Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pa ja jedino znam da kupis dopunu za svoj wallet i onda kada ukucas kod imas te pare na svom nalogu i onda sa tim parama mozes da kupujes u Fortnite-u.
 
Ја сам клинцу купио 1000 v-bucks, преко Epic на компјутеру.
 
Ja uvek prvo napravim epic nalog, pa onda sony nalog. Pa onda na startu Fortnite na Soniju traži kod za povezivanje. Odradim to i tako povežem naloge. Posle sve kupujem preko Epica na PC-u. Tu može i Paypal i kartice naše.
 
Jel ubacujete uvek sve mesecne (essential) igre u library?
Ja ubacujem samo one koje planiram da igram a ovaj mesec necu ubaciti nijednu igru (Mafiju imam na disku a one dve me uopste ne zanimaju).
 
Uvek ubacujem, bilo sta je. Mozda ce neko drugi hteti igrati :)
 
Jel ubacujete uvek sve mesecne (essential) igre u library?
Ja ubacujem samo one koje planiram da igram a ovaj mesec necu ubaciti nijednu igru (Mafiju imam na disku a one dve me uopste ne zanimaju).
Šta ćeš tek reći za decembarske igre za koje su novembarske Jokara.
 
Gde najjeftinije uzeti dopunu za 100£ ?Uzimam drugu pa nisam bas u toku ..da li je g2a najpovoljniji ?Na cd keys ne vidim da ima 50 ili 100£
 
Gde najjeftinije uzeti dopunu za 100£ ?Uzimam drugu pa nisam bas u toku ..da li je g2a najpovoljniji ?Na cd keys ne vidim da ima 50 ili 100£
Eneba meni obicno za AT bude povoljna 80-82e ukupno izadje dopuna od 100 sa svim onim dazbinama za... Ili pak ~56e za 75e dopune.
Doduse ispratim kada mydealz(de) izbaci vaucer kod...
 
Paxful smanjio fee sa 5% na 3% za ceo decembar, uzeo pre par dana i primetio da su smanjili trejderi ratio (USDT), bilo 1.15 sad je 1.05 u najboljem slucaju, u prevodu za nekih $95 sa feejem se dobije $100 vaucer.
 
10$ za 9 usdt ima na binance marketplace ali imaju samo za US region, bez ikakvih fees, tu ja uvek uzimam
 
Ima li kakvih izgleda da GoW Ragnarok ubace u ps extra u neko dogledno vreme? Žali Bože 100 dolara što bacih da produžim pretplatu, za ovo smeće od ponude koju trenutno imaju…
 
Jel neko ima iskustva?
Svake godine je samo gubljenje vremena...
Poene koje skupljas mozda je najpametnije da zunes za vece nagrade - neki PS5 Bundle (eksklzivna izdanja konzole dzojstika itd) ili gaming monitor/vr set koji ponude...
Sitne nagrade tj igre obicno nisu bile vredne cimanja

Obicno izbace resenja (za DE/AT) region kao i dnevne kodove koji mogu da se ucipe za poene:

 
Jel ubac⅝ujete uvek sve mesecne (essential) igre u library?
Ja ubacujem samo one koje planiram da igram a ovaj mesec necu ubaciti nijednu igru (Mafiju imam na disku a one dve me uopste ne zanimaju).
Ne ubacujem jedino ako su igre koje nikad ne bih igrao jer imaju priču/lore/setting koji ne podnosim.
 
Igranjem 3 igara iz ovog meseca, mogu da se osvoje "star points" koji posle mogu da se prebace na wallet, pa da se kupuju razne stvari. Nisam probao, samo prosledjujem info.

1701854189805.png
 
Moze, moze, ja sam uzeo 5usd pre neki dan. Najvise poena sam dobio kad sam preorderovao FC24 :D

U sustini, svaki mesec je aktivan ovaj nacin uzimanja 50 poena, jedino sto ako samo tako skupljas do 1250 (koliko je 5usd) treba da prodju godine :D
 
Pa nisam ni ocekivao da ce nas obasipati parama jer smo pokrenuli neku igru.
 
Vidim pojavio se TLOU2 Remastered u Store-u... rekoh da bacim pogled na cenu tj dal ce da mi ponudi 10$ upgrade sa PS4 verzije i ne postoji ta opcija.

Nudi mi jedino da uzmem po punoj ceni od 50$. Nadam se da je to trenutni "bug" i da ce to ispeglati jer su objavili da ce moci da se uzme PS5 za 10$ ukoliko se poseduje PS4 verzija.

Vreme ce pokazati.
 
Moći će da se nadogradi tek kad izađe igra. Piše skroz na kraju.
How to upgrade
Players who purchased The Last of Us Part II have the option to pay an additional fee to upgrade to The Last of Us Part II Remastered. The upgrade, along with local upgrade pricing, will be available on the PlayStation Store starting at launch on January 19, 2024.

Upgrades for disc copies of the PS4 version of The Last of Us Part II are only available if you have a PlayStation®5 console with a disc drive. Owners of PS4 disc copies must insert them into the PS5 every time they want to download or play the PS5 digital version.
 
0.2$ mesečno na igranje krš igara.
 
Pokušao da preko CDkeys kupim dopunu od 10 dolara za PSN, skinuli pare, al koda nema.
Ganjam se sa njima preko mejlova, prvo su se javljali sad ni da se jave.
Zna li neko kako je kupovati preko PC game supply? Primaju li naše kartice?
 
Pokušao da preko CDkeys kupim dopunu od 10 dolara za PSN, skinuli pare, al koda nema.
Ganjam se sa njima preko mejlova, prvo su se javljali sad ni da se jave.
Zna li neko kako je kupovati preko PC game supply? Primaju li naše kartice?
Pazario sam tamo koji put, doduše davno to beše ... našom karticom i nisam nikad imao problema. Transakcija 1/1 ...
Probaj i "OffGamers" ... takođe bez ikakvih problema do sada. Biraš za koju zemlju hoćeš, nešto jeftinije, tu je negde u rangu s "CDKeys" ...
 
Imaju i oni neko svoje radno vreme - odgovorice ti svakako. Ako kod ne stigne ubrzo verovatno ga ni nemaju na stanju pa ce ti refundirati novac.
 
Nazad
Vrh Dno