Šta je novo?

Pocophone F2

Video i ja ali citah da i on pravi neke probleme,jel ga dobio neko od nas?
Ja na ovom od pocetka decembra nisam primetio neke probleme,a po stranim forumima i njega napljuvase

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Sta bi sa ovim azuriranjem,jesu i njega slepci povukli?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Meni nije stiglo ni staro još uvek tako da sam na 12.0.4. Verovatno je i ovaj update vraćen
 
Povukli su i ovaj update. Ni na prošlom nisam video neke bagove koji su nepodnošljivi, sad ih ne vidim uopšte na najnovijem.


Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Povukli su i ovaj update. Ni na prošlom nisam video neke bagove koji su nepodnošljivi, sad ih ne vidim uopšte na najnovijem.


Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
Ja ovaj zadnji nisam dobio,a onaj sa pocetka decembra mi je isto bio skroz ok

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Čudi me da ovaj telefon nije u ponudi kod naših operatera?
 
Idemoooo, konačno mi stigao update i to stable
f6b6aeacc186db16f1bb7b799e3c6c43.jpg
 
To je global,kad li cemo mi Eu dobiti ko zna [emoji31]

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Povukli su i ovaj update. Ni na prošlom nisam video neke bagove koji su nepodnošljivi, sad ih ne vidim uopšte na najnovijem.


Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
Ma kako ne! Dešava se da sve nestane sa ekrana, ostane samo pozadina pa onda uđem na multitask i on prazan. Onda ostaje jedino da ga restartujem.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Ja uradih update. Ovo ranije nisam imao. Ne znam jel bag?
IMG_20210105_130539.jpg
Ono sto i dalje imam kao problem je da mi se prilikom svakog paljenja telefona prikazuje notifikacija
0e51b0aec3c2cc405fe37acac7ca64de.jpg

Nema šta nisam probao i bez rešenja :(
 
Poslednja izmena:
Ma kako ne! Dešava se da sve nestane sa ekrana, ostane samo pozadina pa onda uđem na multitask i on prazan. Onda ostaje jedino da ga restartujem.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Dobro tebi se dešava, meni se ne dešava i šta sad? Rekao sam svoje iskustvo koje je i dalje isto, kod mene bagova nema.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Dobro tebi se dešava, meni se ne dešava i šta sad? Rekao sam svoje iskustvo koje je i dalje isto, kod mene bagova nema.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
Tebra čemu agresija?! Opusti se, Božić je!

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Ja sam na xeu weekly miui 12.5 verzija softvera je 20.12.29 beta.
Do sada sam na svakom xeu weekly imao neke sitne bagove ali iskreno radio sam samo nadogradnju postojeceg softvera.Prvi put da sam nakon ubacivanja ovog 12.5 xeu weekly roma odradio kroz twrp format data i wipe dalvik i wipe cash i fon sada radi bas kako treba i bez bagova.Do sada sam radio samo nadogradnju softvera i nisam ponovo instalirao sve programe koje imam u fonu i verovatno su ostajali neki repovi od starog softvera pa su se desavali neki bagovi.
Za sada sve lepo klizi,baterija je isto dobra na ovom romu.
Moja preporuka za ovaj rom.
https://xiaomi.eu/community/threads/20-12-28-29.59085/
 
Povukli su i ovaj update. Ni na prošlom nisam video neke bagove koji su nepodnošljivi, sad ih ne vidim uopšte na najnovijem.

Pa ne povlači se u više navrata apdejt što je nekom dosadno nego što očigledno situacija zahteva.

Ajde da vidimo, valjda će ga konačno srediti u januaru.
8646a66d8143453ed9e626067386cda3.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam na xeu weekly miui 12.5 verzija softvera je 20.12.29 beta.
Do sada sam na svakom xeu weekly imao neke sitne bagove ali iskreno radio sam samo nadogradnju postojeceg softvera.Prvi put da sam nakon ubacivanja ovog 12.5 xeu weekly roma odradio kroz twrp format data i wipe dalvik i wipe cash i fon sada radi bas kako treba i bez bagova.Do sada sam radio samo nadogradnju softvera i nisam ponovo instalirao sve programe koje imam u fonu i verovatno su ostajali neki repovi od starog softvera pa su se desavali neki bagovi.
Za sada sve lepo klizi,baterija je isto dobra na ovom romu.
Moja preporuka za ovaj rom.
https://xiaomi.eu/community/threads/20-12-28-29.59085/
Na istom sam xeu-u, ima bug da sa bilo kojim launcherom sem stock, ne radi full screen gestures. Meni manje bitno jer svakako koristim stock al eto...

@geteks

Ja to sa aktiviranjem sim kartice nisam uspio da riješim sa 5 različitih Xiaomi modela, godinama. Ja sam u CG na Telekom mreži i sumnjam na mrežu, kod nas u Telenor mreži ili Mtel ljudi nemaju ovaj problem...

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na istom sam xeu-u, ima bug da sa bilo kojim launcherom sem stock, ne radi full screen gestures. Meni manje bitno jer svakako koristim stock al eto...

@geteks

Ja to sa aktiviranjem sim kartice nisam uspio da riješim sa 5 različitih Xiaomi modela, godinama. Ja sam u CG na Telekom mreži i sumnjam na mrežu, kod nas u Telenor mreži ili Mtel ljudi nemaju ovaj problem...

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Ja sam u vip mreži, od njih me ništa ne bi čudilo. Svaki put kad upalim telefon skine mi 15 dinara kredita zbog ovoga.
 
Mene strahovito nervira sto mi ne stizu notifikacije za messanger,a nekad i viber zataji. Ne kapiram i dalje u cemu je problem. Dao sam sve dozvole,menjao sam i aktivnost baterije i jos uvek isti problem. Ne znam vise sta da probam,jel ima neko ideju?
 
Probaj fabricki reset

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
zaključaj tih par bitnih aplikacija u recents. mora tako. meni je whatsapp nekad kasnio pa sam to rešio dodavanjem vidžeta. inače android 11 je skandalozan što se tiče vizuelnih bagova. ko je na 10ki neka ne radi update dok sve ne reše
 
Mene strahovito nervira sto mi ne stizu notifikacije za messanger,a nekad i viber zataji. Ne kapiram i dalje u cemu je problem. Dao sam sve dozvole,menjao sam i aktivnost baterije i jos uvek isti problem. Ne znam vise sta da probam,jel ima neko ideju?

Mislim da je do samih aplikacija.
 
Juce pustili 12.2.4 verziju za Eu,ima na onom sajtu njihovom,valjda su popravili bar ono bitno,ako ne vecinu

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Juce pustili 12.2.4 verziju za Eu,ima na onom sajtu njihovom,valjda su popravili bar ono bitno,ako ne vecinu

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
Ubacio. Bolje da nisam. Jedini plus što tamnu temu lepo prikazuje u svim aplikacijama. Problem sa upravljanjem gestovima, launcher (nije fabrički) brljavi, radio aplikacija koja je lepo radila izbacuje kad se ugasi ekran... Mislim da su problematične dozvole aplikacijama. Trebaće još koje ažuriranje.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Probaj molim te radi li kombinacija ne-stock launchera i ne-stock gestures. Čisto sumnjam ali ako radi makar nešto, FNG su odlične geste.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fb.fluid
Ja kad dobijem taj update otključavam bootloader i prelazim na aosp ili na stariji xeu.
 
Poslednja izmena:
Probao si i radi sa third party launcherom? To je odlična vest za mene, dugo vremena sam koristio FNG, kod njih se sve može u sitna crevca podesiti. Ne treba root za skloniti virtuelne dugmiće, adb komanda radi posao.

Kod:
1-Enable Developer Mode in the Android settings.
2- Enable USB Debugging
3- Install Adb (links bellow)
4- Run the following adb command to grant the

Permission:
Windows: adb shell pm grant com.fb.fluid android.permission.WRITE_SECURE SETTINGS
macOS: Jadb shell pm grant com.fb.fluid android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

You can restore the navigation keys using the app or by run this
adb command:
Windows: adb shell wm overscan O,0,0,0
macOS: /adb shell wm overscan 0,0,0,0


Edit: ne može, Google uklonio u androidu 11.
931e331d0a0a671f6188728bfc325699.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno