Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Malo sam sad listao plati.market i vidim da za 1850 tlr dopunu traže 108eur, a taj iznos je 50eur u stvarnom životu. Dakle ugrađuju se duplo.
Kako ti se isplati po tim cenama?
Ne znam gde si gledao, ali to je dosta vise nego sto naplacuju

Ja sam dopunio sebi opet i uzeo isto neke gluposti :D ide zima i nema sta drugo da se radi

1000002332.jpg
 
God of war Ragnarok
Hogwarts legacy
Diablo IV
Sve tri igre na Ananasu su po 5999.
Trenutno daju brdo vaucera od 2500 za kupovinu iznad 6000.
Treba dodati nesto najjeftinije da predje magicnu cifru i imate igru za 3500.
Ima i igara za 4000 pa se moze koristiti kod od 1500 din.
Bacite pogled, to je najpovoljnije za diskove trenutno.
Kako doci do vaucera? 😀
 
Igras igru na Ananasu, jednom dnevno. Imam kod viska. Ako si odlucio sta bi, javi se u pp da ti prosledim. 😉
 
Moze li na PN link ka tom prodavcu ako vec imas pozitivna iskustva sa njim?
 
Želeo bih preko Ananasa da kupim God of War Ragnarok, ako neko ima viška vredniji vaučer, bio bih zahvalan.
Pozdrav
 
God of war Ragnarok
Hogwarts legacy
Diablo IV
Sve tri igre na Ananasu su po 5999.
Trenutno daju brdo vaucera od 2500 za kupovinu iznad 6000.
Treba dodati nesto najjeftinije da predje magicnu cifru i imate igru za 3500.
Ima i igara za 4000 pa se moze koristiti kod od 1500 din.
Bacite pogled, to je najpovoljnije za diskove trenutno.
To ako imaš sreće na onoj igri da izvučeš vaučer od 2500, jednom dnevno.
 
To ako imaš sreće na onoj igri da izvučeš vaučer od 2500, jednom dnevno.
Meni vec 10 dana izlazi samo od 500. Prilicno sam siguran da samo taj i postoji 😅

Enivej, ovi iz Sonija su neviđena banda.
Pređem na Premijum za preostalih 20 dana (uz popust)...kad...prtz...munem...povukli mi sve ponude za produženje pretplate. Za sve dužine pretplate. Palio/gasio pretplatu ali cvonjak.

Pustiću da istekne pa da vidimo za Božić šta nude.
A možda uzmem UK za 100$ ali ne znam šta ću sa save-ovima... Baš sam se zaigao Skyrim...
 
Ja se juce pretplatio na Extra za 100$. Laganica, samo da pocnu da ubacuju nesto kvalitetno, ali kako i da ubacuju kad novih igara nema. :D
 
Ma, goveda iz Sony-ja...svakom nude drugačije.
Pošto sam zadnji put uzeo 3 meseca Extra (USA nalog) sad mi nude samo popust na upgrade na Premijum (probao sam i na konzoli).
Pošto imam još 20 dana do isteka pretplate, upgrade-ovao sam za 1,5 dolar.
Sad mi nude popust za Premijum ali samo za 3-mesecnu pretplatu 🤪...35 USD.
Jbmliga, ako može da se stack-uje mogu da uzmem 4x35 što je 140$. Bude neka ušteda. Ako ne, produžiću na 3 meseca... do Božića 😎
Btw, udjem kod drugara koji nema PS plus i njemu nudi Premijum za 119.
A prebacio sam nalog sa Aljaske na Oregon kao što napisa kolega gore i nije mi naplatio taksu.
Kako se prebacuje nalog sa Aljaske na Oregon? Ili si mislio da napraviš novi, što mi ne odgovara zbog gubitka svih skupljenih igara.

I kako je moguće videti da li su i meni počeli na Aljasku d a naplaćuju porez (ali preko aplikacije, jer do nedelje neću biti uz konzolu)?
Ovako je meni a to za otkazivanje sam video ovde , u komentarima, odmah tu u prvih par komentara.



Pogledajte prilog 414091
Jel može nekako preko aplikacije ili Web browsers da se proveri jel otkazan pretplata i eventualno ona isti način da se otkaže?
 
Odgovor na drugo pitanje je da, s obzirom da sam licno otkazao preko browsera. Na aplikaciji nisam probao.
 
Moja PS+ Extra pretplata ističe 24. jula 2024. i nikako nisam dobijao popust za produženje.
Pročitao sam na par mesta da probam sa otkazivanjem Auto-renewal, ali ni to nije pomoglo. Sony se svojski potrudio da prilikom otkazivanja Auto-renewal imate utisak da otkazujete samu PS+ pretplatu, znajte da nije tako.

Na kraju sam kontaktirao njihovu podršku na chatu, bio 82. u redu i dočekao da dođem na red za nekih 40-ak minuta. Objasnili su mi da popust vide samo korisnici kojima pretplata ističe u periodu od 17.11. do 31.12., što nigde drugde ne piše...
Po starom srpskom običaju sam ih naduvao i ocenio najmanjom ocenom pa ću sačekati neku drugu priliku da produžim sa popustom.
 
Kako se prebacuje nalog sa Aljaske na Oregon? Ili si mislio da napraviš novi, što mi ne odgovara zbog gubitka svih skupljenih igara.

I kako je moguće videti da li su i meni počeli na Aljasku d a naplaćuju porez (ali preko aplikacije, jer do nedelje neću biti uz konzolu)?

Jel može nekako preko aplikacije ili Web browsers da se proveri jel otkazan pretplata i eventualno ona isti način da se otkaže?

Jednostavno je prebacivanje, samo sam otisao na Acocunt Settings i izmenio. I to kroz browser.

A porez se valjda vidi kad nesto kupis. Ja sam odmah posle toga prebacio sa Extra na Premijum (za 1.5 USD jer imam jos 20 dana do isteka) i tamo gde stoji TAX je blo 0.00
A mozes i preko browsera da otkazes pretplatu. Odes na subscription.
Moja PS+ Extra pretplata ističe 24. jula 2024. i nikako nisam dobijao popust za produženje.
Pročitao sam na par mesta da probam sa otkazivanjem Auto-renewal, ali ni to nije pomoglo. Sony se svojski potrudio da prilikom otkazivanja Auto-renewal imate utisak da otkazujete samu PS+ pretplatu, znajte da nije tako.

Na kraju sam kontaktirao njihovu podršku na chatu, bio 82. u redu i dočekao da dođem na red za nekih 40-ak minuta. Objasnili su mi da popust vide samo korisnici kojima pretplata ističe u periodu od 17.11. do 31.12., što nigde drugde ne piše...
Po starom srpskom običaju sam ih naduvao i ocenio najmanjom ocenom pa ću sačekati neku drugu priliku da produžim sa popustom.
Ma goveda, meni istice 9.12. i dobio sam popust za prebacivanje sa Extra na Premijum za tih 20 dana.
Posle sam otkazivao, prijavljivao..i nista..
Sad sam otkazao i cekam Bozic, prezivecu 15 dana od 9-og do Bozica.
 
Meni vec 10 dana izlazi samo od 500. Prilicno sam siguran da samo taj i postoji 😅

Enivej, ovi iz Sonija su neviđena banda.
Pređem na Premijum za preostalih 20 dana (uz popust)...kad...prtz...munem...povukli mi sve ponude za produženje pretplate. Za sve dužine pretplate. Palio/gasio pretplatu ali cvonjak.

Pustiću da istekne pa da vidimo za Božić šta nude.
A možda uzmem UK za 100$ ali ne znam šta ću sa save-ovima... Baš sam se zaigao Skyrim...
Ја сам данас добио 1500 динара.
Планирам да узмем контролер, он је 9500 са ваучером би био 8000.
До када важи ова акција са ваучером, имам пар налога. Ако бих добио још један узео бих и пуњач или неку игрицу.
 
Ja uopste ne vidim dzojstik i punjac na Ananasu, jeste sigurni da ih ima jos?
 
Dualsense i izadje
 

Prilozi

  • Screenshot_20231124_192235_Chrome.jpg
    Screenshot_20231124_192235_Chrome.jpg
    83.3 KB · Pregleda: 59
Ја сам данас добио 1500 динара.
Планирам да узмем контролер, он је 9500 са ваучером би био 8000.
До када важи ова акција са ваучером, имам пар налога. Ако бих добио још један узео бих и пуњач или неку игрицу.
Dobio ja prekjuce na 1500. Ako zelis poslacu ti kod.
Trenutno nemam ideju da ga iskoristim.
 
Ајде, може.
Чекам да налетим на мало већи, због већег попуста.
Мада ће и ово послужити.
 
Poslao.
Btw, danas mi izađe - 50% na odabrane artikle. A odabrani artikli dečije gumene igračke i razne gluposti u vrednosti od 500 do 1000 rsd 🤣
E, da..ovo piše kao uslov

Budeš ulogovan/a na svoj nalog Ti korpa bude u minimalnom iznosu od 4000 RSD Plaćaš sačuvanom Mastercard karticom Vaučer važi za celokupnu ponudu na Ananasu uključujući i proizvode koji su već na popustu. Vaučer ti važi 7 dana od danas. Vaučer kod možeš da iskoristiš za jednu kupovinu. Kreni u šoping uz popust!
 
Poslednja izmena:
Wallet dopuna za US PSN od 30$ trenutno na us amazonu 27$ . Uzeo 4 komada. Uštedeo 12 dolara. Za tih 120$ na walletu kupio za PS5 MK One (49$) i NBA 2K25 (35$) a multiversion FC 24 - PS4 i PS5 (35$). Cirka 11800 din. Ajd da kažem da me je MK izašao 37$ realnih dolara.
 
Poslao.
Btw, danas mi izađe - 50% na odabrane artikle. A odabrani artikli dečije gumene igračke i razne gluposti u vrednosti od 500 do 1000 rsd 🤣
E, da..ovo piše kao uslov

Budeš ulogovan/a na svoj nalog Ti korpa bude u minimalnom iznosu od 4000 RSD Plaćaš sačuvanom Mastercard karticom Vaučer važi za celokupnu ponudu na Ananasu uključujući i proizvode koji su već na popustu. Vaučer ti važi 7 dana od danas. Vaučer kod možeš da iskoristiš za jednu kupovinu. Kreni u šoping uz popust!
Треба да нађем неког са картицом, ја имам Визу. Како имам за сад два ваучера/кода, да ли могу да их искористим на мом другом налогу, или мора на налог који је добио код?
 
Mrzelo me je da citam sve, pa sam uspomoc chatgpt-ja izvukao skracenu verziju, pa evo mozda nekome bude znacilo.

The article discusses a $7.9 billion lawsuit against Sony for allegedly overcharging customers on the PlayStation Store. The lawsuit, filed by consumer advocate Alex Neill on behalf of 9 million UK customers, claims that Sony's 30% cut from developers and publishers results in higher prices for consumers. However, the author argues that there is no evidence that this 30% cut harms consumers, as prices remain competitive across the industry. The article suggests that the lawsuit lacks substance and compares it to Epic's unsuccessful attempt to challenge Apple's 30% cut in app stores. While Sony denies the allegations, the case is proceeding, raising the possibility of a significant financial impact on the company if it loses. The author concludes that, based on the current information, the lawsuit seems somewhat nonsensical.
 
Nazad
Vrh Dno