Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi bilo teško da pogledam e-bank od prošle godine. 2129 din je bio odgovarajući EU 1 paket.
Naravno. Ali su mu digli cenu u nebesa zadnjih godinu dana. Ja sam tipa u maju gledao, bio 3k, a u julu 4.5k...
 
55u7qf sa 63 skočio na 66k din što se tiče najniže cene...
Izgleda od top cena za bf nema ništa,može da bude izgleda samo skuplje 😃
Ista prica je bila prosle godine u Tehnomaniji kada sam gledao da kupim tv, merkao sam danima pre BF TCL C715 i znam da je bio 54 hiljade i nesto cak sam imao i slike i vece pre nego sto ce pocne crni petak vidim da tv sa 54 hiljade od na nekih 80 hiljada i kao cena 66 hiljada i nesto. I ja nazovem i kazem im da imam slike kaze meni gospodja na telefonu niste vi to dobro videli, reko ako ja nisam video ali slika je dokaz koji sve pokazuje i vreme i datum i kolika je cena i opet to ste vi namontirali, ma namontiram ti ga majke i prekinem vezu. Sta drugo reci kod nas je najveci olos.
 
Poslednja izmena:
Što se tiče Vozzi paketa, nikad nisam koristio pa razmišljam da uzmem ovog puta... Ali imam jedno pitanje. Ako neću popravku mogu li i dalje da zahtevam šlep do kuće bezpogovorno ili su to promenili novim uslovima? Možda neko zna :) Hvala.
 
Interesuje me Poco x3 Pro 6/128 pa ako neko cuje da ovi mobilshopovi daju neke popuste nek javi
 
Što se tiče Vozzi paketa, nikad nisam koristio pa razmišljam da uzmem ovog puta... Ali imam jedno pitanje. Ako neću popravku mogu li i dalje da zahtevam šlep do kuće bezpogovorno ili su to promenili novim uslovima? Možda neko zna :) Hvala.
U avgustu sam koristio šlepanje (u Srbiji), bez ikakvih problema.
 
Sta je vozzi menjao u ugovoru? Sad je na 30% akciji. A istice mi za koji dan.
 
Ukoliko nekog zanimaju muzička izdanja na diskovima i pločama, sajt Juno (https://www.juno.co.uk/) ima Black Friday Week sa dnevnim popustom od 10%.

Svaki dan do kraja radne nedelje je akcija na određenu grupu proizvoda. Danas je recimo popust na nova izdanja, objavljena posle 1. oktobra ove godine. Jednog od narednih dana će biti popust na sva starija izdanja, a u petak se očekuje popust na sva izdanja ukoliko je ukupan iznos veći od 30 GBP (tako je bar bilo prethodne godine).

Možda ima još zaluđenika kojima će ovo biti interesantno :)
 

Samsung QE65Q95TDTXXH​

65" Top model iz 2020. godine za 129.999
 
Tv garaziran, vozila ga baba, presao samo 80k. :D Testirajte to koliko je radilo pre kupovine.
 
Ima u DESK MI "obična" (ajde da je tako nazovemo iako je i ona smart) vaga za 1049 din... Bila 2000 din.

Ja upravo kupio. Dosadila mi ona stara, a i neprecizna je, što kolega @nidzesi reče ide + - 5kg, čim je malo pomeriš...

EDIT: Ne vidim smisao da se kače BF popusti sa ipon.hu i sl...

Što, makar peko HU možemo da kupujemo
 

Samsung QE65Q95TDTXXH​

65" Top model iz 2020. godine za 129.999

Taj televizor nikada nije vredeo 330,000 da bi sada stavili da je na popustu 60% 😂
Primeri koliko je vredeo i tada je bio na popustima
https://www.monitor.rs/televizori/Samsung-QE65Q95TDTXXH
https://www.exceed.rs/artikal/samsung-qled-65--qe65q95tdtxxh-
 
Naravno,taj shopstar je kršina od radnje...vidi se na primeru i kod ostalih modela/proizvodjača.
 
Logitech embody gaming u nemachkoj ispod 1300e...inache je 1800e...tako da ;)
 
U Gigatronu je 25% popusta na laptopove od danas do 28. novembra, a glavna ponuda će im trajati od 24. do 26, kada će između ostalog biti 20% popusta na belu tehniku i 25% popusta na male kućne aparate i usisivače.
Sve je to super ali gomila stvari im imaju oznaku sok cena i top artikal.I tu ne vazi dodatni popust.
To su i sami naveli na sajtu

*Popust se obračunava na maloprodajnu cenu.
*Popust važi za plaćanje gotovinom, platnim karticama (dospeće odmah) i čekovima.
*Popust se ne može kombinovati sa drugim ponudama, akcijama i popustima.
*Popust se ne odnosi na artikle sa oznakom OUTLET, ŠOK cena ili TOP artikal.
*Popust važi od 21. 11. do 28. 11. 2022. godine.

Sad da li ima nesto da je dobro a da nije navedeno sok cena ili top artikal nisam bas siguran.
Ja jurim neki espreso kafeaparat philips ili delonghi ali su im cene za sada jake i obelezeni su kao sok cena sto znaci da nece vaziti dodatni popust.
Mozda nesto i promene od 24.11.2022 kad krece glavna ponuda ali nisam bas siguran.
 
ThinkBook koji je kod njih bio 89, sada je 75k (na drugim mestima je mogao da se nađe za ~80 (Monitor, Atom...).
edit
Ovo je bilo danas u toku dana, a večeras nema, pretpostavljam da je rasprodat.
 
Poslednja izmena:
U n-sportu solidan popust, kod njih se doduse brzo razgrabi a ne azuriraju sajt redovno.
Bude kod njih i boljih popusta, ali i sada ima za 2-3K da se bira patika, pogotovo kome treba za sport
 

Samsung QE65Q95TDTXXH​

65" Top model iz 2020. godine za 129.999
Ko je u DE..

 

Prilozi

  • oled.png
    oled.png
    665.4 KB · Pregleda: 114


kod nas ovaj model je 146000 din najjeftiniji, znaci deru nas bar 50000din
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno