Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ponude Bazzara

@Ainur Eto tu imaš neki model Samsung mašine, ne deluje loše, a možeš pogledati i ePlanetu, ili BC Group i tamo ima ponešto da se probere. Inače ja imam Gorenje, i ne bih je baš preporučio, dobro pere, ali relativno često se desi greška E10, iako ne uvek, a to po pravilu bude pre nego što otera omekšivač i ispere, a onda mora da se ugasi, resetuje, ne bi li elektronika došla na svoje, i onda odabrati drugi kraći program od početka da odradi, pa da se pranje nekako privede kraju. Posle godinu dana otkako je kupljena desila se i E7 greška a, crkla pumpa, i tad serviser napomenuo da i E10 može da sugeriše da je problem pumpa, iako nema pravila, a može biti i zapušenje filtra, ili lošiji pritisak vode, nego najgore što uglavnom nije već iz čista mira se desi. Možda zato @Diamond i rekao da ne uzimaš sa displejom, mada je većiina danas takva. Možda da pogledaš LG, Samsung, Bosch, Miele, u zavisnosti od budžeta.
 
Nije ga bilo na stanju u 7:40... Ma idi, pola sata da se naruči
 
Xiaomi nista od akcija, hahahaha... :confused:
 
Sta je ovo sa Gigatron Galaxy 20 kodom koji kobojagi daje popust, a nema gde da se unese!?
Za mobilne tel
 
Evo ponude Bazzara

@Ainur Eto tu imaš neki model Samsung mašine, ne deluje loše, a možeš pogledati i ePlanetu, ili BC Group i tamo ima ponešto da se probere. Inače ja imam Gorenje, i ne bih je baš preporučio, dobro pere, ali relativno često se desi greška E10, iako ne uvek, a to po pravilu bude pre nego što otera omekšivač i ispere, a onda mora da se ugasi, resetuje, ne bi li elektronika došla na svoje, i onda odabrati drugi kraći program od početka da odradi, pa da se pranje nekako privede kraju. Posle godinu dana otkako je kupljena desila se i E7 greška a, crkla pumpa, i tad serviser napomenuo da i E10 može da sugeriše da je problem pumpa, iako nema pravila, a može biti i zapušenje filtra, ili lošiji pritisak vode, nego najgore što uglavnom nije već iz čista mira se desi. Možda zato @Diamond i rekao da ne uzimaš sa displejom, mada je većiina danas takva. Možda da pogledaš LG, Samsung, Bosch, Miele, u zavisnosti od budžeta.
Има Горење моделе без дисплеја. Горење има програме који су одлични. Програмирање на Беко машинама је на рангу машина од пре 20 година.
Избегао бих куповину у Базару.
 
Sta je ovo sa Gigatron Galaxy 20 kodom koji kobojagi daje popust, a nema gde da se unese!?
Za mobilne tel
Možeš da ukucaš kod ipod cene kad odeš u korpu. Ali ima jedan mali problem, svi Samsung Galaxy telefoni su stavljeni u TopArtikal kategoriju na koji ne možeš da iskoristiš niakakv kod za popust. 😂
 
Pa ovo se meni desilo, sve ostale artikle sam mogao da ubacim u korpu osim toga. Ništa se nije dešavalo kada kliknem a pisalo je da ima na stanju.
Mislio sam da je problem u meni pa dok sam probao drugi browser, pa dok sam seo za komp da probam sa njega, pa pokusašavao da provalim gde je bug napisalo je da nema na stanju.
 
Evo i Xiaomi izbacio cene

1669367557740.png
 
55" TV mi deluje ok kod mistora?
uzeo sam neki najjeftiniji sharp 55" skoro za nesto malo manje para... Ali bi sharp trebao da je dosta losiji od ovog tv
 
Games daje 25% popusta na Redragon, Marvo i Spartan Gear proizvode.
 
Ne znam za ostale ali meni se dešava da ovaj miš zabada, uglavnom u teamfight-u... Nekad na pola sekunde, nekad par puta po pola sekunde... Što je za gaming miš od 11k (hehe) nedopustivo.
 
Fitpass 30% popusta na clanarine uz PETAKJE promo kod, znaci ispadne 6 meseci 1800din po mesecu sto je poprilicno jeftino u 2022, skoro 2023.
Rekao ja lepo da ce da izvuku ceo BF.
Osim toga i ovih preciscivaca u shoppsteru koji su bili svega 3 minuta dostupni, mrka kapa.
 
@euanknik Kako si uspeo da narucis bilo sta preko Fitpass sajta? Gomila linkova im ne radi kao ni buttoni na Kupi clanarinu stranici
 
Meni je isto zezalo preko sajta, pa sam direktno iz aplikacije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno