Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Your Honor, šteta, delovalo je da će da bude odlično međutim kako odmiče sve veći pozdrav sa logikom.
Svakako ću nastaviti.
 
Poslednja izmena:
Zavrsio Ozark S3, nesto najbolje sto sam gledao uz Dextera i Dark u 2020.. Neko rece da je spora serija, sto po meni, nema veze sa istinom. 8/10.

Moze preporuka za nesto slicno.

P. S. Mislim da ce S4 biti sjajna..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Sta znam, nije ni spora nista specijalno. Glumci su ok, likovi su upecatljivi, lako se uzivis u pricu..

Meni je npr House of cards spora, to nisam mogao da gledam. I Zicu sam pocinjao jedno 3-4x, na kraju odgledah [emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Na preporuku krenuo da gledam domacu seriju 12 reci,i nakon 4 ep.mogu reci da serija ima potencijala da bude skroz dobra.Uvukla me u pricu,glumci solidni.Mislim da je od mnogih koji se sada prikazuju bolja.Muzika je ono sto me posebno odusevljava na kraju ep.:D
 
На РТС планети до 15.01. могу се ( за оне који желе ) погледати све епизоде домаћих серија "Кости" и "Месо".

Послато са Nova 5T
 
Odlična informacija, hvala.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Tiger King, au kako me navukoste na ovu blasfemiju. Pada bindz posle duze vremena.
 
Alo kakav spojler kad sve sto sam rekao ima u trejleru? O cemu vi pricate? Odgledas trejler i vidis sve a ovde dobijas neke kaznene poene jer se neko zali, ma ajde bre...
 
Slom odlicna serija. Izbindzovao je danas. :)
 
Jeste odlična, ja isto izbindzovao pre nekih nedelju dana.


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Your Honor, šteta, delovalo je da će da bude odlično međutim kako odmiče sve veći pozdrav sa logikom.
Svakako ću nastaviti.
pusti rezime ako izguras celu sezonu, ja se zeznuo pa krenuo u nadi da je mini serija ali posle prve ep. i nebuloznoh "dogadjaja" i sve sto ga je pratilo deluje kao da ce da bude 4, 5 sezona vrtenja u krug
 
Cobra Kai sezona 3, dobra kao i predhodne dve, mada mozda i najbolja do sad, svidja mi se sto su iskopali originalne glumce iz filmova.
 
Cobra Kai sezona 3, dobra kao i predhodne dve, mada mozda i najbolja do sad, svidja mi se sto su iskopali originalne glumce iz filmova.
Šta su ti ukusi [emoji16] .
Prva sezona vrlo dobra,
druga za klince eventualno tinejdžere sa možda 5 dobrih fazona u celoj sezoni,
treća negljedljiva.
 
Ja sam prestao tako negde u drugoj sezoni. Pocela je da mi bude sapunica, a ne karate kid.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Equinox
Danska serija Netflix.

Bio malo skeptičan ali mi se svidelo, sve u svemu 8/10.

Pohvalna je i gluma glavne glumice našeg porekla, Danice Ćurčić.

Misterija, drama malo njihove mitologije, sve u svemu zadovoljan sam. Preporuka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
pusti rezime ako izguras celu sezonu, ja se zeznuo pa krenuo u nadi da je mini serija ali posle prve ep. i nebuloznoh "dogadjaja" i sve sto ga je pratilo deluje kao da ce da bude 4, 5 sezona vrtenja u krug

Your Honor bi trebalo da ima samo ovu sezonu. Mada ima oprečnih infomacija na netu negde piše limited time show a negde mini serija
 
Equinox
Danska serija Netflix.

Bio malo skeptičan ali mi se svidelo, sve u svemu 8/10.

Pohvalna je i gluma glavne glumice našeg porekla, Danice Ćurčić.

Misterija, drama malo njihove mitologije, sve u svemu zadovoljan sam. Preporuka.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Au hvala na komentaru, deluje po mom ukusu. Stavljam na listu! :)
 
Alo kakav spojler kad sve sto sam rekao ima u trejleru? O cemu vi pricate? Odgledas trejler i vidis sve a ovde dobijas neke kaznene poene jer se neko zali, ma ajde bre...
Meni lično ono što si napisao nije nepoznato niti je spojler ali budimo iskreni - misliš li stvarno da svi koji počnu da gledaju neku seriju, naročito nakon ovdašnje preporuke, prvo overe trejlere!?

Koliko ljudi, počevši od mene, uopšte i ne pogledaju trejler već jednostavno počnu da gledaju neku seriju i završe je, čisto da im trejler ne bi odao neke detalje i upropasti im ugođaj - a što se sve češće dešava.

A da si onima koji su tek počeli da gledaju seriju (i onima koji još nisu) otkrio i previše u svom komentaru i lepo ispojlerisao priču - jesi, ljutio se ti ili ne.

Jedino što je verovatno moglo bez kaznenih poena...
 
Obavezno neko ko nije ni počeo da gleda seriju uzme da gleda trailere za season 3,4,5...
 
sva sreca pa su vikinzi u pitanju koje niko ne planira da gleda od pocetka nego samo poslednju sezonu
 
Ja sam gledao do pola 4 sezone, čak sam izbrisao odgledane epizode sa Trakt naloga da mi se ne pojavljuju u Kodiju
 
Drustvo gde mogu da nadjem nase ove novije domace serije online ili da "kupim", da li postoji neka opcija?

Naravno da slika bude sto bolja, ne neki cam ultra low bitrate snimak...
 
^^ Uglavnom na torrentima.
Trenutno su (do 15.1.) u slobodnoj ponudi Meso i Kosti, na Rts planeti. Obe odlične

Edit: @Ma[emoji2400]e ispod je u pravu, slobodne su do 31.1.
 
Poslednja izmena:
Jos neko je pomenuo do 15.01.

Kod mene pise do 31.01. U aplikaciji od prvog dana.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6287238]Jos neko je pomenuo do 15.01.

Kod mene pise do 31.01. U aplikaciji od prvog dana.
Ја сам споменуо да је до 15.01. - тако је стајало 01.01.
Мада, можда сам и ја погрешио.

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Klan domaca, utisci , hvala

Zabavno, pomalo naivno, kratak opis uspona sitnih kriminalca na lestvici "podzemlja", prispelih u BG iz seoske zabiti planinskih predela Srbije...

Dobra fora je sto u odjavni svake epizode pise da "nije po stvarnim likovima i dogadjajima...", a
ime najvećeg baje podzemlja, prvog ukokanog lika i prilika da se "to" uradi je "Tigar", koji je bio "na vezi" sa "službom", koja kasnije pokušava da kontroliše i podstiče ubijanje onih koji su im ubili "štićenika"...

Sve u svemu nesto drugacije, moze zabaviti gledaoca, pogledati prve 2 epizode pa ako se primi nastaviti gledati...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno