Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ps5 je promasena investicija bar za sada. Ako sam odigrao 3 igre na njemu
 
Slazem se, plus sto jos nema verzije sa vecim hard diskom, makar sa 2 TB.
 
Ps5 je promasena investicija bar za sada. Ako sam odigrao 3 igre na njemu

Kako za koga.
Za mene koji nisam imao PS4 je pun pogodak, prelazim redom sve najvece hitove i to su uglavnom dobili i neki upgrade pa rade u 4K na 60 fps..
Sastavio sam listu sta bih sve presao i da ne nabrajam, ali ogroman broj igara je tu.

A za vas koji ste presli sve zivo na PS4, naravno da ste mogli komotno da pauzirate jedno 2 godine dok se ne nakupe nove PS5 igre.
Nikakve potrebe niste imali da zurite, osim ko hoce da prelazi ponovo neke starije naslove u 60fps
 
Upravo, i ja kao vlasnim ps4 slima jedva čekam da se dokopam petice, da igram igre kako dolikuje.
 
Identično mišljenje, posle PS1 i Wii prva konzola.
 
I ja sam uzeo PS5 jer nisam imao ps4 inače bih uzeo xbox series , pošto sam dosta igara propustio nedostatak igara za ps5 mi nije problem jer mi daje priliku da nadoknadim propušteno a da ne budem u zaostatku zbog izlaska novih igara.
 
Kako ste postavili konzolu, vertikalno ili horizontalno?

Kakva su iskustva s prašinom (ovi što je imaju duže)? Na SP4 se za par dana nakupi "prst" prašine (usisava se ali džaba, mora i da se briše redovno 😁).

Za sada sam je stavio horizontalno. Estetski je lepše vertikalno da se postavi ali će vremenom "silna" prašina da upadne kroz otvore za hladnjak.
 
Postavio sam je vertikalno jer nemam mesta na polici.Meni je konzola i dalje ruzna i ima da "leti" iza vufera ovih dana tako da se nece ni videti.
 
Ja sam moju sakrio iza TVa, vertikalno, kako klinci nebi dirali. A tamo ima dosta prašine. Baš sam razmišljao koliko može da upadne kroz te otvore, moraću da iskrojim neki pokrivač da ga štiti od prašine dok se ne koristi 😁
 
Izgleda da mi je crkla opruga na R2 dok sam igrao Rocket League. I dalje se registruje input ali je baš slab otpor.

U pitanju je dodatni kontroler, kupljen u GC-u u onoj prvoj turi u novembru.

Kakve su mi šanse za zamenu?
 
Izgleda da mi je crkla opruga na R2 dok sam igrao Rocket League. I dalje se registruje input ali je baš slab otpor.

U pitanju je dodatni kontroler, kupljen u GC-u u onoj prvoj turi u novembru.

Kakve su mi šanse za zamenu?
Au, ovi PS5 kontroleri su izgleda baš smeće, pre par strana član foruma prijavio neprecizan analog, sad ti ovo, generalno svi se žale na trajanje baterije... Nije mnogo DS4 crkavalo (bar ne kod mene, a radio sam im svašta)...
 
Tu je garancija da reši probleme. Mislim da ćemo mnogo brže videti v2 verziju kontrolera nego što je to bio slučaj sa DS4.
 
Jedno možda glupo pitanje. Pretplatio sam se na PS plus pre par dana i ta pretplata traje 12 meseci. Međutim ako bih sada aktivirao još jednu karticu koja mi daje 12 meseci PS plus pretplate, da li bi se tih dodatnih 12 meseci nastavilo na ovih prvih 12? Takoreći da li bih odmah mogao 2 godine da imam pretplate?
 
Drug mi je dao nalog sa igrama sa njegove ps4. Skinuo sam par njih na moj ps5 i radile su bez problema sa mojim nalogom. Prije par dana sam apdejtovao konzolu i pojavio se katanac na te igre koje sam skinuo sa njegovog naloga. Probao sam sa restor game license ali ništa..
 
Nekako se iskljucilo console sharing and offline play, sad je ok
 
Da li neko zna kada izlazi gta VI za Ps5?
Da li postoji Gta 4 za Ps5 sa poboljsanom grafikom ili bilo koji prethodni gta serijal sa poboljsanom grafikom, jer bih zeleo da ih imam sve na petici😁
 
Da li neko zna kada izlazi gta VI za Ps5?
Da li postoji Gta 4 za Ps5 sa poboljsanom grafikom ili bilo koji prethodni gta serijal sa poboljsanom grafikom, jer bih zeleo da ih imam sve na petici😁
VI tamo negde 2030-te, nista zvanicno.

IV koliko vidim nema uopste u shopu a ove straije imaju, samo ne ocekuj neko poboljsanje grafike.
 
GTA 6 pojavile su se neke spekulacije, 2024-2025.

Na PS5 ce izadji samo update za GTA V u vidu grafickih poboljsanja koji ce se verovatno naplacivati (spekulise se 30e), ostali GTA naslovi nece izlaziti, posebno cetvorka.
 
Pa Vice City i San Andreas sigurno nece da poboljsavaju grafiku, osim ako ne naprave novu remaster igru, mislim da je suludo i razmisljati o tome.

Prvi bih zeleo to da vidim, ali tesko, i za GTA 6 sam se nadao da ce ranije, ali ocigledno im treba 10-15 godina da je naprave.
 
Nazad
Vrh Dno