Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odmah se to sece posle prve eventualno druge epizode, istancao sam osecaj da prepoznam djubre odmah, a srecom ima 50 dobrih serija da se gleda svakog trenutka.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
^ istina. Ja uvek pogldam i drugu jer mi se više puta desilo da pilot epizoda bude očaj, ali se ispostavi da je serija odlična i obrnuto... za dobre serije u svakom trenutku si potpuno u pravu. Uvek ih ima dovoljno da ne mora da se gleda smeće.
 
Counterpart, meni ne lezi uopste...ne vidim, bilo kakve veze sa Fringe-om i preskocicu seriju ;)
 
verovatno zbog premise sa

alternativnim/paralelnim univerzumima

Ali ne znam zasto se uvek spominje i uporedjuje sa Fringe-om kada je rec o takvim serijama?
 
Ne znam za vas ali meni je ova današnja Star Trek Discovery epizoda nešto najbolje od ST-a što sam u životu gledao.
 
Upravo tako. ST. Discovery današnja epizoda razvalila sve do sada.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
thx za info, taman mogu odmah sada da bacim pogled. :)

+edit
@fain2
Izašla nova knjiga Expanse serijala u Laguni ;) videh sinoć

Ja se taman premisljao da uzmem epub sa amazona kad ono međutim... Sada čekam da import iz Srbije
 
Poslednja izmena:
Video sam. Razmišljam se da je naručim da me čeka kad odem za koji mesec.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Izasla zadnja epizoda u sezoni Shamelessa. Sezona standardno, bez neke posebne razlike u odnosu na prijasnje, ima dobrih stvari, ali ima i par iritantnih da se ne ponavljam opet.
 
Ja mislio ima još jedna, vidi stvarno zadnja. Vrlo mlako što se mene tiče. Prođe sezona a ja još čekam da se nešto "konkretno" desi. Izgleda da ni Emmy više neće da se skida onoliko, baš su mi nekako falili oni eksplicitni introi epizoda u S8.

Kev je pokidao u onoj sceni btw :D
 
Poslednja izmena:
Ne znam za vas ali meni je ova današnja Star Trek Discovery epizoda nešto najbolje od ST-a što sam u životu gledao.

+1

Iz epizode u epizodu postaje sve bolja... šteta što je uskoro kraj sezone. Nekako sam sebe terao da gledam prvih 7-8 epizoda, ali vredelo je. Ovo sada je prava stvar, samo da tako i nastave.
 
Black Museum epizoda Black Mirrora je ono kako BM treba da izgleda.
SJajna epizoda.
Da je ostalih 5 bilo makar upola tako sezona bi bila odlična
 
Da,i to mnogo mnogo bolja.
Baš mračna i pomalo morbidna sa plot twistom na kraju

Tr00 Black Mirror[emoji3]

Beyond Genius Lies Insanity
 
Poslednja izmena:
^ sacekaj drugu polovinu serije i kasnije epizode u sa Wolfom u 80tim... ;)
 
^ I meni se dopao Future Man, da li gledate sa engleskim titlovima ili ima negde i srpskih?
 
The Last Kingdom
Mogu vam reći da mi je ovo serija u dosta stvari bolja od Vikings. Odličan glavni lik, baš ima neku harizmu, dobre su borbe.
Koliko sam čitao o tom vremenu dosta se drže istorije.
Baš prijatno iznenađenje od serije. Jedva čekam treću sezonu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Electric Dreams, 5 epizoda, Real Life, vrhunska :D Koliko mi je 4-ta bila meh toliko je ova wow :) Kada ovu seriju uporedim sa Black Mirror deluje mi mnogo mracnije i nekako ozbiljnije, makar ovih pet epizoda koje sam do sada pogledao.
 
Da li je neko gledao Britania?
Sutra na netflixu - altered carbon, drzim fige da valja :)

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Britannia, onako, moze da prodje. Dve epizode sam odgledao, svakako cu ispratiti sezonu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Britannia odgledana na Hbo [emoji16] Zanimljiva serija, plemena, magija i prorocanstva [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Happy! odlican zavrsetak sezone, i jos bolja vest izgleda da ce biti i druga sezona :)
 
Ja sam tek počeo da gledam Happy[emoji23][emoji23][emoji23]

Podseća na neku ludačku verziju Max Paynea[emoji23][emoji23]

Beyond Genius Lies Insanity
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno