Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Napljuvaste Oblivion mnogo. Odgledah danas nije uopšte loš film. 8/10

Ispade mi telefon na parket dok sam pisao komentar j**o me Oblivion.
Ja koliko vidim, ovde ga svi hvale.
Meni se uopšte nije svideo.
Režiser zna koje ljude da uzme za sf i dizajn, m83 odradio dobru muziku, čak ni tom kruz nije nepodnošljiv, ali mi film opšte nije legao.
Prventsveno mlak scenario i gluma.
Od mene 6/10
 
Ne znam, meni je ok. Podseća na Mass Effect, mislim na okruženje i muziku.
 
Oblivion, bas sam uzivao.
Atmosfera je fenomenalna, mir, tisina, spor film, kamera super, nema shaky cam gluposti, rezija, sve po mojoj meri, sa ukusom i nista preterano.

E sad, sto scenaristu nismo dobili boljeg, mora nesto i da ne valja.
 
Meni je Oblivion takodje bas legao. Solidnih 7.5,8/10
 
Bacim pogled na opus rezisera Oblivion-a, i iznenadim se da je radio jos samo jedan film, Tron.
Ranije me nije privlacio, pa nisam ni pogledao, ali rekoh ajde da probam sada.

Tron, ima isti smek kao oblivion, film odlican.
Naravno, scenarista takodje, ne-odlican.
 
Kakav je osecaj skloniti ruke sa volana usred tunela u Most Wantedu, dok u pozadini ide we could be Heroes?
 
E? :)
 
Los pokusaj da ispadnes kersme ;)
 
Europa Report (2013)

Vrlo dobar SF film.
Vredi pogledati.

7/10
 
Одгледао Обливион и могу рећи да сам задовољан. Био бих чак и одушевљен да нисам очекивао скоро све шта ће се догодити. У сваком случају свака част за филм, мора се одгледати. Не готивим Том Круза али му је легао филм као будали шамар.

Филм Odd Thomas, управо завршио гледање...... добар филм али не и одличан. Али у сваком случају сам задовољан што сам га погледао и било би штета да нисам. Глумачка екипа је супер.
 
Svi se uglavnom slažu da je Oblivion jedan od najboljih Tomicinih filmova.

Ja sam juče gledao World War Z 3D, ne znam zašto do sada nisam, i mogu reći da mi je od svih filmova ove godine upravo WWZ bio najprijatniji za gledanje.
Ono što nisam baš očekivao je da je 3D u filmu neverovatno dobro urađen, mada nisam 100% siguran zašto je trebao biti u 3D. Ima gomila filmova koji su za 3D pa je rađena šugava konverzija, a ovde je pravi 3D.
Priča je super, gluma odlična, ima taman dosta akcije da bude zanimljivo a da u isto vreme ne bude glupavo tj još jedan film sa puno eksplozija. U određenim delovima filma atmosfera je kao i The Last of Us igri.

Inače sam veliki fan MUSE-a pa mi je i muzika u filmu bila do jaja, mada u nekim malo žešćim scenama bih ubacio dozu "Supremacy"-ja sa zadnjeg albuma, a ne samo Isolated System. Doduše ne žalim se uopšte 10/10.
Bila bi devetka da nije sjajnog 3D-a koji nisam očekivao.

BTW što se 3D-a tiče u ARENI Dolby sala 3 je puno prijatnije iskustvo nego DepthQ 3D sala 5. na onom velikom platnu kao da se nešto izgubi, ima dosta crosstalk-a dok sa Dolby-jem nema ni trunke osim u prvih 5-6 sekundi dok se oči ne naviknu.
 
Svi se uglavnom slažu da je Oblivion jedan od najboljih Tomicinih filmova.

Ja sam juče gledao World War Z 3D, ne znam zašto do sada nisam, i mogu reći da mi je od svih filmova ove godine upravo WWZ bio najprijatniji za gledanje.
Ono što nisam baš očekivao je da je 3D u filmu neverovatno dobro urađen, mada nisam 100% siguran zašto je trebao biti u 3D. Ima gomila filmova koji su za 3D pa je rađena šugava konverzija, a ovde je pravi 3D.
Priča je super, gluma odlična, ima taman dosta akcije da bude zanimljivo a da u isto vreme ne bude glupavo tj još jedan film sa puno eksplozija. U određenim delovima filma atmosfera je kao i The Last of Us igri.

Inače sam veliki fan MUSE-a pa mi je i muzika u filmu bila do jaja, mada u nekim malo žešćim scenama bih ubacio dozu "Supremacy"-ja sa zadnjeg albuma, a ne samo Isolated System. Doduše ne žalim se uopšte 10/10.
Bila bi devetka da nije sjajnog 3D-a koji nisam očekivao.

BTW što se 3D-a tiče u ARENI Dolby sala 3 je puno prijatnije iskustvo nego DepthQ 3D sala 5. na onom velikom platnu kao da se nešto izgubi, ima dosta crosstalk-a dok sa Dolby-jem nema ni trunke osim u prvih 5-6 sekundi dok se oči ne naviknu.

Jesam li ti rekao:D
 
Posto se sinoc malo odmaralo pogledah dva dobra filma :) prvi je sa Halle Berry ,, the call " a drugi je ,, Olympus Has Fallen ". Topla preporuka za oba filma uzivajte :)
 
Najveća mana Obliviona je Tom Kruz, da je igrao drugi glumac utisak bi bio mnogo bolji. Kruz svemu daje cirkuski efekat i nemoguće mi je ozbiljno shvatiti film sa njim u glavnoj ulozi - moje mišljenje.

A Olga blista. Veliki sam njen fan i uvek me šarmira kad je vidim na ekranu. Mogu misliti kako to luče izgleda uživo. ;)
 
fast and furious 6
filme je, ocekivano, prilicno glup, ali sam dobio tacno ono sto sam zeleo od njega. tesko ga je oceniti jer bi trebao da dobije ocenu 3/10, ali je film zapravo zabavan i gadja gde treba.
jedva cekam da vidim sta ce statham raditi u sledecem nastavku.
 
Pitao sam vec ovo, odavno ali niko nije znao odgovor.. guglao sam dosta i nisam nasao ovaj film.

Mozda tako oko '94 kao klinac gledao neki ''horor'', niskobudzetni verovatno, evo cega se secam - ''nesto'' masakrira ljude, prvo pored nekog groblja u sred bela dana :d a posle gde stigne :d

E sad, kapiram da bi neko mogao da se seti filma jer to ''nesto'' lici na hibrid Kabala iz MK i Predatora :d :) Ako se dobro secam.. Kraj je show
valjda ga ubiju nekako i zavrsna scena kamera se udaljava od groblja i on opet izlazi, isto preko dana :d

Kao mali sam se iscimao i ocu opet da gledam i da se smejem :) Dosta sam trazio po netu ali ne vredi, nisam nasao koji film je u pitanju.
 
Sva sreca pa nisi opisao 97% horora iz tog doba.
 
Dobro to je tacno :d ali reko mozda se neko seti..
 
Mud 2012, preporuka za odmaranje, mada su mogli opušteno da skrate film za jedno 20 min (predugo traje 2 sata i 10 min). Matthew McConaughey je baš dobro odglumio jedino što na početku filma znaš kakav je kraj, to me smorilo (mada je tako u 99% današnjih filmova).
 
Europa Report, nastavio sa scifi filmovima, i sta znam, da je pilot neke serije ok, ne zasluzuje da bude film ni po kojem osnovu.
 
Mud 2012, preporuka za odmaranje, mada su mogli opušteno da skrate film za jedno 20 min (predugo traje 2 sata i 10 min). Matthew McConaughey je baš dobro odglumio jedino što na početku filma znaš kakav je kraj, to me smorilo (mada je tako u 99% današnjih filmova).

+1 za Mud.

Obavezno gledati i Take Shelter od istog rezisera.
 
Europa Report, nastavio sa scifi filmovima, i sta znam, da je pilot neke serije ok, ne zasluzuje da bude film ni po kojem osnovu.

upravo i ja zavrsio i slazem se. inace nisam neki ljubitelj ovakvih filmova (niskobudzetni psiho triler). smeta mi i dokumentarni prikaz. postoji brdo kratkih filmova sa slicnom tematikom na YT.
 
Flight.
Umro sam od dosade
Uz Grey i The Huntera najdosadniji film koji sam gledao u poslednje vreme....

Ako vam se već gledaju ovakvi filmovi bolje pogledajte Fearless iz 1993 sa Jeff Bridgesom koji je po dosadi tu negde sa Flightom ali ipak ima bolji kraj....
 
Tebi bolje leže filmovi poput White House Down ili Olympus has fallen, Transformers, Fast&Furious.

Tj bar mi se čini po ovom što si napisao za Flight, jer gledao sam film i izuzetno je cool i zanimljiv.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno