Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,890
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Vidim da nema threada za ovu godinu, pa da otvorimo. Ako neko ima neke informacije o povoljnim kupovinama za predstojeći crni petak, mogao bi ovde da postavi. Moderatori nek prebace thread u neki drugi podforum ako treba.

Kao i po običaju, Mi Srbija pred crni petak uvek ima neke akcije, tako i ove godine. Popust na doat modela telefona tokom ove nedelje. Po meni prava prilika da se ugrabi Mi 11 Lite 5G NE po nekoj razumnoj ceni (i dok ga još ima na lageru).

 
Poslednja izmena:
Da li negde kod nas mogu da se nađu aptX slušalice? Jedino to vijam za BF, eventualno i neki 65-75" TV.
 
Ako vidite neki dobar bt speaker javite za 2-3 hiljade.
 
RDR2 na greenmangaming dosad najveci discount, 17.82€
 
Ima li PSN preplate negde na dobrom popustu? Proteklihgodina znao sam i za 30tak dolara da uzmem preplatu na CDKeys i sl.
 
To i ja tražim. Skoro mi istekla i čekam popust da produžim.
Navodno kreće od 28-og. Generalno niko ne zna tačno gde sam god gledao.
 
@blue i @nesa69 najeftinije što sam ja našao bilo je u septembru 39,99USD godišnje za osnovnu PSpretplatu, sa nekim kod popustom bilo je 37,99USD.
Sad vidim da je 50USD sa 15% popusta.

Ne verujem da će drastično dole, pogotovo ne na 30 ili 23USD koliko sam platio pre dve godine (lepa vremena)...
 
Bilo je prošle godine u novembru nešto tipa 35 funti. Mislim da sam siguran da je pisalo 30%. Ima negde u temi za ps. Na telefonu sam pa mi nešto slabo ide kucanje i pretraga.
Za US bude to češće nego za UK koliko sam ispratio. Meni je UK pa dugo unatrag pa moram taj da gledam.
 
Ako bude bio neki dobar tv do 70 000 din javljajte :)
 
Videh upravo na fb-u, na mi-srbija.rs , happy hour danas od 18-20h na popustu, ovlazivac vazduha, robot usisivac, senzor za detekciju svetlosti, redmi 9a i elektricni trotinet.
Da li je stvarno popust ili ne, ne bih znao, ali znace ko juri da kupi nesto od ovoga...
 
Čekam i ja tv tog ranga,55u7qf je za sad 63+k din...Dal ce da ljosne za crni petak niže,ili izleti neki drugi tv za slične novce...Javite ko naleti..
Mada teško ce ici niže,ko bi ga znao možda....stari model+sp+crni petak...
Videćemo..
 
tesko, eventualno neki tcl c725 ako spuste posto je on qled pa je bolji od hisense, mada android baguje 😁
 
tesko, eventualno neki tcl c725 ako spuste posto je on qled pa je bolji od hisense, mada android baguje 😁
Nije bolji, pošto su oba QLED; a U7QF ima daleko bolji i svetliji panel. C715 je svojevremeno bio dobar izbor (i sam ga imam, uzeo 50" ya 50k), C725 ga nažalost nije baš najbolje nasledio.
Što se BF cena tiče, skeptičan sam (obično ih malo naduvaju pre, pa spuste na onu koja je originalno i bila...), mada se nadam da grešim.
 
Obratite dobro pažnju na cene, primetio sam u par shopova da su digli cene za po 3-5k na neke proizvode, i verovatno će raditi one glupe fore sa šatro 20%, dok ustvari samo vrate na redovnu cenu…ko ima prilike za od preko, mediamarkt i bestbuy će verovatno i ove godine pokidati sa popustima ☺️
 
Ako neko naleti na neki bezicni usisivac nek javi :D
 
Kao sto sam najavio na Ananasu je popust na iPhone 14 20%...
 
Pitanje za one koji imaju iskustva sa KP. Bude li tamo kakvih popusta kod trgovaca tehikom za Crni petak?
Za sve ove godine, nijedan KP prodavac nije imao nikakve popuste za Crni Petak i novogodisnje praznike.
A ni na Iponu ne videh takvu akciju da sam pao sa stolice.

Ako neko naleti na neki bezicni usisivac nek javi :D

Ja narucio Xiaomi G10 za 28K u Gigi. Do sad nije bilo jeftinije, pratim duze vreme.
 
Neki sniženi 65" TV? Do recimo 80.000 na BF akciji.
 
Definitivno najgori blekfrajdej tj novembar zadnjih 10+ god. Cak i TVovi su osrednji, a mislio sam da ce zbog FIFA WC da izvuku stvar. 65 sa webos i magic remote ima fox i vox za 60k, redovna cena, cesto i 55-56k, a isto su dobri kao taj hisense od 80k.
 
Nisam oduševljen. Ko ne žuri, najbolje da sačeka crni februar.

Tako je svake godine. Gledao sam neke frelške za 700 dinara, sada su na popustu 1.000,00 Čak je i ona gejmerksa radnja imala super ponude za 15 godina. Sada je izbacila samo jednog miša.


Da li ima neka ponuda za Power Bank, ovo joj je inače redovna cena

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno