Šta je novo?

Pocophone F2

Oce neko da kaze sta je novina 11 u odnosu na 10...ja jedino primetih ove notifikacije da su drugacije?
Sta ima od novih opcija i bas me zivo zanima oce i sad zezati pozivi?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Posto mi ne stižu notifikacije iz gmaila za nove mejlove da li je problem u ovom restrict data usage možda?Screenshot_2020-12-07-18-03-38-162_com.miui.securitycenter.jpg
 
Pojavila mi se dole ova crta, kako da je skinem?
e083b3fbf117a2db689aa076b7fa8762.jpg


Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Dve nedelje je prošlo od trenutka kada mi se prvi i jedini put za sada pojavila opcija da skinem update sa androidom 11. Čitam razne forume,blogova, komentare svi se javljaju stiglo im sve u redu samo kod mene ovakva situacija. Ima li iko ideju šta može da bude razlog?
 
Dve nedelje je prošlo od trenutka kada mi se prvi i jedini put za sada pojavila opcija da skinem update sa androidom 11. Čitam razne forume,blogova, komentare svi se javljaju stiglo im sve u redu samo kod mene ovakva situacija. Ima li iko ideju šta može da bude razlog?
Nemoj da dižeš, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* je! Baterija katastrofa! Gestures su promenjeni. Ne sviđa mi se.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Izgleda da je kod mene azuriranje na 11-ku resilo problem sa onim pozivima...od ponedeljka posle 13h (tj.od kad sam odradio azuriranje) do danas sam imao sigurno preko 30 poziva i nijednom nije bio prekid.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Dve nedelje je prošlo od trenutka kada mi se prvi i jedini put za sada pojavila opcija da skinem update sa androidom 11. Čitam razne forume,blogova, komentare svi se javljaju stiglo im sve u redu samo kod mene ovakva situacija. Ima li iko ideju šta može da bude razlog?

Probaj da skines update odavde:

https://piunikaweb.com/2020/12/08/p...date-was-never-advertised-says-poco-official/

Zatim mozes da izaberes tu arhivu i da uradis update rucno. Ja sam tako uradio jer me mrzelo da cekam.
 
Ja mislim cim ga nema novog medju oficijalnim romovima na www.mi.com nema ni azuriranja. Treba biti strpljiv, meni eto svejedno kad dodje dobro ispeglan dosao.
 
Poslednja izmena:
Koja je tema u pitanju? Pitam zbog ikonica.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja imam ove ikonice a nisam menjao temu koja je došla uz telefon.
 
Da li ima prednosti ovaj gcam ali bez ubacivanja xml u odnosu na default kameru?
 
Meni se stock camera na f2 pro pokazala jako dobro, iznad svih očekivanja pa sam mislio da sa gcam nema prostora za neko poboljšanje
 
Nazad
Vrh Dno