Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Неко је споменуо, снимање на конзоли па онда накнадно качење на Youtube. Да ли се снимак може скинути на флеш па гледати на компјутеру?

Najlakse je preko app za telefon, skines u galeriju i odatle delis kako hoces. Jedino sto si ogranicen duzinom snimka.
 
Неко је споменуо, снимање на конзоли па онда накнадно качење на Youtube. Да ли се снимак може скинути на флеш па гледати на компјутеру?
Mozes da skines snimak preko flesa pa da ga gleda obradjujes sta god na kompu. Po defaultu soni snima u .webm ili tako nekom formatu to treba promeniti na .mp4 radi lakseg baratanja s fajlom/ snimkom

@shomiNBGD ogranicen si i duzinom snimka i rezolucijom snimka. Veci je cim ali mnogo bolje ako prebacujes preko flesa na komp pogotovo ako hoces da nesto posrprocesiras pa kacis na yt
 
A možete i na samoj konzoli da skinete Share Factory Studio to je aplikacija za uređivanje videa
Moze i tako ali koliko se secam app je velika sama po sebi tipa velicine jedne igre plus "komplikovana" koliko i neki profi sw za obradu. Mada lepo je sto je besplatna ali ja imam sw za obradu pa mi se ne isplati gubiti mesto na ssdu za app gde mogu da stavim jednu igru.
 
A оне од 5,25"?

Prince of Persia је могао да стане на 3,5" дискету.
Сада минимум 30GB, то је ваљда 20 милиона дискета.
 
Ima li neko neku preporuku za igricu koju mogu igrati dva igrača a da nije a way out i it takes two
 
Novi State of Play krajem januara…


Pojavio se vec i leak, šta će biti prikazano:


  • Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy VII Rebirth
  • Sonic Generations Remaster
  • Silent Hill 2
  • New Metro Game (probably Metro Awakening)
  • Judas
  • Until Dawn Remaster

Samo me zanima hoće li Sony ikad iskoristiti SoP da prikaze nešto skroz novo, tj da najavi nešto novo. Uvek je to nešto sto je već najavljeno, samo novi materijal i informacije vezane za te igre. Ne žalim se na to svakako, ali mi fali taj neki vau efekat…
 
Od svega me Metro najvise zanima, nadam se samo da nece biti VR naslov kako su vec neki preneli.
 
Novi State of Play krajem januara…


Pojavio se vec i leak, šta će biti prikazano:


  • Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy VII Rebirth
  • Sonic Generations Remaster
  • Silent Hill 2
  • New Metro Game (probably Metro Awakening)
  • Judas
  • Until Dawn Remaster

Samo me zanima hoće li Sony ikad iskoristiti SoP da prikaze nešto skroz novo, tj da najavi nešto novo. Uvek je to nešto sto je već najavljeno, samo novi materijal i informacije vezane za te igre. Ne žalim se na to svakako, ali mi fali taj neki vau efekat…
@Alex
Pitao si za nove PS5 naslove... 😁

Btw Silent Hill je odavno potvrđen kroz leak
Metro i FF7 me najviše interesuju...
Zar metro studio nije u vlasništvu MS zašto se za SOP najavljuje kao da je Sony ekskluziva?
 
4A Games nije u vlasništvu MS-a, već Saber Interactive grupe. Ovaj naslov koji se pominje u leak-u je po meni garant nova Metro VR igra.
 
Until Dawn je jedan od najboljih naslova koje sam igrrao. Ali zasto pobogu remaster igre sa PS4Pro
@Alex
Pitao si za nove PS5 naslove... 😁

Btw Silent Hill je odavno potvrđen kroz leak
Metro i FF7 me najviše interesuju...
Zar metro studio nije u vlasništvu MS zašto se za SOP najavljuje kao da je Sony ekskluziva?
Sta ce ti leak, imas na Play Station Store Silent Hill sa sve sinematicima.
 
Zdravo. Prodao sam ps5 pre 2 godine, sada ponovo moram da ga kupim. Gde je najpovoljnije uzeti, digital verziju, bez igara?
msm da je jedna zvanicna nasa gejming prodavnica pocela da je reklamira za 60000 din. Digital slim verzija bez igrica mada nije bas da je povoljno ali nije ni skupo kad je vec u pitanju domaca garancija (ne znam da li se pravilima sme reklamirati ime prodavnice zato nisam napisao)
 
4A Games nije u vlasništvu MS-a, već Saber Interactive grupe. Ovaj naslov koji se pominje u leak-u je po meni garant nova Metro VR igra.
Ima li ovde igrača koji baš praktikuju ovaj VR? Od poslednje Metro igre prošlo je 5 godina, vreme je da dobijemo vesti za pravi nastavak!
 
Stigao mi s Alija charging dock, ovako na prvu baš kvalitetno odrađen, bukvalno ista plastika kao sa PS5, po uzoru na njega je i rađen i baš se lijepo uklapa.

E sad, kad stavim oba gamepada neće da puni, samo pojedinačno kad ih stavim se pune - ne dobija dovoljno struje biće. Taman krenem da pišem prodavcu kad rekoh ajde da pročitam uputstvo i u njemu je naglašeno da se mora koristiti front A usb sa bolt simbolom - probam, radi besprekorno.

Ovo ne bi bilo ništa čudno da internet ne kaže da su sva 3 USB-a tehnički ista, čak zadnji daju više struje jer su direktno na ploči, dok je prednji port za ploču vezan kablom :)

Pitanje od milion dolara je zašto je onda thunderbolt simbol na prednjem USB-u i na njemu sve radi kako treba?! :D

Zvanično, prednji je čak i USB 2.0, dok su zadnja dva SuperSpeed - https://www.playstation.com/en-us/support/hardware/ps5-usb-ports-guide/#usb
 
Ima li ovde igrača koji baš praktikuju ovaj VR? Od poslednje Metro igre prošlo je 5 godina, vreme je da dobijemo vesti za pravi nastavak!
Jedan sam od njih. Ne očekujem da će Metro VR (ukoliko je zaista u pripremi) biti kategorija Half Life: Alyx koji je nastavak Half Life serijala ali sigurno neću propustiti priliku da ga odigram.
 
Nazad
Vrh Dno