mada u 4 zadnja scena.. :d).

film je izvukao Doug Bradley, u filmu Maynard, dovoljno je bolestan i uverljiv za jedan ovakav trash a i sam film je surov
 
WT5 je smeće ako očekuješ ozbiljan horor (ako uopšte i postoji tako nešto), ali ako se opustiš i uživaš u budalaštinama postaje zabavan :D
 
A koji jos WT je ozbiljan horor? :d a i svi slicni filmovi sa nakazama :)

Mislim da sam mnogo vise vremena izgubio uz 3 i 4 nego uz ovaj WT5..
 
Hills have eyes npr. mi nekako deluje ozbiljnije. Mislim na ovaj rimejk, koji je režirao Alexandre Aja. Obavezno overiti i njegov Haute Tension, ako nisam ranije spominjao.
 
Ne znam, prva ''brda sa ocima'':d sam gledao mozda pola sata i obrisao, uzas :)

A Haute Tension sam odavno bukmarkovao ali stalno zaboravim da gledam, samo da nije kao Martyrs :d
 
Poslednja izmena:
Haute Tension je bolestina teska. Dobar je :)
 
@dulsrules - Monty Python, Benny Hill, Blackadder...
 
Hvala drugari ;)
 
Oblivion - meh 5/10
 
Vezano za oblivion

Mozda ja ne shvatam sci fi ali jel to zemlju napala piramida sa crvenim okom :D
 
Film je totalno blend, poprilicno brzo sam provalio u cemu je fora.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno