Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Pacific Rim" 6/10 samo zbog kvalitetne produkcije. Ukusi su različiti, ali meni stvarno nije jasno čemu i čime se to ljudi raspamećuju. Izakani šablon do šablona i jednodimenzionalni likovi. Jedino me je dotakao tužni početak scene sa cipelicom, sve ostalo u filmu je miks efekata "Transformersa", dubine "Dreda" i karakterizacije "Duma".
 
Ja neke od ovih filmova prosto moram da gledam :d Ili bar da probam.

http://www.rottentomatoes.com/guides/worst_summer_movies/

Sa te liste:
Spy Hard - Leslie Nilsen - what's not to like ;)
Catwoman - par finih kadrova Hale Beri .. inače šit
The new guy - skroz dobro zezanje sa high school klišeima
Serving Sara - samo zbog gledanja u Elizabeth Hartley

Naravno, apsolutno su filmovi da ugasiš sve kritičke poglede, mozak na ispašu, poželjno je i da te malo uhvali ladno pivo na ove vrućine ... i onda mogu da legnu ...
 
^ fala al' mozda samo neki odgledam :)

Sto je najjaci fazon opet mi se gleda Black Sheep :d (pisao sam par strana u nazad, mnogo dobar trash :))
 
Off obrisan. Lična prepucavanja na PM.
 
Zamislite da sam na imdb-u napisao review u skladu sa pravilima u kome sam naveo kako Srbi nisu vehabije, bez vredjanja i slicno... Za film Killing Season i izbrisase ga majstori, kazu "(This review was deleted by IMDb based on an abuse report filed by another user)".

Valjda treba da cutimo kada nas pljuju.
 
Cekaj ti si gledao ovo smece i onda gubio vreme na review, i to na imdb-u? Sto ne rece da ti je dosadno.. sta umes da radis, naci cemo ti nesto :D?

Stavi ovde review (u spoiler), verovatno si se fokusirao na kontraofanzivu, a ne na sam film?
 
Ma 'de gledao, odgledao 15min. Srbin sa prezimenom Kovac vehabija, pa to je tesko zamilsiti i u zoni sumraka... Nisam nista otkrivao, propratio pravila pisanja, maltene se prica svela na to da Srbi nisu vehabije i da ne mogu biti. Nista sto nije u skladu sa pravilima. Neko prijavio [verovatno neki dzafta kurafta] i izbrisali majstori.
Jbga smucila mi se prica vise i zato i napisah review, nije da mi je bas zabavno pisanje review-a na nekom sajtu u vezi nekog filma. :)
 
Poslednja izmena:
Ozbiljno, pogledaj samo trailer ili opis filma, i to je dovoljno, imas par postova inzad link koji sam postavio.
 
Ma 'de gledao, odgledao 15min. Srbin sa prezimenom Kovac vehabija, pa to je tesko zamilsiti i u zoni sumraka... Nisam nista otkrivao, propratio pravila pisanja, maltene se prica svela na to da Srbi nisu vehabije i da ne mogu biti. Nista sto nije u skladu sa pravilima. Neko prijavio [verovatno neki dzafta kurafta] i izbrisali majstori.
Jbga smucila mi se prica vise i zato i napisah review, nije da mi je bas zabavno pisanje review-a na nekom sajtu u vezi nekog filma. :)
Kako si pisao "review" posle odgledanih 15 min :D.
 
Karikiram malo... veci deo sam premotao... a veruj mi da bi i 5min bilo dovoljno za review. Emil Kovac, vehabija, Srbin koji pobi pola US populacije lukom i strelom. :)

Cela prica podseca na:
[youtube]o5_EqGKvQvI[/youtube]
 
Ne aman to, nego scenario za film iz Mucki. ;) Nisam nasao bolje na tjubu... ko je gledao zna o cemu se radi...
 
Zamislite da sam na imdb-u napisao review u skladu sa pravilima u kome sam naveo kako Srbi nisu vehabije, bez vredjanja i slicno... Za film Killing Season i izbrisase ga majstori, kazu "(This review was deleted by IMDb based on an abuse report filed by another user)".

Valjda treba da cutimo kada nas pljuju.

Каква смо нација вероватно је неки наш пријавио можда баш овај што учествује на овој теми .

The reader 2008- један врло квалитетан филм 8/10
 
Trance (2013)

Moze da se gleda, dobar, drzi paznju ali i nervira nekim glupostima.
 
Idemo :)

 
Sada sam odgledao only god forgives i pitam se wtf. Gluplje ne moze od ovoga.
 
White House Down - 8/10

Nisam očekivao da će me film zabaviti ali ipak jeste. Bilo mi dosadno, taman za još jedan nebulozni Emmerich style film, bar sam tako mislio.
Akcija u stilu Die Hard filmova, pajkan na pogrešnom mestu u pogrešno vreme (nije spoiler, imate i u traileru), crni predsednik "Obama style", glupi negativci (bar većina) ... klišea koliko hoćeš, ali nije dugo takvih filmova bilo i mogu reći da sam i uživao.
 
The Others (2001) - Upravo ga odgledah na TV-u, dobar blag horor o kucnim duhovima sa jakim obrtom na kraju. Preporucujem da IMDB stranu ne spustate ispod spiska uloga jer je dole prepuno spojlera a pogotovu naslovi sa foruma koji bukvalno prepricavaju poentu filma.
 
Ne brini, ti si verovatno bio poslednji covek na svetu koji nije gledao The Others. :p
 
Pa da ga je neko preporucio ovde ovako kao ja mozda bih ga i gledao :D.
 
Snitch 2013 - jednostavno film krca,film treba obavezno pogledati,sve vise pocinjem da volim dvejna dzonsona :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno