Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja spremio i Season 2. Da iskoristim višak slobodnog vremena. :)

Sent from my landline using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1. i 2. sezone su podjednako dobre, u 3. malo opada kvalitet pre svega scenarija, ali tu je debeli Ewan McGregor i njegov lik da izvuče stvar...

EDIT: Ja počeo gledati 4. sezonu, odgledao prvu epizodu, i nekako me ne vuče da gledam dalje...
 
Poslednja izmena:
K... K... Kure, k k K kure..enigma si neresiva, fenomen za pandure! :)
Fargo serija bila dobra prve 2.... posle toga jad i cemer.
Ima i 4. sezona?
O boze
 
  • Like
Reagovanja: M J
The Expanse - odlegao prve 2 sezone. Gledljivo, može da prođe ako se ima viška vremena.
Dexter - odlegao prve 2 sezone (opet). Sjajna serija.
Kod mene obrnuto, Dexter obrisao posle par epizoda. A imao sam ceo serijal skinut.

The Expanse, jedna od boljih serija.
 
The Expanse - Fantasticne prve 4 epizode 5 sezone.
Inaros j... ne vadi :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Predlog, sledeći put napiši ime serije da ne moramo da otvaramo linkove ako smo gledali.
 
.. i odgledaj za nas :D
 
His Dark Materials, druga sezona bolja od prve. Zanimljiva, meni se svidela. Mozda jer me atmosfera pomalo potseca na Myst.
 
Gledam Otpisane i Bata Kameni samo sto Krigera jos nije igrao. :d
 
Poceo sam pre par dana da gledam Dark, stvarno je mnogo dobra i zao mi je sto je ranije nisam ispratio :( danas valjda zavrsavam celu seriju tako da sam otvoren za preporuke.
 
Poceo drugu sezonu Manhunta, bas cudan trip s obzirom da sam vec odgledao Richard Jewella...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Gotham sam odgledao ispocetka jer ranije kad sam je gledao sam propustio neke epizode i nisam odgledao do kraja.

Prve dve sezone su mi dobre, treca je visak, cetvrta i peta su kompletno besmislene, scene su ocajne, borbe su ocajne i prica je ocajna. Kao da nisu isti ljudi pisali, mada i to je moguce, nisam gledao ko je pisao.
Poceo sam pre par dana da gledam Dark, stvarno je mnogo dobra i zao mi je sto je ranije nisam ispratio :( danas valjda zavrsavam celu seriju tako da sam otvoren za preporuke.
Dark sam krenuo danas, pogledao dve epizode, za sad mi je vrhunska.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Slažem se, ali opet kao celina je remek delo.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ja baš zbog toga, kada sam odmah na početku provalio o čemu se radi, a gledao sam film, odustao sam od gledanja te sezone.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Ja sam odlucio da odgledam, mada bih rekao da je u filmu sve to lepo spakovano, dok u seriji razvlace pricu do daske.
 
Dark uz Dextera najbolja serija koju sam gledao ove godine.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Zna li neko dobre emisije na foru Paklene Kuhinje? Osim Kitchen Nightmares-a, to bi trebalo da gledam uskoro.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Expanse prvih 4 epizoda zadnje sezone rasturaju, ovo bolje da sačekam da sve izadje pa da izbindzujem.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno