Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Offgamers - sve gotovo za dva minuta. I plaćanje i kod dobijen.
Hvala Dragon 👍👍👍
Imaju i oni neko svoje radno vreme - odgovorice ti svakako. Ako kod ne stigne ubrzo verovatno ga ni nemaju na stanju pa ce ti refundirati novac.
Pa da, u tome je fora: Sutradan nakon skidanja novca stigne mi mejl da preuzmem kod jer dugo stoji. Naravno kad uđem gde treba piše da još proveravaju i da će biti gotovo uu roku od 2 sata. To je bilo juče.
Na mejl je lik odgovorio isto, da će biti najkasnije za dva sata,
To je isto bilo juče.
Na dva mejla danas ne odgovaraju. Kod nije stigao.
Ako hoću da otkažem order, ne dozvoljava mi jer kaže da je kod isporučen.
Al dobro sačekaću, možda se reši. Jedan klinac je malopre dobio vbuckse, drugi će malo sačekati.
 
Pokušao da preko CDkeys kupim dopunu od 10 dolara za PSN, skinuli pare, al koda nema.
Ganjam se sa njima preko mejlova, prvo su se javljali sad ni da se jave.
Zna li neko kako je kupovati preko PC game supply? Primaju li naše kartice?

Stalno kupujem kod njih. Primaju nase kartice i nikad nisam imao problem sa njima.

I sto mi je najvaznije, nema skrivenih troskova...u startu kazu kolika im je provizija.

BTW..jel' kupovao neko skoro turske dopune na PLATI.market? Cime se placa? Karticama..paypal?
 
Ja sam probao karticom i nisam uspeo. Paypal mislim da niko od prodavaca nema podrzan, bar ja nisam video.

Uglavnom, ja sam placao kriptom, konkretno USDT koristeci Binance.
 
Već vidim da mi je @nikornla izgubljeni pa ponovno pronađeni dalji rođak i da ću ga cimati da mi kupuje igre sa turskog naloga po turskim cenama. ;)
 
Moze, moze, ja sam uzeo 5usd pre neki dan. Najvise poena sam dobio kad sam preorderovao FC24 :D

U sustini, svaki mesec je aktivan ovaj nacin uzimanja 50 poena, jedino sto ako samo tako skupljas do 1250 (koliko je 5usd) treba da prodju godine :D
Trenutno skupljam i gomilam (1.861) ... pa kad se to podeblja, uz neku dobru ponudu ...
Ko igra online može i brže da osvaja, što ja ne ... Trenutno imaš 250 da uzmeš ako već nisi ... GoWR, MK1, HL, Baldur's G3 ...
 
@nikornla Offgamers i CDkeys:

1701980704281.png

1701980755668.png

Sa CDkeys je bilo nekoliko skam kodova, sve sam refundirao preko PayPal-a. Podrška im je očajna. I dalje kupujem kod njih, mada češće na Offgamers sajtu.
Nikada ne radim konverziju valute preko PP, već plaćam u originalnoj valuti (uvek je povoljniji kurs banke).
 
Nije ni on...
Two ships passing in the night...
 
Sad stiže mejl od CJS CdKeys, traže da im pošaljem 2 različita dokumenta, odnosno slike dokumenata na kojima će se videti ime i adresa, ostali podaci mogu biti zatamnjeni. Plus da na istoj fotografiji bude i list pšapira na kom će biti rukom ispisane reči "CJS Cd Keys" i napisan današnji datum.
Treba li ovo da im šaljem ili da se oprostim od 10 dolara? Šta biste vi radili?

Sad shvatam da na ličnoj i nemam adresu, sa čipom je.
 
Pa cek sada. Jel CDKeys ili CJS CD Keys, posto nije isto? Kontam da je drugo, a da si u prethodnim postovima permutovao jer su slična imena.

Kontam da im je to način da potvrde da si ti korisnik kartice i da te tako identifikuju, ali nikad to nisam radio, pa ne bih da dajem predloge.

Traže dva dokumenta u slučaju da ti je neko digo npr ličnu.
 
krastavac, moja greška. U pitanju je CJS CD keys.
Ništa, nemam nameru da im bilo šta šaljem, ako vrate pare vrate, ako ne, to mi je za nauk.
 
pitanje: ima li kakve razlike kada se igrica kupi u Nemackoj i ovde? Posto u Nemackoj pise da je jezik igrice Nemacki, da li to mozda znaci da su ostali jezici zakljucani ili se to samo protokolarno navodi?
U odnosu na nasih 9000 dinara, na Amazonu ova cena deluje primamljivo

 
pitanje: ima li kakve razlike kada se igrica kupi u Nemackoj i ovde? Posto u Nemackoj pise da je jezik igrice Nemacki, da li to mozda znaci da su ostali jezici zakljucani ili se to samo protokolarno navodi?
U odnosu na nasih 9000 dinara, na Amazonu ova cena deluje primamljivo


Pitanje je i za koji region je igrica? Da li je isti kao tvoj nalog na PS?
 
Mislim da je ranije bilo igara koje su po regionu imale i jezik, a sada sve (ili vecina) imaju opciju promene jezika u samoj igri.
A za region diska, uvek moze da se otvori nalog, a igra sa svog, ako bas zakaze instalacija.
 
Kakve sad veze region ima? (i da nemam PS, vec mi igrica treba za poklon, zato mozda i postavljam glupa pitanja, jer nemam iskustva)

Da bi nekaPS igra radila mora da bude na istom regionu kao i nalog kojim se loguješ na konzolu.
Npr. Igra iz nemačke neće raditi nekome ko ima USA nalog za PS.
To nije teško prevazići, otvoriš još jedan nalog na nemaĉku i igra radi (npr. ja imam usa, uk i turski nalog na PS).
Jedino je pitanje da li onaj kome kupuješ igru to ume da uradi.
 
Da bi nekaPS igra radila mora da bude na istom regionu kao i nalog kojim se loguješ na konzolu.
Npr. Igra iz nemačke neće raditi nekome ko ima USA nalog za PS.
To nije teško prevazići, otvoriš još jedan nalog na nemaĉku i igra radi (npr. ja imam usa, uk i turski nalog na PS).
Jedino je pitanje da li onaj kome kupuješ igru to ume da uradi.
Netačno.
Disk igra, nosioc nalog, će raditi na svakom nalogu koji je na konzoli (US, EU itd).
DLC i update za EU disk neće moći da se skine preko US naloga.
 
Malopre sam pricao (okolo naokolo) sa klinjom i on vec ima Farm simulator kupljen u Media Marktu. Kaze omot i naziv igre su na nemackom, a kada instalira sve radi normalno i na engleskom je (samo ga ne pitah jel menjao jezik ili je vec bio engleski). E sad ako je to tako ne vidim razlog zasto bi na drugoj igri bilo drugacije. Zasto bi uopste postojao region za igre na CDu. Ustvari do sad nisam imao priliku ni da razmisljam o tome, al mi nelogicno da odes bilo gde hoces da kupis igricu na CDu i moras da razmisljas da li ce ti raditi
 
Netačno.
Disk igra, nosioc nalog, će raditi na svakom nalogu koji je na konzoli (US, EU itd).
DLC i update za EU disk neće moći da se skine preko US naloga.

Jesi li siguran?
Prijatelj je tako kupio francuski disk pa je morao da otvara francuski nalog.
A narocito sto su verzije na disku obicno verzije 1.0 i posle instalacije uvek ide update.
 
Nazad
Vrh Dno