Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Neki scalper prodaje konzolu za 1300€ na KP. Munje ga prepolovile.
 
Neki scalper prodaje konzolu za 1300€ na KP. Munje ga prepolovile.
*mjau**mjau**mjau*a , covek uspeo da izboksuje da ima na stanju day 1 , njegovo pravo je da trazi za nju koliko zeli , mozda je I proda nikad se ne zna .


Kontaktirase li koga ove sotone iz CL u vezi preordera ?
 
Poslednja izmena:
Mogao sam i ja uzeti 10 konzola i preprodati na KP, jer ce mu cena sigurno biti dobra. I ne bi me grizla savaset ni sekunda. Nisu lekovi ili hleb u pitanju.

Ali ja nisam trgovac u dusi, kao i vecina ovde. I to nisam uradio samo zato sto se nisam setio i zato sto lepo zivim i od sopstvenih prihoda, ne zato sto nisam hteo...

A realno, ako je nestasica, moze se staviti cena koja ti padne na pamet, pa onda videti koliko bi ljudi dali.
 
Ko rano rani ps5 grabi [emoji3]
GC ispostovao...
31efc528bbd1bfef15c34db9ae05e35b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čestitke :)
Dobro je videti da postoje i digitalne verzije konzole :)
 
Opa nek je sa srećom, javi utiske kad upalis mašinu [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Poslednja izmena:
Ako je nisi vec slikao i dao na KP :) hahah
 
A koliko je zapravo komada doslo konzola, standard i digital u Game Centar, Games i Gigatron za prvi dan i koliko ljudi je dobilo konzolu danas(ili uskoro) od onih koji su preorderovali? Jel se zna taj podatak?
 
Mislim da se zna, ali iz nekog razloga je to poslovna tajna :)
Kao da prodaju atomsko oružje a ne konzole, neverovatno :)
 
zvao sam CL, kazu da digital edition nisu uopste dobili i ne znaju jos kada ce
 
Upravo zvao CL , ali se niko ne javlja
 
Kupujem I ja ako neko zeli da proda .
 
Poslednja izmena:
U Novom Sadu krenuli sa iznajmljivanjem ps5.
Cena je iznenadjujuce korektna, 2000d.
 
Poslednja izmena:
Upravo sam pokupio konzolu u Gigatronu. Nisu me zvali, ali sam ja banuo tamo na svoju ruku. Malo sam sacekao dok su stavili na stanje konzolu i kontroler. Ko je u Beogradu verovatno moze ocekivati poziv iz Gigatrona uskoro.
Na kraju je sve ispalo OK sa njihove strane, jedino sto mogu da zamerim je sto nisu javili kupcima da ne slusaju razne price koje su se sirile, kao to je to uradio GC.
 
Čestitke. [emoji846] Izgleda da ćemo mi iz "unutrašnjosti" morati da sačekamo par dana. Juče su mi iz GI rekli da će danas slati.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I GC je zvao nas obicne korisnike, moze da se preuzima!
 
Samo CL se ne oglasava , veselo nema sta .
 
Ako nekog interesuje, trenutno na sajtu Gigatrona stoji da je PS5 raspoloziv u par radnji u BG i NS.
 
Ma jok, to je samo za ljude koji su preorder uradili. Kod njih ništa do leta za slobodnu prodaju.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Gigatronu kada stigne roba i unesu u sistem, sajt izbaci da je dostupno u radnji gde je uradjeno. Tako je bilo kad sam ja uzeo kuciste jedno.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno