Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ja sam sam sebi napravio popust za US preplatu. Na US Amazonu sam uzeo dopunu od 110 (kosta 99$). Produžio Essential preplatu za godinu dana - 80$ i posle uradio upgrade na extra gde sam dobio popust od 25% - 40$. Tako da me preplata za Extra za godinu dana izašla 120$. 135 je mislim regularno. E sad - tih 120$ umanjite za 10% koliko sam manje plaćao na amazonu dopune. Tako da me je Extra preplata za godinu dana iznela 108 realnih dolara odnosno 11824 din odnosno 101eu. ŽIVELA SRPSKA DOVITLJIVOST:)
 
@blue Ako je tebi ok, onda super.
Ja sam dve godine Extra platio 4500din pre mesec dana.
Jeste turski nalog ali koga briga nema nikakve razlike u odnosu na USA u pogledu kataloga dostupnih igara.
 
@djomla43 Bravo za tebe. Ja držim PC/Sony igraonicu. Imam dva PS4 i jedan PS5 (na putu još jedan). Tako da 11824 podeljeno na 3 konzole izađe 3941,33 dinara. Znači tu smo negde.

@Čika_Kure Bravo i za tebe. Ja sam turski extra sa ea play plus gtaV platio 10000 din. Prodao deo za PS4 za 8000 (ps5 deo meni treba za ovaj PS5 što stiže) i izašao me 2000 za godinu dana.

A US nalog je US nalog. Moj je lični. Imam ga od 2013. I na njemu imam preko 400 dobijenih igara preko PSN (ps3, ps vita, ps4, ps5). I preko 100 kupljenih. Svi PES/FIFA/NBA/MK od 2014 na ovamo.

U svakom slučaju - parola snađi se.

A kad smo kod snalaženja - Youtube Premium Family India - 5 naloga - 190din mesečno. SkyShowtime - 3 eu mesečno. HBO dobio gratis preko supernova kao i žena. Sky jedan slot dao za Amazon Prime slot. Supernova jedan slot dao za SBB slot. HBO i Supernova (ja i žena 10 slotova) razdelio prijateljima i rodbini. Od svega toga samo mi YT znači. Ostalo ne stižem da pogledam.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sam sebi napravio popust za US preplatu. Na US Amazonu sam uzeo dopunu od 110 (kosta 99$). Produžio Essential preplatu za godinu dana - 80$ i posle uradio upgrade na extra gde sam dobio popust od 25% - 40$. Tako da me preplata za Extra za godinu dana izašla 120$. 135 je mislim regularno. E sad - tih 120$ umanjite za 10% koliko sam manje plaćao na amazonu dopune. Tako da me je Extra preplata za godinu dana iznela 108 realnih dolara odnosno 11824 din odnosno 101eu. ŽIVELA SRPSKA DOVITLJIVOST:)
Preveliko cimanje, mene 100$ kostao da produzim, ili ti 89e.
 
US? Essential, Extra ili premium? ako su druga dva - kako?
 
Wallet dopuna za US PSN od 30$ trenutno na us amazonu 27$ . Uzeo 4 komada. Uštedeo 12 dolara. Za tih 120$ na walletu kupio za PS5 MK One (49$) i NBA 2K25 (35$) a multiversion FC 24 - PS4 i PS5 (35$). Cirka 11800 din. Ajd da kažem da me je MK izašao 37$ realnih dolara.
Јел можеш да ми пишаљеш тачан линк ка тој др допуни, не знам да енглески па да не узмем нешто погрешно. Имам амерички налог, нашу Виса интернет картици.
Узео бих Minecraft за 20$и Wolfenstein 2 зa 5$.
 
Poslednja izmena:
US? Essential, Extra ili premium? ako su druga dva - kako?
Extra. Pa pretplata mi traje do 15-og Decembra, ponudilo mi je da produzim sa 25% popustom za crni petak. A dopunu od 100$ uzeo na CDKeys standardno i to je to. :D
 
Шта је боље узети GTA 5 digial за 2300 са PSP продавнице или диск за 3500дин преко Ананаса са кодом?
Више бих волео Дигитал, јефтиније је и не мора да се мења диск, а и волим да имам диск. 😀
 
Sam si sve rekao
 
Шта је боље узети GTA 5 digial за 2300 са PSP продавнице или диск за 3500дин преко Ананаса са кодом?
Више бих волео Дигитал, јефтиније је и не мора да се мења диск, а и волим да имам диск. 😀

Sam si sve rekao

????????
Šta je rekao?
No Way Reaction GIF by Sarah Squirm
 
Nisam pročitao do kraja zadnju rečenicu. krastavac, radim u igraonici i motam 10 tabova.
 
Можда је конфузно написано.
Хтео сам неко ваше мишљење.
 
Imas za 20$ na ps store, po meni je bolje digital ako ne planiras samo da predjes i prodas igru
 
Па PS store сам и видео.
 
Samo digital ..ja sam svaku gta5 verziju pazario na svom glavnom nalogu i još uvek je igram ...ta igra je večna ..igraće se i na PS8 cloud gaming kad izađe za 76 godina .
 
Dobra je kupovina i Dead Space remake za 35€.
Ne znam, ko ne igra po 15 sati dnevno sve se manje isplate pretplate na ps+
 
Poz.
Kupio sam ps plus premium na ps4 pro,sve igre u prvom katalogu koje ima pise da mogu da se igraju 1-2-3h max pa da se kupe,da li je to svima tako jer sam novi u ps ps plus hvala unaprijed😁
 
Pa da, onda je to trial katalog...
 
Nazad
Vrh Dno