Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Imaju neke trial igre koje nisu vremenski ogranicene uopste, ali ne moze mnogo da se odmakne u igri, F123 recimo, to sam bio probao nedavno pa na kraju uzeo i full verziju.
Po meni je to bolja varijanta nego sat-dva.
 
Imaju neke trial igre koje nisu vremenski ogranicene uopste, ali ne moze mnogo da se odmakne u igri, F123 recimo, to sam bio probao nedavno pa na kraju uzeo i full verziju.
Po meni je to bolja varijanta nego sat-dva.
Meni na svaku od tih pise da su ogranicene.
Ove druge i clasic moze sve normalno samo za ove nisam znao
 
Mislio sam i ja da su sve vremenske, cak i kad sam instalirao trial za f123, mada nigde nije pisalo nista o tome koliko vremena je ostalo itd.
Tek nakon sto sam zavrsio prvu trku u sezoni, izbacio mi da za nastavak moram da kupim igru.
Nedostaje jos nekih stvari u trial verziji sto sam saznao tek kad sam kupio igru, ovako se ne vidi (ako ne znas nista o igri), interesantno da bukvalno nikakav download nije isao nakon kupovine igre, jednostavno je samo otkljucao.
 
Mislio sam i ja da su sve vremenske, cak i kad sam instalirao trial za f123, mada nigde nije pisalo nista o tome koliko vremena je ostalo itd.
Tek nakon sto sam zavrsio prvu trku u sezoni, izbacio mi da za nastavak moram da kupim igru.
Nedostaje jos nekih stvari u trial verziji sto sam saznao tek kad sam kupio igru, ovako se ne vidi (ako ne znas nista o igri), interesantno da bukvalno nikakav download nije isao nakon kupovine igre, jednostavno je samo otkljucao.
Pa da i ja sam skinuo nba 24 i i f1 menager oba su bila zakljucana nisam mogao nista sa njima i obrisao ih pa skinuo ove druge sto ima i na extra tamo je sve ok.
Nisam bas odusevljen sa premium da sam znam da se ne mogu igrati ne bi ga uzimao 😁
 
Jedino mi ovaj A Plague Tale bundle deluje primamljivo jer nemam i nisam igrao nijedan, mada ni on ništa spec nije snižen. Ostalo standardno mlako.
 
Bogami, što bi se reklo ... suva ...ca ću ostati, jer ni cent neću dati!
Prave te bundle-ove da bi progurali "onu" drugu ... a i generalno, da dajem pare samo da bih nešto uzeo, nešto što je juče jeftinije bilo ... jok!
Mada, i ponuda je mlaka, ništa da me natera ...
 
Ja verujem da ce Plaque Tale Requiem da bude uskoro dzaba, ako se ne varam prvi deo je odavno bio dzaba a ovaj je vec duze vreme na velikom popustu
 
Jedino mi ovaj A Plague Tale bundle deluje primamljivo jer nemam i nisam igrao nijedan, mada ni on ništa spec nije snižen. Ostalo standardno mlako.
Ovo definitivno nije dobra ponuda. U suprotnom taboru je Requiem već dugo dostupan u okviru GPU (kontam da će kad-tad ubaciti i u PS+, kao što kolega iznad kaže), a Innocence sam pre par dana uzeo za bukvalno 2 € :) TR nalog je u pitanju.
 
Ja sam naleteo na ova dva naslova, mada ako uzmem cenim da ce samo Alan Wake biti.

Alan Wake Remastered - 148,17 TL
Resident Evil Village Gold Edition PS4 & PS5 (CE EUROPE LIMITED) - 175,60 TL
 
Innocence je još pre više od dve godine bio free uz PS+, a AW pre koji mesec ... a sad kao uz veliki popust ... baš ste velikodušni!
 
Pa kakve veze imaju sadašnji popusti sa time što su neku igru delili uz PS+ pre x godina? Ne određuje Sony popuste, već izdavač igre.
 
Ovo definitivno nije dobra ponuda. U suprotnom taboru je Requiem već dugo dostupan u okviru GPU (kontam da će kad-tad ubaciti i u PS+, kao što kolega iznad kaže), a Innocence sam pre par dana uzeo za bukvalno 2 € :) TR nalog je u pitanju.
Uporedio sam na PS Deals, nikad nisu bili jeftiniji od ovoga 30+10 dolara. Američki nalog imam i nisam raspoložen za akrobacije s turcima tako da baš teško da će biti jeftinije osim ako nekad baš ubace u Extra, mada ni njega ne planiram da produžim.

Mada svakako si u pravu da nije nikakva ponuda za padanje na dupe al aj...
 
Pa kakve veze imaju sadašnji popusti sa time što su neku igru delili uz PS+ pre x godina? Ne određuje Sony popuste, već izdavač igre.
AW Remastered je bio deljen džabe u julu ove godine uz osnovnu pretplatu, dakle nije deljen pre x godina.
 
Pa kako nisu popusti ako AWR dobiješ za 150 lira, odnosno 5 dolara? Puna cena mu je 30 na US store i nikad nije bio ispod 10, a to što je jedan mesec bio besplatna igra nema nema nikakve veze sa bilo čime, lepo kaže čovek. Ako je jednom dali besplatno, ne znači da će zauvek biti besplatna.
 
@holland
Nemam turski nalog, a to je drugi univerzum ... tamo su stalno "popusti", i nije relevantan pokazatelj pojeftinjenja, "Crnog petka" itd.
Pričam o US, gde je konkretno taj AWR bio jeftiniji prošli mesec ...
Ne treba porediti turski nalog, koji je u globalu najjeftiniji ... ti koristi blagodeti Turaka kad već možeš.
 
Zaboravio sam da napomenem da je cena alan wakea za one koji imaju aktivnu pretplatu, inace je malo skuplje.

Na US 9.89 uz pretplatu, sto je najniža cena po psdeals ako se izuzme kad je bila dz.

To što je nekad bila dz, super, ali za svakog ko je propustio, kao npr ja, ovo može da bude ok varijanta. Tim gore sto je skoro bila dz, jer je još manja sansa da se isto desi u skorije vreme za razliku od npr igre koja je bila dz pre 2-3 godine.
 
Koliko MW3 izadje preko Turske? Hvala.
 
Ista cena kao US. Jos dok se iskombinuje varijanta za kupovinu, ispadne skuplje.
 
Ovaj End Of Year Sale traje do 21og decembra, tako da se nadam da ce nakon toga izbaciti neku bolju akciju za Bozic/NG...
 
Bude uvek za Katolicki bozic nova tura popusta
 
Bude ranije, mozda nekih nedelju dana kada krenu sa Bozicnim akcijama i onim skupljanjem poena i nagradnu igru gde se isti ulazu, kao loto sistem...

Znam jer sam skoro bas gledao i 17.12 prosle godine sam obnovio pretplatu tj reaktivirao za PS+Extra tier koji je tada bio 50% na snizenju...
Pokajao sam se sto nisam uzeo makar za 2 godine, jer kako se cini nece biti jeftiniji ni sledece.
A o naslovima koji su na launchu 70/80e i na "snizenju" tokom praznika za 30e tek ne vredi trositi reci.

+edit
Inace im je tradicionalno da daju 50% za pretplatu tokom tih Bozicnih akcija, barem je tako bilo do prosle godine, sem ako se ne odluce da ponovo pokazu srednji prst kupcima sa 25%.
 
Ako je ovaj end of the year deals do 21., onda kontam da mozda nece pre toga. Mada, posto su ga postavili dok je jos BF trajao, onda mozda opet preklope.

Mene interesuje da li neko zna, ako npr imam nalog bez pretplate, dodje npr bozic, oni ponude 30% na godisnju pretplatu. Ako kupim, da li ce mi ponuditi popust i za produzenje ili bih onda morao da platim punu cenu. Generalno ako je neko za BF kupio npr PS+ Extra, da li je i dalje imao aktivan popust za PS+ Extra ili ne?
 
Ako je ovaj end of the year deals do 21., onda kontam da mozda nece pre toga. Mada, posto su ga postavili dok je jos BF trajao, onda mozda opet preklope.

Mene interesuje da li neko zna, ako npr imam nalog bez pretplate, dodje npr bozic, oni ponude 30% na godisnju pretplatu. Ako kupim, da li ce mi ponuditi popust i za produzenje ili bih onda morao da platim punu cenu. Generalno ako je neko za BF kupio npr PS+ Extra, da li je i dalje imao aktivan popust za PS+ Extra ili ne?
Ja sam produžio ps extra za BF za 25% popusta i mogao sam opet da produžim za 25%, mada nekom nije popust izlazio uopšte, pominjaše ljudi da zavisi u kom periodu istice pretplata valjda. Što se tiče Božićnog popusta(katoličkog), prošle godine nije bilo popusta za produžetak, taj koji pojedini navode za 50%, možda samo za nove korisnike i samo za essential paket ako se ne varam.
 
Vrh Dno