Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li kakvih popusta na neki softver ili neke pretplate?
 
Ovaj HyperX pacov je dobar dil realno.
 
Taj "Crni petak" je postao naj običnija farsa. Originalno smišljen da se dan posle božića prodavci otarase viška i stvari koje su već izašle iz proizvodnje i zastareli. Prvi out sam to video u Torontu 1970ih godina. Više manjih prodavaca be zakupili neku veću dvoranu. na sajmištu ili po dvoranama za klizanje (njih ima na svakom čošku) Popusti su bili nerealni,i do 90% a neretko bi po završetku radnog vremena samo ostavljali robu na izvolte. Samo velike prodavnice i lanci (Postojala je i Tehnomanja) imali rasprodaje u svojim lokalima. Redovi su bili kilometarski i čekalo se u redi celu noć pre. Neretke fizičke bitke naročito omah posle otvaranja, policija svuda.
 
Taj "Crni petak" je postao naj običnija farsa. Originalno smišljen da se dan posle božića prodavci otarase viška i stvari koje su već izašle iz proizvodnje i zastareli. Prvi out sam to video u Torontu 1970ih godina. Više manjih prodavaca be zakupili neku veću dvoranu. na sajmištu ili po dvoranama za klizanje (njih ima na svakom čošku) Popusti su bili nerealni,i do 90% a neretko bi po završetku radnog vremena samo ostavljali robu na izvolte. Samo velike prodavnice i lanci (Postojala je i Tehnomanja) imali rasprodaje u svojim lokalima. Redovi su bili kilometarski i čekalo se u redi celu noć pre. Neretke fizičke bitke naročito omah posle otvaranja, policija svuda.
Misliš posle Dana zahvalnosti?
 
Ne nego božića, Dan zahvalnosti nije u isto vreme kao u Americi. Za sam božićni dan i dan posle baš sve je zatvoreno, nirestorani nisu radili.
 
Ovaj HyperX pacov je dobar dil realno.
Pretpostavljam da je datum prozvodnje akcijskih miseva pre 2 godine i da baterija nije bas u najboljem stanju posle toliko cekanja na koriscenje.
Iako je ova cena primamljiva. takve akcijske cene kod nas su kocka sa kvalitetom proizoda.
 
Imaš garanciju, tako da si kao kupac svakako zaštićen.
 
30e za ovakvog miša je smešna cifra. Ne znam koliko može da mu smeta stajanje. Ne verujem da ga u inostranstvu izbacuju iz ponude ako stoji 2 godine u magacinu. Nekako mi nema logike za tim.
 
Kao kod guma stari DOT što ima, isto tako ima i kod tehnike, ali ozbiljno se razmišljam da ga pazarim. Koliko samo pušači potroše na paklice cigara, cena miša je i više nego odlična.
 
U mediamrkt ako neko ima nekoga...
galaxy watch 4-111e
Z flip 3- 530e
Vidim da imaju bas dobre popuste na neke televizore, pretpostavljam da oni ne dizu cene pre akcije?
 
Na spigen sajtu je popust 35% na maske, koja je tu bese prica za isporuke u SRB? Nudi mi sa postarinom oko 32$
 
Jel moze ovaj pacov da se napuni preko kabla klasicno, ili mora sertifikovani punjac Qi ili kako vec se zove?
 
Sonic Frontiers oko 50% popusta za sve konzole, ako nekoga zanima
 
Evo i poređenja par black friday ponuda za lifetime cloud storage...



Pogledajte prilog 364939
Za ove pare jeftinije mi da uzmem externi Samsung SSD i nosim ga sa sobom. :D
 
Pretpostavljam da je datum prozvodnje akcijskih miseva pre 2 godine i da baterija nije bas u najboljem stanju posle toliko cekanja na koriscenje.
Iako je ova cena primamljiva. takve akcijske cene kod nas su kocka sa kvalitetom proizoda.
Čemu tolike negativnosti?
Jutros uzet u ušću…
1C3F86F7-38D5-4D3A-A4C0-CB60CEE9CB34.jpeg
 
1. Nisam primetio da vaše visočanstvo participira na temu ovog pacova
2. Nik očigledno nisi birao po karakteru 😂

Pogledaj link stranu ranije, videćeš o kom mišu je reč, inače je bežična 100%
9D1C454E-C5A8-41A3-B83E-84A09A059C65.jpeg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno