Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da podelim tri top ponude po mom misljenju sa MediaMarketa u Nemackoj...
Razer Mis 16eur
4K Streaming Player prosle godine sam uzeo na poklon drugarici FHD verziju za 19,99, sad je 17,99 4k model..
NVME 980 PRo 1TB rekao bih da je ovo top cena, ubedite me u suprotno ako nije..

Da ne pricam o ponudi iz US...
 
Nisam video uopste taj Kafune, to je neka kopija Nesspresso aparata? Jel probao neko?
Ja sam kupio 13.5. Aparat sa 600 kapsula i aparatom za mleko za 15k. Napravio sam preko 300 kafa do sad i radi kao sat. Nisam imao nikakvih problema sa aparatom.
 
Poslednja izmena:
Da podelim tri top ponude po mom misljenju sa MediaMarketa u Nemackoj...
Razer Mis 16eur
4K Streaming Player prosle godine sam uzeo na poklon drugarici FHD verziju za 19,99, sad je 17,99 4k model..
NVME 980 PRo 1TB rekao bih da je ovo top cena, ubedite me u suprotno ako nije..
Evo ja bih da pokusam, ako mogu... to nije cena za Pro, vec obican model ;)
Za Pro od 1TB je cifra oko 100 evra, kao i za ekvivalentne WD SN850/850X modele. Logitech G915 (kako full size, tako TKL varijanta) sa taktilnim tasterima za 120€. Razer Viper 8KHz za 40€.

I jos ponesto, ali i ovo je sasvim dovoljno, uz ono sto si vec naveo.
 
Evo ja bih da pokusam, ako mogu... to nije cena za Pro, vec obican model ;)
Za Pro od 1TB je cifra oko 100 evra, kao i za ekvivalentne WD SN850/850X modele. Logitech G915 (kako full size, tako TKL varijanta) sa taktilnim tasterima za 120€. Razer Viper 8KHz za 40€.

I jos ponesto, ali i ovo je sasvim dovoljno, uz ono sto si vec naveo.
Sad videh da sam pogresan link prekopirao, hteo sam pro model da stavim kao link -.-
Moja greska...
Ali generalno su po mom misljenju ovo zaista iole BF Popusti na odnosu na ove nase "popuste"
Ja sam porucio Razera dva, sebi i burazeru, ovaj Roku Streaming player za sada.
Ko ima nekog u US...popusti na BestBuy-u su vau...
 
Sad videh da sam pogresan link prekopirao, hteo sam pro model da stavim kao link -.-
Moja greska...
Ali generalno su po mom misljenju ovo zaista iole BF Popusti na odnosu na ove nase "popuste"
Ja sam porucio Razera dva, sebi i burazeru, ovaj Roku Streaming player za sada.
Ko ima nekog u US...popusti na BestBuy-u su vau...
Bolje da nisam gledao, lakše bi mi bilo...
Npr 32 inca smart tv $99 plus poklon od $40 plus neke pretplate na servise :V
 
Ko bi rekao da će bolji popusti da budu prošle godine sa sve koronom nego ove...
 
Ja bih rekao da je obrnuto, ne sećam se lošije BF sezone od prošle (2021), dokaz za to je i tema u kojoj je tada najveći ''hit'' bio neki niskobužetni Kingston USB fleš, očajnih karakteristika i još očajnijih performansi u praksi.
Dok sam ove godine video (za naše uslove) iznenađujuće povoljne cene/korektna sniženja raznog hardvera, što je čudno s obzirom na inflaciju i sudar kovid-rat kriza.

Naravno, ima i velikih prevara od ''sniženja'', evo jedan primer: https://www.player.rs/studio/studijske-slusalice/fostex-tr-80--250-
Te slušalice su pre 6 godina startovale sa cenom od 29k din, pa su koštale 25k, ali je fazon što se više ne proizvode, ta prodavnica prodaje zalihe i redovna cena u poslednje 3 godine je bila 16700 din. A sada (na navodnom BF ''sniženju'') koštaju 19200 din. 🤡 Ima još takvih primera, zapravo im se većina BF ''sniženja'' svodi na to.

Inače se radi o cenjenoj i korektnoj prodavnici, ali sada su se baš obrukali.
 
Ako nekog zanima jeftin tv, ima na ananasu fox 40 inča (non smart, full hd) za 16999 i na to se dobija 5% uz kod ananas5.
 
@hsv.stoned Prošle godine sam našao monitore sa 50% stvarnog popusta (uzeo dva), a smartwatch tastaturu i miš na ~70%
Ove godine mislim da nisam našao nijedan proizvod sa takvim popustom.
 
Koliko vidim ima i FOX 50" na ananasu za 33.200 i 55" za 38.000 sa sa ananas5 kodom - jel to povoljno? 50WOS600A i 55WOS620D modeli

doduše, ne vidim gde može da se unese kod :D
 
Poslednja izmena:
Fitpass 30% popusta na clanarine uz PETAKJE promo kod, znaci ispadne 6 meseci 1800din po mesecu sto je poprilicno jeftino u 2022, skoro 2023.
Rekao ja lepo da ce da izvuku ceo BF.
Osim toga i ovih preciscivaca u shoppsteru koji su bili svega 3 minuta dostupni, mrka kapa.
Ovo je takodje sviranje k...., u septembru sam Classic S (tri meseca) platio 7000din, a sad je kao spušteno sa 10800 na 8400.
 
Aaa ispao sam glup, samo na brzinu bacio pogled. Ajde to je ok ponuda.
 
Ja sam izgleda jedina budala koja je jutros u 7:20 imala unete sve podatke i samo da kliknem na KUPI za ona 2 prečišćivača 3C+3H EU , i u fazonu sam bio, ma koji će mi, mrzi me da preprodajem drugi i da me ovaj izadje skoro džabe . Obukao prašnjave radne pantalone i otišao da bušim rupe na gradilištu 🤪 . Happy Black Friday and work Saturday hahah
 
Koliko su cene u zadnje vreme otišle gore, dobro smo i dobili neke solidne popuste.
Neko je ispoštovao a neko nije :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno